Můj soused zabiják

Whole Nine Yards, The

Môj sused zabijak

Komedie / Krimi

USA / Kanada, 2000, 95 min

Film, který mohl být dost dobrý, kdyby se tvůrci jasně rozhodli v jakém žánru ho vlastně chtějí natočit. Nepodařilos se tu balancovat na hraně mezi žánry a výsledkem je tedy dost nevyvážená směsice, které osciluje mezi bláznivou komedií a krimi filmem.(19.1.2006)

Brilantná nenáročná jednohubka s množstvom skvelého humoru, načasovaných gagov a hlavne bombových hercov, medzi ktorými jednoznačne vyniká Matthew Perry ako cholerický dobrák, ktorý sa akosi dostal do podsvetia a nevie sa z toho vymotať. Azda len koniec mohol byť kratší.(25.12.2008)

• EdaS

Veliké zklamání. Tam, kde scénárista zapomněl na vtip či pointu, nechá režisér Perryho padat, do něčeho bouchat, narážet nebo alespoň "legračně" přehrávat. Willis je sice výborný a naprosto cool, ale zachránit tuhle velmi málo legrační komedii (alespoň podle mě) nemůže.(26.9.2002)

Na tom Ozovi sa proste nedá nesmiať. A to priezvisko Oseransky.... amen tma super.(10.1.2013)

60%(9.6.2007)

• - Oz (Matthew Perry) fandí v NHL týmu Ottawa Senators, jeho představitel Matthew Perry ale fandí týmu Los Angeles Kings. (Michael02)

• - Keď si Oz (Matthew Perry) objedná v hoteli fľašu škótskej, dostane Glenfiddish 30 YO. (sWONDER)

• - Na základě prohrané sázky musel přijmout Bruce Willis epizodní roli v seriálu Přátelé. Honorář věnoval na charitu. (don corleone)