poster

Krvavý sport

 • USA

  Bloodsport

 • slovenský

  Krvavý šport

Akční / Sportovní / Životopisný

USA, 1988, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  ***

  Vic nez 3* nemůže dostat filmek od Van damma :)) občas mě přijde že většina jeho filmů z této doby byli o tom samém :) ale asi je to jen zdání :))(3.6.2004)

 • Dudek
  ****

  Až na těch pár směšných soubojů je to překvapivě celkem povedený film. Samozřejmě tu určitou roli též hraje nostalgie, na podobných snímcích jsem delší dobu ulítával, přesto však Krvavý sport považuji v rámci žánru za nadprůměrný. Sice již působí ošuňtělým dojmem, přesto však má čím zaujmout, minimálně výrazy Bola Yeunga stále stojí za pozornost. [TOP 19/12 48%](14.2.2007)

 • Malarkey
  *****

  Po dlouhé době jsem se podíval na Krvavý sport, který mi připomněl, jak se má dělat správný bojový film v aréně. Van Damme zářil a měl na to. Hrál v těch starých dobrých filmech kluky, kteří se z ničeho dostali k něčemu a co je hlavní, měli v srdci pokoru. Tu ale Jean Claude paradoxně film od filmu ztrácel, až začal fetovat a skončil v léčebně. Na jeho vrcholnou formu se každopádně nádherně kouká kdykoliv, jak v mládí, tak v současnosti a co je hlavní...neomzrí.(11.8.2011)

 • Xmilden
  ***

  Nejlepší je si po Krvavém sportu pustit indonéskou divočinu Raid :) To pak vypadá Bloodsport jako špatný vtip. Herci jsou otřesní, souboje jsou téměř nudné a půlka lidí v ringu nic neumí a za normálních okolností by tam neměla co dělat. Jenže je tady hodně kvalitní záporák, Van Damme umí krásné roznožky a k tomu hraje chytlavý song. PS: Hlavně je to celé podle skutečné události :) 60% a určitě kult mého dětství.(16.6.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Mám vytříbenou bojovou techniku - nejprve soupeře načnu úderem břicha do jeho pěsti, pak ho čelistí fláknu do lokte a když ho dorazím parádní hlavičkou do jeho kolene, tak ho ještě zmatu svým několikadenním bezvědomím. Své umění jsem vybrousil k dokonalosti při sledování béčkových až zetkových filmů s JCVD a videokazeta s Krvavým soubojem patřila mezi ty nejošoupanější.(22.7.2014)

 • - Když při svém prvním souboji Frank (Jean-Claude Van Damme) zlomí rekord nejrychlejšího KO, ukazuje jeho hodnota na tabulce přibližně 12 vteřin. V souboji s černošským bojovníkem jej Frank vykopne z ringu během přibližně 5 vteřin, ale zde už o žádném rekordu není ani zmínka. Nejde však o chybu, ale důsledek střihu filmu. V původní verzi byl tento zápas mnohem delší. (Armin82)

 • - Svůj trademark - rozštěp - dělá Jean-Claude Van Damme ve filmu celkem sedmkrát. (Karlos80)

 • - Van Damme se na snímku podílel i jako choreograf bojových scén a scénárista. (Eldrick)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace