Učitelka tance Rebecca Taylorová a dětský psychiatr Sam Faulkner oslavují pět společných let na pláži. Rebecca, které je přes třicet, by se ráda vdala a touží po dítěti, ale Sam nemá zájem cokoli měnit. Kvůli své profesi má k dětem rozporuplný postoj a zastává názor, že si lidé děti pořizují nezodpovědně. Na pláži se Rebecca a Sam seznámí s Gail a Martym Dwyerovými a jejich třemi neposednými dcerami. Cestou za jejich přítelem, malířem Seanem Fletcherem, Rebecca Samovi oznámí, že je těhotná. Sam je v šoku. K Seanovi se také vypraví rodina Dwyerových. Gail je Seanovou sestrou a s Martym se pochlubí, že čekají další dítě. Sean Sama v jeho názoru na děti podpoří – prohlásí, že děti nechce, protože soužití s nimi by mu všechno vzalo. Když si Rebecca uvědomí Samův vlažný postoj, řekne mu, že sice vidí, že na dítě připravení nejsou, trvá však na tom, že si ho ponechá... Skamarádí se s Gail, která jí jako zasloužilá matka může v lecčems poradit. Samovi nezbývá než souhlasit. Když Rebeku doprovází na první gynekologickou prohlídku, přijme je roztržitý doktor Kosevich, původem Rus. Když zjistí, že Sam má doma kocoura, přikáže, aby se ho kvůli možné nákaze zbavil. Rebecca Samovi zase doporučí, že by měl prodat své milované porsche a koupit větší vůz. Samův život je náhle vzhůru nohama. První tři měsíce je Rebecce špatně, a proto se odmítá se Samem milovat. A později se začne obávat, že by mohli miminku ublížit. Sam je nervózní a při tenisu řekne Seanovi, že je sexuálně frustrovaný. Sean však najednou obrátí a tvrdí, že by už taky rád měl rodinu... (TV Prima)

bassator

Začínám být na Hugha Granta už alergický, ten herec podle mne neumí vůbec hrát, neznám snad jedinou pořádnou roly kterou by zahrál... A film? To byla slabota, opravdu slabota, směšné skoro úplně vše, dlouho jsem si nepřál závěr filmu jako tady. Alespoň za Robina Williamse dávám - 15. 10. 2009 - 10% ()

MM11

Tak průměrná komedie, že výraz s křivkou uprostřed až definuje. Je to totiž hodně romantická, předvídatelná a chvílemi dojemná limonáda, která snad ani nemůže urazit. Co potěší je neokoukané duo Hugh Grant a Julianne Moore. Pro někoho možná inspirace, pro jiného nuda a vnuknutí na něco tvrdšího, já to vidím tak na pomezí. Humornost snímku obstarává ještě v miniroličce výborný Robin Williams. Jinak se Chris Columbus příliš nepředvedl, má na víc. ()

SOLOM.

Praštěná romantická komedie s ještě praštěnějšími herci – to ovšem tentokrát myslím v dobrém. Julianne Moore byla vždycky k sežrání a i zde jí to neskutečně slušelo. Hugh Grant zahrál „jeblého a nevyzrálého“ Sama vcelku slušně a oba se vhodně doplňovali. Jen byla škoda, že některé situace nebyly ani tak vtipné, jako spíš dost trapné. Ale tak záleží na vkusu každého diváka. I humorných okamžiků tu bylo dost. Takže dávám klasický průměr… ()

villon17

Těhotná a rodící Julianne Moore vypadala vážně srandovně:) Stejně tak jsem se bavila při fotkách herců, když jim bylo 9 měsíců. ()

corpsy

Skvelá komédia, ktorej kraľujú hlavne vedľajšie postavy na čele s geniálnym Robinom Williamsom. Pravdepodobne jedno z toho najvtipnejšieho z roku 1995. ()

zlabus

Velice příjemná a zábavná záležitost. Ač je to celkem překvapující, tak chemie mezi hlavním párem (Hugh a Julian) funguje velice dobře, avšak ještě lépe funguje potřeštěná manželská dvojice v podání Joan Cusack a Toma Arnolda (pro toho to je IMHo druhý nej výkon po True Lies). Jako třešničku na dortu tu pak máme ruského gynekologa Robina Williamse a sukničkářského přítele hlavního hrdiny Jeffa Goldbluma. Chris Columbus opět dává do filmu řádné množství sentimentu, ovšem tady mi to ani trošku nevadí (no dobře, možná trochu ano ). Konflikt s dinosaurem si asi budu pamatovat do konce života, to bylo něco nezapomenutelného. Plus posledních 20 minut je skutečně neuvěřitelnou smrští velice zábavných gagů a závěrečná scéna už jen zahřeje na duši. Pro mě asi nejlepší Chrisův film (promiň Kevine :-) ). ()

Lamiczka

Milujte se a množte se! Příjemná rodinná komedie, ničím nepřekvapí ani neurazí. Čistě náhodou to je už třetí film v poměrně krátké době s Robinem Williamsem a pořád překvapuje. Toho pána začínám, jakožto herce, hodně obdivovat. ()

kaylin

Nějak moc mě tahle komedie nebavila. Je to strašně předvídatelné a těch skutečně dobrých vtipů jsem tu také nepochytil. Chris Columbus si ale vybral dobré herce, které jsou více než snesitelní. Kdo by to byl řekl, že se z Julianne Moore stane až taková hvězda. Tady je to vlastně jen ta zrzka po boku Hugh Granta. ()

Vědma

Hvězdičku ubírám za přepálené finále na porodním sále, které poněkud degradovalo do té doby sice poněkud nudný, ale do té doby celkem vkusný a snesitelný film s fenomenálním Jeffem Goldblumem. ()