Policista Joe Bornowski (Sylvester Stallone) si užíval spokojeného staromládeneckého života, dokud se jednoho dne neobjevila mezi dveřmi jeho maminka! Rázná žena překypující mateřskou láskou a péčí obrátí Joeovu domácnost naruby a způsobí mu řadu trapasů. Aby toho nebylo málo, stane se svědkyní vraždy, takže se musí ve městě zdržet déle. Joea tedy čeká další kolo poučování a zásahů do soukromého života a vás úžasně zábavná jízda plná vtipu! (Magic Box)

rafix

Není to špatné jak to vypadá. Vždyť ten film byl natočen k pobavení nás všech. Tak nechápu to hodnocení. Mě se to moc líbilo. ()

Marty_cz

Vždycky se musím smát když vidím nějakého velkého akčního hrdinu v naprosto stupidní komedii. Sylvestr jako legendární Rambo nebo Rocky se zde ukáže jako mamánek co si bez maminky nedokáže ani uprdnout. Na jednu stranu je tam ta nějaká stopa po humorné stránce a občas jsem se i zasmál, ale rozhodně to patří mezi horší Stallonovi filmy a možná se mi to jenom nelíbilo, protože můj smysl pro humor je na úplně jiné koleji a vám se tenhle film bude líbit o něco víc. Rozhodně se to dá zjistit jenom jedním způsobem a to tím, že se na ten film podíváte a uděláte si na to svůj vlastní objektivní názor. ()

psychousek

Kinematografická hodnota slovy nula, narativní hodnota slovy nula, ale stejně se u toho filmu bavíte, a děkujete za to, že nemáte takovou maminku. Na pozadí "vyšetřování zločinu" sledujete jak se maminka snaží synovi policistovi pomoci v osobním i pracovním životě, dbá na správnou životosprávu a opečovává svého pejska. Upozornění: nevhodné pro osoby, kterým je u sledování občas trapně z toho, co vidí. ()

Daniel2003

Kdyby na tenhle film nekoukali fanoušci Slye, nebo by tam případně Sly vůbec nehrál, byl by určitě hodnocen lépe. Kdo čeká další akční pecku se totiž spálí, protože se Stallone taky jednou rozhodl zahrát si v komedii. A to mu mnozí neodpustí. Ale proč, když je to fakt dost super? Holt někteří by Silvestera nejraději viděli jen v jediné póze. Ale k hodnocení. Duo matky a syna je prostě boží a ač jde o jednodušší humor, tak se prostě zasmějete. Jasně, někdy je to fakt až moc primitivní, jenže Sly hraje toho syna fakt výborně a veškeré jeho výrazy jsou prostě na korunu. Maminka ovšem válí nejvíc a všemu pak kraluje vynikající český dabing, kdy se do toho opírá jak Pavel Soukup, tak Alena Vránová. Za mě super! ()

shinbone

pohoda.. je fajn že si silvester taky uměl udělat legraci sám ze sebe. i když tomhle ohledu navždycky vyhrál těhotnej swarzenegger. ()

Skeevee

Tohle byl film, na ktery byla ochotna se divat u obeda cela rodina...da se snest, nechceme po ni zadne divy, sem tam nejaky vtip se najde...nezapomenu nikdy na scenu, jak tam Stalone vypocitava co mel vsechno k snidani =) ()

Bounder

Dle mého názoru se jedná o povedenou komedii u kterého jde vážnost a starosti pryč. Na dlouhé večery dobrá odrágovačka kterou si užije každý Stalloneho fanda. Samozhřejmě nejde o skvělý snímek pro každého ale to je asi účel . Rozhodně se jedná o starou dobrou komedi z devadesátých let , narozdíl od nových americikých trapných a prsáckých komedií kterých jsou plné vydeopůjčovni ()

Thailon

Nedá sa uprieť Stalloneho snaha skúšať iné polohy, ako je tá jeho klasická akčná. Ale, načo? Akčný kredit mal dobrý. Ako komik je strašný. No paradoxne to je podľa mňa práve on, kto tento film zachraňuje. Uznávam, tvrdím to len preto, lebo ho mám ako komika radovo radšej, ako Schwarzeneggera. ()

Silblade

Celkem mě překvapilo dost nízké hodnocení, ale co už, klidně budu jeden z "exotů", který nesdílí názor většiny a který s čistým svědomím může říct, že mě tahle komedie upoutala a rozesmála. Byl to takovej Policajt ze školky v Sylvestrovským pojetí. Stallone možná může prohlašovat, že tenhle film byl nejhorší v jeho kariéře, ale neboj chlapče, Rocky Balboa byl tak o dvě třídy horší bejkárna a přitom navazuje na úspěšnou sérii.;) Nemůžu si pomoct, ale jeho nešťastné výrazy u snídaně, kdy mu matka navařila jídla tak na týden dopředu, mě fakt rozesmály. Nebo scénka se sebevrahem "rychle jděte nahoru, nebo skočí", taky vynikající. Myslím, že film ocení hlavně ti, kteří podobné maminky mají a dokážou se do chudáka Stallona vžít.:D ()

Logout

Někdy v deseti letech jsem na tom byl v kině a líbilo se mi to. O dvacet let později se mi to líbí stále. Normální večerní rodinná oddychovka. ()

unclejack

Komédia tuctová snád úplne v každom smere, kráľovská zábava s ôsobkou menom Estelle Getty to však celkom slušne vynahradí. ()