Stůj, nebo maminka vystřelí!

• český

Stůj, nebo mamka vystřelí

Stop! Or My Mom Will Shoot

• slovenský

Stoj, lebo mamička vystrelí!

Akční / Komedie

USA, 1992, 84 min

• Renton

Scénář: Blake Snyder, William Osborne, William Davies .. Šílenost, ale MĚL jsem to rád..(22.3.2004)

Ano, je to blbost, ale bavil som sa a ani nizke hodnotenia ma nedokazu ovplyvnit :-) Videl som to uz davno.(24.9.2006)

Zamrzlá osmdesátkovka se vším, co k tomu patří - havaj košile, letiště kde se dá dojít až k letadlu bez kontroly a s revolverem za pasem, vtípky s mírně sexuálním podtextem, dvojice detektivů bílej & černej (i když tady je to jen v náznaku a pak černého parťáka opouštíme). Sly ještě docela únosný, trochu si rejpnuli do Terminátorů.(21.6.2015)

• Gilmour93

Vyhoď máti z vlaku 2. Za předpokladu, že maminka a pan režisér (Spottiswoode) mají vždycky pravdu, to měla být dokonalá komedie, ale nestalo se..(24.1.2011)

• Xmilden

Ne, tohle opravdu ne, Stallona mám moc rád, ale tahle role musela být utrpení. Člověk si řekne že hrál v nějakém tom slabším filmu, ale co je moc, to je příliš.(11.9.2010)