Krvavý sport

Krvavý šport

Akční / Sportovní / Životopisný

USA, 1988, 92 min

• Radek99

No já nevím, za co bych tu hvězdičku dal...na vlně nostalgie v tomto případě nejedu, a i kdybych chtěl ohodnotit Van Dammeovu herecko-anatomickou invenci, skončím stejně zase jen u jeho tělesných dispozic, protože nic jiného, cokoliv byť jen minimálně herecky kreativního nenabízí. Choreografie bojových scén k smíchu, scénář prostinký jak zápletka Pařezové chaloupky. Tak možná z nostalgie za ty dispozice... ale to bych nesměl mít zapnutý zvuk! Sakra, slyšeli jste tu příšernou hudbu?! Jestli to mělo soundtrack, tak je to ten nejhorší filmový všech dob...kam se hrabe Michal David...:-((13.2.2007)

Takže tady vyzdvihnu jenom samé klady, kterým je… chvilka napětí.. Van Dammův zadek, který ve filmu odhalil :o)) A dále se raději nevyjadřuji :o)(28.2.2011)

Spocení drsňáci, roznožky přesahující přímý úhel, holý zadek, pomsta a Bolo Yeung! To je, jak u nás říkávala cikáňata, "Fran Duks" a klasika osmdesátých let.(21.5.2002)

• - Natáčení závěrečného zápasu mezi Frankem Duxem (Jean-Claude Van Damme) a Chongem Li (Bolo Yeung) trvalo den a půl. (Eldrick)

• - Skutečný Frak Dux spolupracoval na filmu jako bojový choreograf. (Divočák)

• - Videohra, kterou spolu hrají Van Damme a Donald Gibb se jmenuje Karate Champ. (Divočák)