Můj soused zabiják

Môj sused zabijak

Komedie / Krimi

USA / Kanada, 2000, 95 min

• Hrabka

Tohle se mi teda moc nelíbilo. Rádoby zamotaná (krimi) komedie se značnou dávkou trapných momentů, děj je i na komedii dost přitažený za vlasy a k tomu navíc "komik" Perry, kterýho nemusím. Hvězda za několik vtipnějších chvilek a hvězda za Bruce Willise, jinak je tento film pro mě dost bídný. 45%(27.9.2012)

Na komedii (byť černou) překvapivě mnoho vážných momentů, které ruší a nedovolují jít výš ne na tři hvězdy. Podobný případ jako první Muži v černém...(14.12.2005)

• Indiana

První polovina je ještě jakž takž solidní, ale ta druhá neskutečně nudná a trochu nepřehledná.(15.5.2005)

Nie je to zlé, ale nezdá sa mi to ani dobré. Je to také nemasné, neslané. No ešte stále sa o tom dá tvrdiť, že je to v pohode. Na také tri malé hviezdičky. Metthew Perry sa snaží, čo mu sily stačia, ale nálepka Chandlera Binga zo seriálu "Priatelia" mu pevne drží na chrbáte. Bruce Willis hrá spoľahlivo, ale nijak oslnivo. Videl som ho už v omnoho silnejších úlohách. Avšak oproti druhej časti, ktorá bola natočená o štyri roky neskôr, to má slušnú úroveň. ***(2.12.2010)

Jestli komedie, tak kriminální. Alespoň v mém případě. Gestikulaci a potrhlé herectví Perryho přímo miluju a Brullis sice nepředvádí nic nového, ale přesto jeho vrahoun snímku dodává vyváženost, když na druhé straně šílený Perry. Škoda, že druhá půlka už není tak zabijácká jako napálený začátek.(10.9.2005)