Skupina maskovaných zločinců obsadí banku a drží v ní rukojmí. Jejich velitel Lorenz je ochoten jednat pouze s detektivem Quentinem Connersem. Ten však byl nedávno suspendován po nevydařené akci. Je však vrácen do služby a spolu s mladým kolegou, detektivem Dekkerem se vrhá do akce! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

maverick10

Ze by Jason Statham byl novy Bruce Willis? Me se velice libil a kdyz se k nemu prida herecky padouch Wesley Snipes? Hm, zajimave obsazeni. Co se tyce filmu, tak je to dobry prumer. ()

lekr

Ve všech ohledech průměrná a klišovitá detektivka, která se celou dobu tváří jako epizoda z nějakého tuctového televizního krimiseriálu, aby v posledních dvaceti minutách divákovi zamotala hlavu zajímavým, i když trochu kontrontroverzním dějovým twistem. Oceňuji scénáristickou snahu o sofistikovanou podívanou, ale klasické přímočaré akční béčko, ve kterém si to Statham rozdá se Snipesem a které jsem také původně očekával, bych si užil mnohem víc. ()

Martin741

Priemerne becko z reziserskej kuchyne Tony Giglia, ktore ma zufalo malo akcnych scen a vybuchov. Statham a Snipes sa stretli v jednom filme, aby sa spolu vykecavali cez telofon .....LOL. A na drsny akcny film je to fakt zufalo malo : 50 % ()

TomikZlesa

Tolik neokoukaných skvělých herců v jednom filmu se opravdu jen tak nevidí. Slušná kriminálka s perfektním obsazením a celkem našláplým dějem. A konec mě hodně mile překvapil, čekal sem něco mnohem obyčejnějšího :). ()

PROCESOR

Pro mě vymazlenej thriller, kde divák neví na čem je. Nestává se úplně často, že by měli mít ti „zlí“ navrch, ale proč ne, když na to maj… ()

Radiq

Nic moc nereálnýho (teda až na ten vychytanej plán), prostě kriminálka jak má být. Překvapivej konec. A Wesleyho a Jasona Stathama vždycky rád vidím. ()

Rockwood

Tož dobré to bylo. Hodnocení je pouze a jen subjektivní. Co se týče příběhu, průměr, zpracování, průměr. Aspoň to obsazení ušlo. Nicméně jako podívaná a odreaghování pro mě dobré, takže se nebudu stydět dát čtyři, i když si to ten film možná nezaslouží. ()

3n3my

Chaos zdá sa nielen v názve, ale aj pri natáčaní. Neskutočne veľa chýb (napríklad mŕtvola čo ihneď vypláva, kamery v banke (!) bez záložného napájania, atď.) a herecké výkony na úrovni telenoviel (a to aj od tých zvučnejších mien v obsadení) robia z tohto filmu podpriemer, ktorý nemá veľmi čím kladným prekvapiť. ()

sir-dave

Zajímavé obsazení, které toho moc nevytěžilo.. Jako Stathamovka ničím výjimečná, upadne spíše v zapomnění. Wesley Snipes v jednom z posledních filmů na který se dalo dívat, než si šel pobručet. Nestárnoucí Ryan Phillippe to držel nad hladinou asi nejvíce. Po pár týdnech matně vzpomínáte co vypíchnout z děje. ()

SniperG1

Od filmu vůbec nic převratného neočekávejte, prostě jen vypněte mozek. Průměrná klasika za 3 hvězdy, ale díky docela přijatelnému dějovému zvratu ke konci filmu, který překvapil, zvedám hodnocení na 4*...65% ()

Mrkvič

Dost nelogický film, který se diváka snaží omráčit svou logikou. To mi přijde dost smutný. Ještě že ho zachraňují herci (hlavně Ryana Phillippa mám moc rád a tady je vedle všech těch drsňáků kouzelný) a slušně natočená akce. ()

Sfinkter

Statham i Phillippe v hodně nezvyklých rolích, samotný děj také ne zcela standardní. Očekával jsem průměrnější akčňák. ()

lennyd

Opět se v jedné bance rozezní poplašné zařízení, a policie má největší poplach. Jenže šéf lupičů, Lorenzo (Wesley Snipes) si přeje hovořit jen s jediným, detektivem Quentinem Connersem (Jason Statham). Ten je ale v současné době na nucené dovolené (po předchozí zpackané akci), a tak je narychlo zavolán zpět a k ruce mu je mladý ambiciózní detektiv Shane Dekker (Ryan Phillippe). Jenže oba brzy začínají tušit, že za vloupáním je něco víc ... Herecké obsazení mne dokázalo nalákat, i když z hodnocení ostatních je zřejmé, že to nikterak žhavé nebylo - a je tomu tak. Film perfektně dělá čest svému jménu - od začátku do konce je pěkně chaotický, a lesk hereckých hvězd je tak zastíněn nesmyslností celého příběhu. Ach jo... ()

Musak

Já mám vykrádačky rád a dlouho jsem přemýšlel jestli 3 nebo 4*, nakonec sem dal 4. Akční scény jsou sice nic moc, ale scénař je myslím kvalitní...70% ()