Můj soused zabiják

Whole Nine Yards, The

Môj sused zabijak

Komedie / Krimi

USA / Kanada, 2000, 95 min

Docela sranda, i aniž by to nějak moc tlačilo na pilu. Kombinace Willisova drsňáctví a Perryho roztěkanosti funguje, k tomu pár pěkně obsazených vedlejších rolí (R. Arquette, Duncan...) a tak akorát zapletená zápletka. Čekal jsem větší bláznivost, je to taková celkem umírněná, povedená krimikomedie. 7/10.(3.8.2010)

Narozdil od druheho dilu, je tohle spis krimi komedie, nez jen komedie a je to mozna trochu skoda. Kdyz se film nebere vazne je fakt skvelej, ale jakmile se zacne neco dulezityho resit, tak to nudi a je to na prd. Nastesti tehle momentu tu neni moc. Celej film tahnou hlavne vyborne vybrany herci, hlavne skvelej Bruce Willis a jeste lepsi Matthew Perry. Amanda Peet je taky dobra a hezky se tu predvede. Dej je narozdil od druheho dilu jeste celkem inteligentni. Bavil jsem se o fous min nez u druheho dilu, ale presto to je na 4*(11.11.2005)

Upřímně řečeno, místy se na film nedalo koukat. Francouzský přízvuk Roseanne Arquetteové a její postava, kterou jí nevěříte ani minutu se do své role absolutně nehodí. Nevím co tím chtěl režisér říci, když některé vraždy natočil jako komedii. Nikdy není jasné, co tajný polda zamýšlí. Kanaďané mohou být dotčeni, jakou formou byla zobrazena. Ještě si k tomu všemu připočtěte nejhorší herecký výkon Bruce Willise. Horší to už být nemůže. Vše ostatní bylo provedeno nadprůměrně.(20.6.2005)

Nie je to zlé, ale nezdá sa mi to ani dobré. Je to také nemasné, neslané. No ešte stále sa o tom dá tvrdiť, že je to v pohode. Na také tri malé hviezdičky. Metthew Perry sa snaží, čo mu sily stačia, ale nálepka Chandlera Binga zo seriálu "Priatelia" mu pevne drží na chrbáte. Bruce Willis hrá spoľahlivo, ale nijak oslnivo. Videl som ho už v omnoho silnejších úlohách. Avšak oproti druhej časti, ktorá bola natočená o štyri roky neskôr, to má slušnú úroveň. ***(2.12.2010)

• Ruut

Blbost !!! Komedie bez vtipu. Krimi bez nádechu napětí. Hloupoučké vztahy mezi postavami. Scénaristické veletoče, které mají asi znamenat že se díváme na bláznivou komedii, se mi zdají opravdu hooodně přitažené za vlasy a hlavně zoufale nevtipné. Jenom u postavy zubaské asistentky, ze které se později vyklubala profikillerka se mi líbila.(18.6.2006)