poster

Denní světlo

 • USA

  Daylight

 • Slovensko

  Denné svetlo

Drama / Dobrodružný / Thriller / Katastrofický / Akční

USA, 1996, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TheMaker
  *****

  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KUREVSKY nedoceněný film !!! :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::(25.11.2007)

 • Houdini
  ***

  Oscar 1 nominace: Střih zvukových efektů(23.3.2004)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Randy Edelman: 1. Daylight ,2. Latura's Theme ,3. Searching For A Miracle ,4. Survival ,5. Kit's Plan ,6. A Community Is Formed ,7. Leaving George ,8. Rats ,9. The Tunnel Claims Its Own ,10. Power! ,11. A Short Swim Under Water ,12. The Sandhog's Chapel ,13. Light At The End ,14. Madelyne's Fate ,15. Whenever There Is Love (From 'Daylight') - Bruce Roberts/Donna Summer ,16. Don't Go Out With Your Friends Tonite - Ho-Hum ,(9.5.2011)

 • PetrPan
  ***

  Katastrofický thriller a zároveň jeden z posledních vysokorozpočtových snímků se Sylvestrem Stallone, ve filmu je tolik patosu, že i na Stalloneho jako superpatosáka je to hodně, technická stránka je však velmi dobře zvládnutá, takže některé logické díry ve scénaři člověk i překousne(20.10.2004)

 • monolog
  ***

  Je zvláštní, že přestože jsou Sylvestrovy filmy jeden vedle druhýho poslední dobou zatracovány, já většinou nevidím důvod. Tento film sice není po scénáristické stránce kdovíco, logika diváka kope do prdele, že se ani posadit nemůže, ale jinak je to podle mě řemeslně docela dobře odvedené dílko. Nestihne nudit, člověk ani nemá zas tak moc času se ptát, co je to zas za kravinu (kromě okamžiku Slyova útěku před roztočenou cisternou ve vodě po pas). Prostě je to televizní snímek, který zabaví, potěší a vyšumí. A jen tak na okraj, myslím, že je sakra velký štěstí, že Viggo moc prostoru nedostal, protože ten chlap neumí hrát o nic líp, jak Sly. A vypadá mnohem hůř.(31.1.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace