Stůj, nebo maminka vystřelí!

• český

Stůj, nebo mamka vystřelí

Stop! Or My Mom Will Shoot

• slovenský

Stoj, lebo mamička vystrelí!

Akční / Komedie

USA, 1992, 84 min

Asi my stačí ke spokojenosti málo, ale já se celkem dost bavil. Stallone podává standartní výkon. Ostatní herci tedy nic moc ale furt se ve filmu něco děje. Hlavně díky bohu za krátkou stopáž. Dále bych možná vyzdvihnul hudbu, která v tomhle filmu dokázala dělat divy. PS: Takovou maminku bych fakt nechtěl:-D(25.1.2010)

A prečo nie... Sly má skvelý zmysel pre humor, scenár je celkom vtipný a ak si človek odmyslí pár stupidít (Sly v plienkach) naskytá sa príjemná oddychová komédia z prelomu 80s/90s.(29.1.2011)

Po delší době jsem si to pustil a asi jsem chytl stejnou notu s filmem. Bavil mě a ani babka mi nepřišla tak otravná jako posledně. Na tento film musí mít člověk prostě náladu. Za mě 70% ;)(27.1.2014)

• Wacoslav1

Umejeme, pistoli, pistoli, pistoli... Mami ty jsi ho trefila!!!!! Hmm píčokulovina.25%(17.6.2016)

• BadoXXII

Som si síce vedomý, že to je dosť plochý film, ale ja som sa párkrát veľmi dobre zasmial. U mňa 45% a osobne si myslím, že je tu tento film podhodnotený. Je oveľa viac blbších komédií, čo majú percentuálne ohodnotenie oveľa vyššie a nezaslúžene. (Aspoň tých 38% by to mať mohlo:)(6.7.2008)

• - O filmu se zmiňuje ve své knize "Save the cat!" i Blake Snyder, autor původního námětu. Píše, že prvotní verze byla na světě již v roce 1989. (kriplozoik)

• - Sylvester Stallone považuje tento film za vůbec nejhorší, který kdy natočil. (HellFire)

• - Sylvester Stallone získal v roce 1992 za svůj výkon Zlatou malinu pro nejhoršího herce. (Terva)