Malý Mikey dostane posilu v podobě roztomilé sestřičky Julie, jejíž komentáře si v ničem nezadají s jeho. James a Mollie musí řešit běžné manželské starosti, jako jsou jedovaté poznámky tchyně, problémy se šéfem, kterému se nelíbí, když si Mollie musí vzít Mikeyho do práce, nebo Jamesova nová práce pilota u soukromé společnosti. Ani jeden si však neuvědomí, že jejich vztah míří k první vážné manželské krizi. Její rozbuškou se stane Molliin bratr Stuart, psychicky poněkud labilní nezaměstnaný účetní, který se k nim nastěhuje. Nejenže ruší rodinný život, ale navíc nosí Jamesovo oblečení, tahá z Mollie peníze, a na Jamese vytáhne dokonce pistoli, když ho při pozdním příchodu považuje za zloděje. Hádky se stupňují, až nakonec James odejde z domu. Zatímco Stuart se překvapivě sbližuje se sestřinou kamarádkou Ronou, Mollie marně doufá, že se James, který se netají svou láskou k ní i dětem, vrátí domů. Jejich usmíření tak musí dopomoci náhoda, špatné počasí a překvapivě také Stuart. (TV Nova)

Kryton

Jednička byla svěží komedie s dobrým nápadem. Dvojka už jen parazituje na stejném napadu. Sice má pár dobrých scén (Ochrance Mikey). ()

MikO_NR_1909

Ježíííííš, takéto "ságy" sú určené pre moju mamu. Ja s touto rodinnou anarchiou nemám problém, ale príde mi už predsa moc vyšinutá. Teda nato, aký "kultový" status zdieľa(la). ()

gogos

Je to horsi nez jednicka. To urcite, ale je to opet zabavne a rozhovory mezi detmi jsou vskutku perlou. Takova prumerna rodinna komedie, 3* ()

kajas

Nejlepší na celém filmu jsou samozřejmě komentáře dětí. "Čůrá jako velkej, čůrá jako velkej..." "To je toho, já umím i kakat." ()

Aleee89

Dvojky bývají horší než jedničky... Tady to bohužel platí. Pořád je to fajn komedie, ale není to prostě ono, trochu nastavovaná kaše. Film dobrý, ale s nápady se jedničce prostě nevyrovná... ()

Chen

Originalita prvního dílu se vytratila, ale hravost ne. Není to úplně ono, ale porád ještě dobrá volba pro rodiny s dětmi. ()

Streeper

V podstatě stejné jako první díl. Akorát tady vidíme už menší rivalitu mezi sourozenci a problémy v manželství, které trochu rodinný život komplikují. Jednička byla originální, tohle je horší kopie, ale pořád se na to dá koukat. Bavila jsem se ale o dost méně. ()

WolfR

Jednička je nostalgická záležitost, ale dvojka už to kouzlo ztrácí, jinými slovy, ji nesahá ani po kotníky. Na rychlo splácané pro pár dolarů navíc, 2 hvězdy. ()