poster

Můj soused zabiják

 • USA

  Whole Nine Yards, The

 • Slovensko

  Môj sused zabijak

Komedie / Krimi

USA / Kanada, 2000, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Satan
  ****

  Jestli komedie, tak kriminální. Alespoň v mém případě. Gestikulaci a potrhlé herectví Perryho přímo miluju a Brullis sice nepředvádí nic nového, ale přesto jeho vrahoun snímku dodává vyváženost, když na druhé straně šílený Perry. Škoda, že druhá půlka už není tak zabijácká jako napálený začátek.(10.9.2005)

 • Enšpígl
  ****

  Černá komedie s Bruce Willisem umí polechat bránici. Film jsem poslouchal tak nahlas, že je z mého souseda zabiják.(7.7.2006)

 • Matty
  **

  Hraje v tom ten herec z Přátel a taky Bruce Willis a jedna herečka tam ukáže prsa – to jsou fakta. Tohle je taky fakt: Můj soused zabiják není dobrým filmem. 50% Zajímavé komentáře: Oskar, silent cut(10.10.2005)

 • B!shop
  ****

  Narozdil od druheho dilu, je tohle spis krimi komedie, nez jen komedie a je to mozna trochu skoda. Kdyz se film nebere vazne je fakt skvelej, ale jakmile se zacne neco dulezityho resit, tak to nudi a je to na prd. Nastesti tehle momentu tu neni moc. Celej film tahnou hlavne vyborne vybrany herci, hlavne skvelej Bruce Willis a jeste lepsi Matthew Perry. Amanda Peet je taky dobra a hezky se tu predvede. Dej je narozdil od druheho dilu jeste celkem inteligentni. Bavil jsem se o fous min nez u druheho dilu, ale presto to je na 4*(11.11.2005)

 • Hrabka
  **

  Tohle se mi teda moc nelíbilo. Rádoby zamotaná (krimi) komedie se značnou dávkou trapných momentů, děj je i na komedii dost přitažený za vlasy a k tomu navíc "komik" Perry, kterýho nemusím. Hvězda za několik vtipnějších chvilek a hvězda za Bruce Willise, jinak je tento film pro mě dost bídný. 45%(27.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace