Skupina maskovaných zločinců obsadí banku a drží v ní rukojmí. Jejich velitel Lorenz je ochoten jednat pouze s detektivem Quentinem Connersem. Ten však byl nedávno suspendován po nevydařené akci. Je však vrácen do služby a spolu s mladým kolegou, detektivem Dekkerem se vrhá do akce! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Miloško

Thriller s televíznym prevedením,zo zamotanou zápletkou a zbytočne šokujúcim záverom,obratom ma nepresvedčil.Takisto aj W.Snipes a J.Statham tu boli neaký mŕtvi.Nie,fakt,tento film je určený do televízie,či dejom,hudbou,kamerou...atd..do kina absolútne nie,problém má aj na dvd :-) (DVD,11.10.2008) ()

honzic

Tento film mne zaujal zajímavými nápady ve scénáři zejména na začátku, pak se to ale začínalo stále více nelogicky vrtlat a znepřehledňovat a zkazil se. Akce a výbuchy jsou fajn, ale to na kvalitní film nestačí, výkony herců jsou spíše průměrné, režie mohla být lepší. Koukat se na to dá, občas to i zaujme do děje a nenudí, ale že bych z toho byl odvázaný, to rozhodně ne. Přepadovky už jsem viděl lepší. Navíc se ve filmu vyskytuje docela dost chyb. Takže dávám 52 procent, což je ještě na 3 hvězdy. ()

david666

Obsazení ústřední trojice slibovalo skvělou akční jízdu. Ze začátku to i tak vypadalo. Ale postupem času film sklouzl do průměru a nezachránil ho ani ne zas tak očekávaný konec. ()

redalert21

Klasika co se vás snaží "ohromit" závěrem, nic moc převratného ale rád jsem zase videl Wesleyho...SPOILÍk "Přepadení banky bylo pohodové, ze začátku jsem se i bavil, ale pak to začalo ztrácet a taky šlo poznat že nám Jason neumřel, bo zbyvalo do konce jeste hodne minut a jako hlavní roli by to prece nemohli udelat :) závěr taky ohrátý...s úletem do neznáma a životem s "lehkýma děvama" Jo a taky to že to vyřešil naprostý, i když inteligentní, nováček ve zboru je až k údivu co si dokázal domyslet za první den služby" ()

FandaF

Vzhledem k místnímu hodnocení jsem od toho moc nečekal, ale byl jsem příjemně překvapen. Ano, akce není nic moc a zdá se tak nějak "levně" udělaná, od Snipese a Stathema jsem čekal víc... Je to tak na3,5 *, zaokrouhluju na 4 za dobře promyšlený příběh. ()

MFZB

Jeden z tých lepších akčných filmov, nemám tento žáner rád, ale tak pozrel som si to a nedudilo ma to veľmi, akurát sa mi to zdalo dosť dlhé. Takéto akčňáky sú celkom pozerateľné, ktoré majú aj nejaký ten dej a nielen samé efekty... ()

veverysiak

Niežeby to nemalo žiadny náboj, začalo to veľmi sľubne, niekto to tu prirovnal k Inside Man, dákych pätnásť minút by som aj súhlasil, ale potom to nabralo iné smery, zastrieľalo sa, popasovalo a hlavne dej sa začal hrčkať, a to tak krkolomne, že som miestami nevedel chytiť niť, a ešte k tomu sa to tvárilo strašne vážne, aj keď humorné vložky by to zrejme utopili ešte hlbšie, takže 60%. ()

Callie

Nelogický průměrný předvídatelný akčňák. Se spoustou chyb a nesmyslné kombinatoriky. Za charisma Stathama 1* navíc . ()

rytir1

Stathama mám rád a se Snipesem v kombinaci super, ale bohužel by to tady chtělo značně přidat, téma mělo na víc. Phillipe by se měl vrátit ke svým známostem. ()

Sympy

Kvalitní kriminálka s kvalitně obsazenými herci.Děj není ošizen o spousty akce ale ani o skvělou zápletku která se pomalu rozplétá,nakonec úplně rozuzlí. Film se mi líbil určitě stojí za zhlédnutí,pobaví. ()

Luke55

Oddechová akční záležitost.Nic víc,nic mín.Škoda jenom že Jason Statham neukázal nic ze svého ''kurýrského'' umění.Mohlo by to pak být ještě o kapinku lepší. ()

mess

Príbeh ako taký bol priemerný, herecké výkony nijak zvlášť oslňujúce. Priemerný akčný film za 3*. Avšak tak otrasnú hudbu nenájdete ani v béčkovom porne, celý film degradovala na podpriemernú béčkovu akciu z kvalitnými hercami. 2* ()