Stůj, nebo maminka vystřelí!

• český

Stůj, nebo mamka vystřelí

Stop! Or My Mom Will Shoot

• slovenský

Stoj, lebo mamička vystrelí!

Akční / Komedie

USA, 1992, 84 min

Hlúposť, na ktorú sa skrátka nemôžem hnevať. Stalloneho "komédie" majú svoj osbitý šmrnc (a to aj vďaka slovenskému dabingu :)) ...(18.5.2006)

Sylvester Stallone, můj oblíbenec, akční ikona, které sedí snad všechny žánry. Ať už jde o akční film, thriller, sci-fi , sportovní drama a nebo právě komedie, jako je tato. Musím se přiznat, že tato komedie je velice zábavná a několikrát jsem se přistihl, jak se směju nahlas. Sylvester Stallone si očividně natačení užívá a dokonce hazí dobré hlášky. Estelle Getty v roli matky je úžasná, ale za matku bych jí vážně nechtěl. Dialogy mezi matkou a synem mně nesmírně pobavili, jako například : " Nasyp si vločky a já ti zatím dojdu pro vajíčka ". " Ale mami, víš přece, že nemám vajíčka rád ". " To nevadí, tak si je dáš k večeři ". Určitě jsem zde našel několik scén, na které jen tak nezapomenu. Třeba mytí zbraně a nasledné kupování nové. Původně jsem chtěl dát 4*, ale film má bohužel tak neuvěřitelně zkažený konec, že to není ani možné. A to je škoda!!!(30.1.2008)

Výborná komédia ponížená tunajšími "intelektuálnymi" vyznavačmi "jemného a kultivovaného" humoru kamsi na úroveň zvratkových odpadov ala Prcičky a spol. Pritom je rovnako zručne nakrútená ako súdobo nedocenená Schwarzeneggerova perla POSLEDNÝ AKČNÝ HRDINA. Na Slovensku sa navyše vysiela v bezchybnom dabingu televízie Markíza v ktorom okrem tradičného JOZEFA VAJDU totálne exceluje BOŽIDARA TURZONOVOVÁ. (24.1.2011)(24.1.2011)

• BadoXXII

Som si síce vedomý, že to je dosť plochý film, ale ja som sa párkrát veľmi dobre zasmial. U mňa 45% a osobne si myslím, že je tu tento film podhodnotený. Je oveľa viac blbších komédií, čo majú percentuálne ohodnotenie oveľa vyššie a nezaslúžene. (Aspoň tých 38% by to mať mohlo:)(6.7.2008)

• HoneyBunny

Tenhle film má tu výhodu, že na něj zapomenete deset minut po tom, co skončily titulky.(17.2.2003)