poster

Krvavý sport

 • USA

  Bloodsport

 • slovenský

  Krvavý šport

Akční / Sportovní / Životopisný

USA, 1988, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ***

  Mal som tu hviezdičky štyri, ale to som vtedy naposledy videl asi ako 10ročný. Je to klasika, ale na už tento vek môj príliš naivná a prehnaná. Každý moment pohľadu kamery na Van Dammea je využitý na predvádzanie jeho napnutých svalov. A záverečný boj je dopredu predvídateľne hollywoodsky. Najprv Dux vyhráva, potom už je na pokraji prehry, no spomenie si na svoj tréning a zázračne všetko vybojuje. Paráda! A tie spomalené zábery ma tiež dostali, aspoň keby nebolo tak prehnane vidno, že všetky údery skončia tak 10cm od tela. 60%.(17.9.2006)

 • Boss321
  ****

  Nejlepší snímek jaký kdy Van Damme natočil!! Jeden z kultovních filmů ve svém žánru. Čtyři hvězdičky.(1.10.2007)

 • Xmilden
  ***

  Nejlepší je si po Krvavém sportu pustit indonéskou divočinu Raid :) To pak vypadá Bloodsport jako špatný vtip. Herci jsou otřesní, souboje jsou téměř nudné a půlka lidí v ringu nic neumí a za normálních okolností by tam neměla co dělat. Jenže je tady hodně kvalitní záporák, Van Damme umí krásné roznožky a k tomu hraje chytlavý song. PS: Hlavně je to celé podle skutečné události :) 60% a určitě kult mého dětství.(16.6.2015)

 • Kaka
  *

  Jeden z nejzábavnějších akčních filmů vůbec. Naivita s kterou tvůrci natočili tento film skutečně nezná mezí. Herci hrají jako hadroví panáci, bitky nejsou nic extra a ještě k tomu velmi špatně ozvučené a o ději ani nehovořím. I Souboj cti, který je založen na stejném konceptu je zajímavěji natočený. Krvavý sport je považován za legendu, ale upřímně nechápu proč. Trapnost prvního kalibru.(9.4.2009)

 • Marigold
  *

  Chápu, že pro véháeskové nostalgiky a pamětníky je tohle legenda, ale viděno střízlivě nenabízí Krvavý sport vůbec nic zajímavého (snad jen ukázku několika exotických bojových stylů). Příběh je nicotný, herecké výkony nesnesitelné (zejména Jean-Claudovy pokusy o ventilování velkých emocí povzbuzují peristaltiku střev přímo hromsky), boje tak nějak statické, nezajímavé... Nevím, Van Dammův styl mě nijak neoslovuje. Jedinou silnější emocí bylo nepříjemné svírání v oněch citlivých mužských partiích, když hlavní hvězda předváděla rozštěpy. Estetický dojem veškerý žádný. A pokud už nesměle zaškrábal na okénko, zaručeně ho sejmul syntetický soundtrack alá léta 80. Ne, tohle vážně nemusím...(11.6.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace