poster

Krvavý sport

 • USA

  Bloodsport

 • SK název

  Krvavý šport

Akční / Sportovní / Životopisný

USA, 1988, 92 min

 • Xmilden
  ***

  Nejlepší je si po Krvavém sportu pustit indonéskou divočinu Raid :) To pak vypadá Bloodsport jako špatný vtip. Herci jsou otřesní, souboje jsou téměř nudné a půlka lidí v ringu nic neumí a za normálních okolností by tam neměla co dělat. Jenže je tady hodně kvalitní záporák, Van Damme umí krásné roznožky a k tomu hraje chytlavý song. PS: Hlavně je to celé podle skutečné události :) 60% a určitě kult mého dětství.(16.6.2015)

 • pan Hnědý
  ***

  "Asi" můj nejoblíbenější Van Damme. Celá sbírka filmů Van Damma může být klidně v černých, nebo modrých barvách, ale Krvavý sport se může pohybovat klidně v červených. Nadprůměrná Van Dammovka. Mezi 3* a 4* hvězdičkami.(29.7.2012)

 • castor
  ***

  Hodně naivní limonáda.. každopádně rád se k ní zase někdy vrátím. Když se ale ohlédneme za nějakými skoro pětadvaceti lety „hvězdné“, „polohvězdné“, „skomírající“ kariéry, tak na tom „svaly z Bruselu“ nejsou až tak zle. Sice už se pomalu přesouvají mimo Spojené státy a natáčí v ukrajinských, rumunských nebo třeba bulharských produkcích (a většinou pod taktovkou party břídilů), ale stejně se ve Van Dammově filmografii objevuje hned několik žánrových lahůdek, že ho ani nejde úplně poslat k ledu. Však i komentáře na csfd se stále vrací k tomu, že ten či onen uživatel hodlá JCVD dát ještě šanci.. a pak další.. a další.. Ostatně, mrkněte na to, jak málo filmů tu má v černých číslech.. tři z nějakých čtyřiceti? Kasovní trhák Bloodsport nás na skoro úplném začátku jako řada jiných vpustil do dusných ilegálních arén, ve kterých Van Damme heroicky bořil soupeře.. a my mu to žrali/žereme!!(26.9.2011)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Odkaz na skutečný život Franka Duxe je podle mnoha zdrojů nesmysl. Dux měl být členem tajné služby a při výkonu své "mise" se měl dostat mezi asijskou mafii. Byl údajně okolnostmi donucen bojovat v kumite, které nakonec vyhrál... Později se zjistilo, že Dux je velký lhář a spoustu skutečností o svém životě si pravděpodobně vycucal z prstu... (Flipnic)

 • - Van Damme se na snímku podílel i jako choreograf bojových scén a scénárista. (Eldrick)

 • - Natočený film málem vůbec nešel do distribuce. Jean-Claude Van Damme ho ale pomohl přestříhat, aby mohl být uveden. (Bauer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace