Denní světlo

Denné svetlo

Drama / Dobrodružný / Thriller / Katastrofický / Akční

USA, 1996, 110 min

• Matty

Nejlepší na tomhle filmu je, že není nejhorší. 50% Zajímavé komentáře: tron, Rex Mundi, Redswif(22.12.2005)

Může se to třeba stát i v pražském metru, takže doporučuji shlédnout a probrat všechny možnosti MHD (( ::(7.12.2005)

Sly pokiaľ nehrá vo filme, v ktorom je zaangažovaný, tak to za veľa nestojí a aj tu je tradične monotónny. V priemernom deväťdesiatkovom thrilleri, v ktorom ak nebol dobrý scenár, herci a režisér rutinér, tak ste mali smolu. Efekty za pár rokov neskutočného pokroku vypadali dosť nemotorne, béčkarski herci tiež nepridali na atraktívnosti, dialógy škrípali a atmosféra gradovala naozaj len sporadicky. 55%.(2.11.2013)

Oscar 1 nominace: Střih zvukových efektů(23.3.2004)

• Anthony

Na začátku docela slušná scéna nehody a následné katastrofy v tunelu. Pak už ovšem spousta nudy, kde chybí napětí a je tu i minimum akce. Pokud není napětí a akce ve filmu, který spadá do žánru akčního thrilleru, pak je to problém.(30.7.2003)