Denní světlo

Denné svetlo

Drama / Dobrodružný / Thriller / Katastrofický

USA, 1996, 110 min

• Jordan

akčný katastrofický film na čele so stallonem je naozaj pravou katastrofou a pevne verím, že by moju mienku na tento blud nezmenilo ani to, keby som si to pozrel v originálnom znení nedeformované smiešnym dabingom(14.11.2005)

• Kordus

Odpočinková záležitost, nic víc. Odpůrci Vigga "Aragorna" Mortensena si mohou připsat o hvězdičku víc :)(7.9.2004)

No neni to tak špatný, příběh to má dobrej i když to jeho prodlužování různejma náhodnejma situacema je trošku na škodu, ale jak jinak prodloužit podobnej typ filmu, snad jen nějakejma dialogama a to už je sbad lepší tohle. herectví se tady skoro nevyskytuje, ale je tam Sly, takže to je všechno v pohodeě, jediný co mi silně vadí je to, že jsou tam na chlup stejný situace jako v Dobrodružství Poseidonu, až je to směšný, jinak by ty scény byly docela v pohodě, ale i tak se u toho dá docela dobře pobavit a nějak zvlášť to nenudí(31.5.2005)

Stokrát viděný námět tento formálně docela pěkný film zpracovává mnohem lépe než většina konkurence.(30.8.2007)

Dnes už moc otrepané, ale v tej dobe som bol nadšený. Zábery sú (ako pri väčšine Cohenoviek) škaredé, dialogy toporné, ale Sylvester je v dobrej forme...(15.1.2006)