Můj soused zabiják

Whole Nine Yards, The

Môj sused zabijak

Komedie / Krimi

USA / Kanada, 2000, 95 min

Podívejte se na trailer, všechny dobré vtipy obsahuje a nesebere vám takového času, který můžete využít užitečněji – třeba se dloubat v nose.(5.2.2006)

Docela slabota. Tyhle moderní krimikomedie se podle mě čím dál častěji snaží šokovat nečekanými zvraty. Ale pokud jsou naprosto samoúčelné jako tady, je to na hovno.(24.4.2003)

Celkom zábavná čierna komédiaa. Tri za film . Jedna za charakter postavy Amandy Peet. Tak takúto cool priateľku som vždy chcel mať.....(16.1.2004)

V celku zábava .. ale ne tak velká, abych film více vyzdvihovala ..(22.5.2008)

Nájemný vrahoun Jimmy "Tulipán" Tudeski, který svědčil proti svým zaměstnavatelům, se inkognito nastěhoval do svého nového domu a hned musí řešit následující problémy: 1. Nervózně sympatický zubař Oz ho poznal a na rozkaz generálmajora (manželky) Sophie ho odjel udat bývalům šéfům do Chicaga, 2. Sophie po něm chce, aby zabil Oze kvůli pojistce, 3. Ozova zubní asistentka chce naučit vraždit, 4. Má 10 miliónů důvodů zabít svou manželku Sophii (rozvod je neetický), 5. Musí zlikvidovat chicagského bosse Janniho Gogolaka s jeho mafiánskou rodinkou. Je to docela dost práce, ale Jimmy je profík, ze kterého dlouholetá praxe v oboru učinila prozíravého sympaťáka.(6.12.2008)

• - Firma Volkswagen byla oslovena s nabídkou tak zvaného "product placementu", kdy si měl ve filmu zahrát jejich Brouk. Firma souhlasila s podmínkou, že toto auto bude řídit muž, na které se snaží společnosti cílit. Tvůrci se nakonec rozhodli, že auto bude perfektní pro postavu Sophie a tak ho ve filmu nechali, aniž by Volkswagen za to zaplatil. (don corleone)

• - Když na začátku filmu Matthew Perry seká trávu, má na sobě dres týmu Ottawa Senators. Perry ve městě Ottawa vyrůstal. (don corleone)

• - Majitelé domů, ve kterých bydlí hlavní představitelé, dostali 50.000 dolarů za to, že svoje domy na měsíc opustili a propůjčili je k natáčení. (don corleone)