Malý Mikey dostane posilu v podobě roztomilé sestřičky Julie, jejíž komentáře si v ničem nezadají s jeho. James a Mollie musí řešit běžné manželské starosti, jako jsou jedovaté poznámky tchyně, problémy se šéfem, kterému se nelíbí, když si Mollie musí vzít Mikeyho do práce, nebo Jamesova nová práce pilota u soukromé společnosti. Ani jeden si však neuvědomí, že jejich vztah míří k první vážné manželské krizi. Její rozbuškou se stane Molliin bratr Stuart, psychicky poněkud labilní nezaměstnaný účetní, který se k nim nastěhuje. Nejenže ruší rodinný život, ale navíc nosí Jamesovo oblečení, tahá z Mollie peníze, a na Jamese vytáhne dokonce pistoli, když ho při pozdním příchodu považuje za zloděje. Hádky se stupňují, až nakonec James odejde z domu. Zatímco Stuart se překvapivě sbližuje se sestřinou kamarádkou Ronou, Mollie marně doufá, že se James, který se netají svou láskou k ní i dětem, vrátí domů. Jejich usmíření tak musí dopomoci náhoda, špatné počasí a překvapivě také Stuart. (TV Nova)

Jakubik

Typická dvojka. Nastavovaná kaše. Vezmeme všechno, co bylo v jedničce dobré, přidáme pár nových vtípků a máme tu dvojku. Tak asi tahle se to dá shrnout. Ještě, že to bylo krátké… ()

Sosak

Jednoduchá komedie, sázející na to, že diváka roztaví pohledem na baculaté děti, nadabované hláškami dospělých. Moc to nezabírá, snad kdybych byl čtyřicetiletá mamina a ne člověk :) Jednička se ještě dala akceptovat, takhle už opakují něco, co tu už bylo a stačilo to. ()

sigf07

Pokud nikdy nebudu mít děti, bude na to mít do značné míry vliv právě tento film. Představa, že moje drobounká novorozená dcerka bude k sobě (či ještě hůř – ke mně) promlouvat hlasem čtyřicetileté pavlačové drbny, mě docela děsí. Opakovaný vtip sice pořád ještě zůstává vtipem a místy je film v rámci svých možností vtipný, ovšem z celé trilogie jde v mých očích o nejslabší článek. ()

josieaddms

Stejně dobré jako jednička, možná místy ještě lepší. Humor zůstal, postavy taky, přibyla ještě malá sestřička a všechno se to stále nese v duchu dobré legrace, kvalitního humoru, pěkného herectví, dobrých nápadů, krásných scén, a nezapomenutelných hlášek. Jedním slovem povedené. ()

KdG

Slabota, resp. lehce pod průměr. Jednička byla lehce nadprůměrná poměrně originální komedie ale tohle už není ono. A to mám Kirstie Alley i Travoltu jako herce poměrně v oblibě. ()

Tamdydam

Rodiné komedie zrovna nevyhledávám, ale představuji si, žě by měly vypadat nějak takhle. Nenáročné, roztomilé, vtipné, nepříliš podbízivé... V rámci žánru to je výborný film ()

Zajija

Škoda. Někdy se to povede a někdy zase ne. Pokračování Kdopak to mluví nemá z prvního dílu ani tkaničky, ale i přez to si myslím, že své příznivce si najde. ** . ()

Shitonit

Jsem tak nějak přemejšlel, když jsem se tu před lety registríroval, jak je možný zkomentit tísícku filmů. kde na to ti tu berou tajm ?? Už to vím :-) stačí se poflakovat na pracáku a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět na televizi :-) ()

Jara_II

Tak nějak ta hodinka a půl uplynula, aniž by se v tom filmu něco dělo.. oproti jedničce šla kvalita hodně dolů... ()