Skupina maskovaných zločinců obsadí banku a drží v ní rukojmí. Jejich velitel Lorenz je ochoten jednat pouze s detektivem Quentinem Connersem. Ten však byl nedávno suspendován po nevydařené akci. Je však vrácen do služby a spolu s mladým kolegou, detektivem Dekkerem se vrhá do akce! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

luke1

Sakra cekal jsem vic. Dementni reziser a cesky dabing film posunul jeste o hvezdu dolu.pretty face Phillippe a muscle guy Statham jako detektivni svojka muze byt dobrej napad,bohuzel ne v tomhle filmu. Manzelka usla a ja pisu hodnoceni uz pred koncem filmu,tak si udelejte obrazek... ()

KubaST

Tak tento film považuji za jednu z nejlepších stathamovek po Kurýrovi. Sice je tam občas pár děr či se to zbytečně natahuje, ale jako celek na mě film zapůsobil. Je zde asi nejlepší soubor hlášek v podání Jasona, ač tentokrát si moc nezabojoval.. A jinak Ryan Phillippe mi nikdy nebyl sympatický a to ani herecky, což mi potvrdil opět. Nedivím se, že jeho kariéra se nijak zářně nevyvíjela... ()

Kosir

Den, ode dne, kdy se tu zastavím, musím v duchu ocenit POMO, za to co vybudoval. Velmi často mě zároveň napadne, že přes všechna vymakaná, dalo by se říci - sofistikovaná, pravidla, jsem nějak mimo meinstreim. Nejednou se mně totiž stane, že vůbec nechápu hodnocení některých bijáků. Možná za to mohou právě ta pravidla a možnosti, které skýtají. Když jsem dokoukal Chaos, byl jsem téměř nadšen, ale na ČSFD mě čekala studená sprcha. Prý béčková Amerika, stokrát okoukaná. Chtěl jsem původně dát ****, a řeknu proč, ale dám *****, taky hned vysvětlím. To hodnocení co vidím vpravo mně totiž imputuje myšlenku, že jsem pako, které nepozná dobře udělaný špekáček od separátového buřta. Měl bych se asi přizpůsobit většinovému názoru a dát maximálně ***, když už. Jenomže podle mě to bylo uděláno dobře a také až do konce dobře zašmodrcháno. Žádné béčko i když snad někomu vadilo, že se tam neproducírovali profláknutí "áčkoví" herci. Pravda, závěr mně dost připomínal Mlčení jehňátek, jenomže objektivně byl průběh logičtější, neb během minuty sejmout poldovi ksicht jako skalp a nalepit si ho na držku, aby to nikdo nepoznal, bylo přeci jen příliš horký kafe, a přesto jsem Hopkinse nezatratil. I proto je moje hodnocení Chaosu trochu protestní, ale dávám ho s klidným svědomím. Asi se mi to líbit mělo, tak už určil horoskop. ()

jujask

Nečakal som že to bude na takejto úrovni. Dobre skonštruovaný a málo predvídateľný dej s prekvapivým záverom. Prekvapivo dobre zahral Snipes a Phillippe. Statham klasicky fajn výkon. Spokojnosť. ()

henrykladivo

Již si nepamatuji kdy jsem tento film zhlédl poprvé, ale po letech jsem si na něj vzpomněl až ve druhé jeho polovině, což hovoří za vše, nic to ve mě nezanechalo. Herecké obsazení není špatné, ale bohužel to děj i zápletku nezachránilo. Podprůměrný film. ()

Pollini

Narovinu říkám, hodně jsem se nudila. Známé klišé, kdy u policajta žadonili, aby se vrátil, zpět do služby po té, co ho vyhodili. Začíná standardní honička, která je ale celkem zajímavá, rozuzlení a řešení už tak ne. Jasona Stathama jsem začala nesnášet, asi je to jeho bohatými výrazovými prostředy a lá Dolph Lungren (i když jsem s ním viděla filmy, kde to vůbec nebylo tak hrozné, jak se o něm říká). ()

Herrydos

Docela pěkná akční kriminálka se zpočátku zajímavým příběhem který se pak utopí v moři klišé. Akce je pěkná a jej jí tak akorát. Jen to rozuzlení bylo fakt lehce neočekávané. Příjemná podívaná na jeden večer nic víc nic míň. 3* ()

Rathe

Jasona Stathama mám rád z Kurýra a ani tady mě nezklamal. Ryan Phillippe je pro mě velmi zajímavou tváří v hereckém světě. Nevnímám ho jako mladičkého hezouna, ale jako herce, který má co nabídnout. Wesley Snipese fakt moc rád nemám. Přijde mi jako namachrovaný blbeček jak v Bladeovi tak zde. Jestli je to jen herecká póza, tak palec nahoru. Ale jestli je to do jisté míry i jeho životní postoj, tak nevím,... jsou prostě i lepší herci. Příběh Chaosu je pro mě ale naprosto strhující. Třeba vytáhnutí 2 rukojmích na lanech byl vynikající nápad a to i ten zbytek. Vztahy v policejním týmu měli také něco do sebe a smrt Jasona? Ačkoliv jsem tomu moc nevěřil, na chvíli mě opravdu převedli na myšlenku, že zemřel. Děj filmu má vynikající spád, ale sestříhání akcí se mi nelíbí... prostě Amerika tam musí dát každý záběr 3x jen z trošku jiného úhlu... proč?! Celkový dojem z filmu: Poměrně zajímavý snímek se skvělým Jasonem Stathamem, který bych si pustil znovu právě jen kvůli němu. ()

StandikK

Děj dost předvídatelný, film ničím zajímavý. Statham nepředvede žádný zajímavý souboj a hlavním hrdinou je Phillippe. Naprosto obyčejný průměr. ()

Stevewalker odpad!

Vůbec jsem se v tom nevyznal, po konci filmu jsem nevěděl, kdo byl ten zlý a kdo byl ten hrdina. Takhle nepřehledné filmy o ničem dělal kdysi i Stanley Kubrick, ještě, že už nežije ()

Salsecnew

Zpočátku to vypadá slibně, avšak postupně to ztrácí dech, některé pasáže jsou nelogické a závěr je absurdní (možná chtěli autoři diváky šokovat, aby nemohli říct, že tohle či tamto předpokládali, jenomže to udělali blbě). Můžete to zkusit shlédnout, věřím, že Vám to postupně vypadne z oka. Jen začátek je zajímavý a sem tam něco. ()

andy60

Chaos jsem v tom trochu měl, to musím přiznat. Sotva jsem se v tom začínal orientovat, přišla otočka a já měl co dělat, abych se v ději neztratil. Výhrady mám hlavně k uvěřitelnosti (povolání Stathama zpět do služby nebo v závěru scéna s výbuchem v domě...). Ne, že bych se nudil, to rozhodně ne, jen jsem asi očekával malinko víc. ()