Skupina maskovaných zločinců obsadí banku a drží v ní rukojmí. Jejich velitel Lorenz je ochoten jednat pouze s detektivem Quentinem Connersem. Ten však byl nedávno suspendován po nevydařené akci. Je však vrácen do služby a spolu s mladým kolegou, detektivem Dekkerem se vrhá do akce! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

dopita

Akční film, ve kterým není zas tak moc akčních scén, ale když už, aspoň se na ně dá koukat. V příběhu sem se trochu ztrácel a závěr byl snaživě překvapivej. S občasným vypínáním mozku se to dá v pohodě skouknout. ()

showxman

Fajn akční odreagování, které slibuje zamotaný děj plný překvapení až do samého konce. Statham je drsný jako obvykle a Wesley Snipes hraje tajemného a nepolapitelného padoucha. K dobru lze tomuto filmu přičíst dějové zvraty, díky kterým nepoznáte nudu. ()

Ilhan

Vůbec ne špatný film, obstojní herci v čele s mnou oblíbeným Stathamem a celkem zdařilý scénář s povedenými zvraty. Velmi jsem se těšil na konec v očekávání ultramegafightu mezi Stathamem a Snipesem. K tomu ale bohužel nedošlo, což je naprosto nevyužitý potenciál, máte-li k dispozici takové ultimátní borce, kteří už se v jednom filmu, také nikdy nemusí setkat. Právě toto zklamání mi nedovoluje dát více než tři hvězdy. Ohromná škoda. ()

ti88na

Celý čas som mala z filmu pocit, že sa snaží byť niečim viac, než skutočne je. A pravda je, že ide o tuctovú kriminálku, s nevýraznými hercami, slabou akciou a biednym scenárom. ()

Haymar

Žádná velká pecka to není, na druhou stranu vzhledem k tomu v jakých srágorách Wesley Snipes poslední roky hraje, je toto - alespoň v jeho případě určitě, vysoce nadstandardní akční flák... ()

ondrula

Vcelku užvaněná a nevýrazná kriminálka s dost dobrým Stathamem a fakt špatným Snipesem. Myslím, že když se začne rozmotávat nějaká skandální a pozoruhodná zápletka, nemělo by to trvat půlku filmu, je to pak dost nudné. A akční scény hodně slabé; takový filmy se hojně točily v devadesátejch. ()

vander19

No tak tento film ma zaujal hlavne svojimi neskutočnými zvratmi, bol to skutočný chaos a keďže som veľký fanda Stathama tak udelujem 4*, celý dej som premýšlal ako to môže dopadnúť, ale že takto....NEPOVEDAL BY SOM ()

Lefty86

no taková jednohubka, je to víc krimi než akčňák. Statham a Snipes a žádná vzájemná bitka, vlastně žádná bitka, to je hřích ()

Laku

Ústřední herecké trio předvádí své standardní výkony. Skvěle vyprávěná zápletka, která se stále všemožně překrucuje, aby nakonec vyústila až těsně v závěru celého filmu. Očekával jsem různé konce, ale tento mě nenapadl, takže poměrně nečekaný konec :) Když k tomu přičtu charismatického Jasona Stathama, tak dostávám poměrně solidní jízdu. V rámci filmů svého druhu určitě povedený kousek, alespoň z mého pohledu. ()

Strike

Průměrný film s cool Stathamem, docela ucházejícím Phillippem a Snipesem, který ukazuje, že pokud budemít štěstí na role maniakálních padouchů, tak ještě nemusí bejt úplnej Bčkař. ()

(Z)denny

Vypněte mozek a koukejte. Potom vás možná tento snímek pobaví, udrží vás v napětí a nakonec vás překvapí rozuzlením zápletky až těsně před závěrečnými titulky. Pokud si ovšem zapomenete mozek neprozřetelně vypnout, tak se buďto budete neuvěřitelně nudit, nebo si stihnete s kamarádem zahrát po telefonu několik partiček šachu.. ()

JK-Stinger

Název filmu je na místě, protože v ději jsem měl po celou dobu pěkný maglajz. Nicméně nejde o tak špatný snímek, jak by se z hodnocení mohlo zdát. Přestože se film tváří jako každý druhý o přepadení banky, nakonec se vše zamotané na konci krásně pospojuje a tak jsem se při závěrečných titulkách nakonec cítíl jako vcelku spokojený divák. Navíc jsem po dlouhé době viděl svého oblíbence Wesleyho Snipese a i když moc prostoru nedostal, alespoň jsem viděl, že ještě žije a budu dále doufat, že se ještě někdy vyšvihne v nějakém větším trháku. ()

Pidzey

Působilo to na mě trochu jako směsice Nelítostného souboje,Sedm a nějaké laciné detektivky…Nezaujalo mě prvních deset minut filmu a to je špatně…celkem jsem se nudil.. Potenciál to ale mělo. ()

Snake.Charmer

Kdybych chtěl dát názornou ukázku průměrného filmu, zvolím chaos. Můj oblíbenec Statham, který byl v podstatě jediným důvodem Chaos shlédnout, je překvapivě nevýrazný. Wesley Snipes jako velmi příjemné zpestření, ale je ho trestuhodně málo. Jinak béčková průhledná zápletka a ti co prahnou po pořádné akci také spokojení nebudou. 50% ()

Va55ago

Ale jo, docela dobry.. Neni to nijak extra oslniva zabava a uz si to asi ani nikdy podruhy nepustim, ale nebylo to nejhorsi. Pravda zvratu je tam dost, bohuzel vetsina se da ocekavat. V celku tedy tomu davam 3 a 1/4 * :) ()

zabro

Zacalo to jako spojenec, ale neskoncilo to jako spojenec. Od smrti connorse sem cekal v jake pozici se obevi. Jedine prekvapeni bylo to, ze sem ho necekal jako toho tretiho, ctvrteho vzadu. ()

Vodny

Když budu přísnější a vezmu v potaz lepší filmy s podobným tématem (Test, Šerifové, Spojenec), nelze než hodnotit jako podprůměr. Hned po prvních 20 minutách musí každému být jasné, kdo zatím vším stojí. Takže žádný chaos se nekoná. Spíš jsme svědky roztáhlého a nudného vyšetřování, které zdánlivě nikam nevede, ale přesto skončí tak, jak skončit muselo. Herecké výkony (narozdíl od hereckých hvězd) zde nehledejme. Snad Ryan Phillippe opět vystrkuje růžky, ale jinak Snipes - velká bída, Statham je hodně statický a je vidět, že role zkušeného vychytralého policisty mu nesedí. Shrnul bych to takto: Chaos je průměrný krimi/thriller, který se hodí do televize na sobotní večer. 50% ()

zelda82

Chaos to byl teda docela slusny:) scenar je sice tak trochu maglajzni a akce nic moc, ale hraji tam dva mi oblibenci (ne, Ryan Phillipe mezi nimi opravdu neni:). A plusove body i za ten netuctovy konec.... ()