poster

Krvavý sport

 • USA

  Bloodsport

 • slovenský

  Krvavý šport

Akční / Sportovní / Životopisný

USA, 1988, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marius
  ***

  Z béčkových heroických filmov naprostý kult. Jean Claude vo forme, v ktorej ešte vedel viac než jednu otočku a jeden direkt.(14.7.2004)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Paul Hertzog : 1. Steal the Night - Michael Bishop ,2. Kumite ,3. Captain ,4. Flashback Montage ,5. In Hong Kong ,6. The Walled City ,7. Dim Mak ,8. Police ,9. First Day Montage ,10. Fight to Survive - Stan Bush ,11. Morning After ,12. Second Day ,13. Samoan Balls ,14. Jackson Falls ,15. On My Own Alone - Stan Bush ,16. Here for the Final?/Inspector, No! ,17. Paco vs. Dux ,18. Chong Li Kills ,19. Preparation ,20. Finals/Powder/Triumph ,21. Fight to Survive (End Title) ,22. Steal the Night(7.5.2011)

 • genetique
  ***

  Mal som tu hviezdičky štyri, ale to som vtedy naposledy videl asi ako 10ročný. Je to klasika, ale na už tento vek môj príliš naivná a prehnaná. Každý moment pohľadu kamery na Van Dammea je využitý na predvádzanie jeho napnutých svalov. A záverečný boj je dopredu predvídateľne hollywoodsky. Najprv Dux vyhráva, potom už je na pokraji prehry, no spomenie si na svoj tréning a zázračne všetko vybojuje. Paráda! A tie spomalené zábery ma tiež dostali, aspoň keby nebolo tak prehnane vidno, že všetky údery skončia tak 10cm od tela. 60%.(17.9.2006)

 • pan Hnědý
  ***

  "Asi" můj nejoblíbenější Van Damme. Celá sbírka filmů Van Damma může být klidně v černých, nebo modrých barvách, ale Krvavý sport se může pohybovat klidně v červených. Nadprůměrná Van Dammovka. Mezi 3* a 4* hvězdičkami.(29.7.2012)

 • Wacoslav1
  ****

  Jo jo to byly casy... dneska na to leckdo nadava ale ted priznejte barvu kdo jste na tom nevyrustal? jedna z JCVD kultovnich zalezitosti pravda scenar nic moc nektery ty zpomaleny bitky uz pusobi po tech letech trochu smesne ale na to kaslu ty ctyri hvezdice si tohle dilko proste zaslouzi a je po diskuzi!(23.10.2012)

 • - Většina vět, které během filmu pronese Bolo Yeung je totožná s těmi, které pronesl i v Drak přichází s Brucem Lee. (Divočák)

 • - Při závěrečném souboji Franka Duxe (Jean-Claude Van Damme) s Chong Lim (Bolo Yeung) má chvílemi Frank hlavu zpocenou, chvílemi však naprosto suchou. (Armin82)

 • - Svůj trademark - rozštěp - dělá Jean-Claude Van Damme ve filmu celkem sedmkrát. (Karlos80)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace