Můj soused zabiják

Whole Nine Yards, The

Môj sused zabijak

Komedie / Krimi

USA / Kanada, 2000, 95 min

V celku zábava .. ale ne tak velká, abych film více vyzdvihovala ..(22.5.2008)

...ale je to skoro 80%. Perry tu převádí podobné kreace jako v Přátelích, což, jak vidím, se líbí nejenom mně. Ovšem některé věci v ději, i když jde o komedii, byly i na mě až moc přitažené za vlasy, píšu teď hlavně o vyjádření náklonností jedněch postav k druhým... Asi to hlavně.(14.2.2005)

|| Scenár: Mitchell Kapner | Hudba: Randy Edelman | Produkcia: Elie Samaha, Andrew Stevens | Distribúcia: Warner Bros. | Štúdio: Morgan Creek, Franchise Pictures | Rozpočet: 24 miliónov $ | Tržba: 106,371,651 $ ||(3.9.2011)

Nájemný vrahoun Jimmy "Tulipán" Tudeski, který svědčil proti svým zaměstnavatelům, se inkognito nastěhoval do svého nového domu a hned musí řešit následující problémy: 1. Nervózně sympatický zubař Oz ho poznal a na rozkaz generálmajora (manželky) Sophie ho odjel udat bývalům šéfům do Chicaga, 2. Sophie po něm chce, aby zabil Oze kvůli pojistce, 3. Ozova zubní asistentka chce naučit vraždit, 4. Má 10 miliónů důvodů zabít svou manželku Sophii (rozvod je neetický), 5. Musí zlikvidovat chicagského bosse Janniho Gogolaka s jeho mafiánskou rodinkou. Je to docela dost práce, ale Jimmy je profík, ze kterého dlouholetá praxe v oboru učinila prozíravého sympaťáka.(6.12.2008)

• Djkoma

Co na tom kdo vidí?Zasmál jsem se, ale na komedii hodně málo(3.6.2004)