Angela pořádá večírek v strašidelném domě na kopci, ale nikdo z hostů nevěděl že v domě je zlo a každého kdo vstoupí promění v démona. (ČSFD)

Astaroth12

Je Halloween a tak mladý idú na party do starého domu ale kde číha niečo horšie ako je človek prevlečený za monštrum. V tom dome našli staré zrkadlo a za chvíľku démoni začali vstupovať do viacerých zúčastnených. A po chvíli sa začali meniť v monštrá. Masky boli vynikajúce, hudbu som tu nepostrehol ale zvuky hodili sa sem. Toto je veľmi pôsobivý film a prirovnal by som ho k filmu démoni ale tento ma bavil viac. A to hlavne skrz tej strašidelnosti akú vedia staré domy navodiť a keď je to staré krematórium a začnú tam vyčíňať démoni a tak môžem len povedať bravoo. Pár nedokonalostí tu je a to hlavne v správaní postav a preto nedám plný počet, ale aj keď je takýchto podobných filmov veľa aj pred rokom 1988 urobil na mňa veľmi dobrý dojem. ()

Gorehound

Stále parádna Halloweenska šleha. Parádne masky, gore, jesenná atmoška, hlášky v štýle Freddyho, aj speacovanie.Tiene vrhané kozubom, starý dom...Old school 80s fun, aké by nám trebalo aj do súčastnosti. ()

BoredSeal

Velmi nudné béčko díky strašným postavám, hercům (kromě Linney Quigley a dialogům, které nezachrání pár dobrých masek a krvavých scén. Jediným dobrým momentem filmu je psycho tanec jedné z posedlých postav, jejíž představitelka má s tancem zářez již z Return of the Living Dead. :) ()

Martin741

Skutocne dobry horor a dalsi dokaz toho, ze kvalitne veci sa najdu hlavne mimo komercneho mainstreamu /obcas ja v mainstreame, ale len obcas/. Strasidelny dom ja kapitola sama o sebe, strasidelny je uz aj samotny vecierok a potom sa zacina dobra a kvalitna hororova jazda. Reziser Kevin Tenney mi sice nic nehovori, ale ako horor je tento film dobrym kuskom. Ovsem, na kultove vysiny 70. rokov toto nestaci a stale je to len becko. 67 % ()

Rodriguez

Kult osmdesátek! Kdo je ujetej na tenhle typ hororu, vřele doporučuji! Viděl jsem i pokračování a dobrýýý...dost dobrý pokračování. Jediný nedostatek má reinkarnace Night of the Demons (2009). 90% ()

Flaxik

No ruku na srdce, byla to kravina. Nemožní herci, komické masky a otravná hudba. Naštěstí na rozdíl od Bavova podobného nesmyslu tu aspoň ti zlí nezvracejí hrachovou kaši a v druhé polovině se daří nastolit celkem kulantní atmosféra. Další zástupce filmů, které beznadějně zastaraly. Až mi bude zase někdo cpát, že dneska už filmaři neumí pořádné horory, tak ho odkážu kromě jiného na tohle, aby viděl, jak to neuměli už před dvaceti lety. ()

rogerkint

Jasně, je to drzá vykrádačka Evil Dead, ale s převrácením kontrastu grázlík-sympatický mužský hrdina, stylovou analogií hlavní hrdinky (měnící se z potenciální oběti na akční postavu) s Alenkou v říši divů a prací se všudypřítomnou sexuální tenzí a nezbytnou osmdesátkovou implikací, že v hororu mohou přežít pouze nepíchači.A navíc je to docela zábava. ()

FAITH.BABE

Jsi fanoušek 80' béček? No a neviděl/a si tenhle film? IHNED ZVEDNI ZADEK A ŠUPKY DUPKY SI HO PUSTIT! O tohle nechceš přijít! ()

Mol

OH, THERE YOU ARE. I WAS JUST WARMING MY HANDS IN THE FIRE! Otázka zní, zdali to bylo točeno s nadsázkou nebo na vážno. Co se týče postav, tak jednoznačně u mě vyhrává floutek Sal a prase Stooge, v závěsu je Susan a pak je teprve zbytek. Oceňuji samolepky Circle Jerks, Fear a TSOL na radiu Stoogeho a song od kapely Bauhaus. Masky taky nebyly špatný, ale celkové vyznění filmu ve mě nezanechalo nic a věřím, že za nějaký čas si z toho budu pamatovat maximálně tu taneční scénu. ()

KASUGI

Kdysi fajn osmdesátkový horor. Těšil jsem se na to po cca dvaceti letech. Není to úplná katastrofa. Má to nějaké to gore, semtam i  tu atmošku a dobré nápady. Jenže se to vleče jak sopel a má to spoustu hluchým míst. Do toho tradiční klišé, kdy se všichni rozdělujou a dělají kraviny a nesmyslná rozhodnutí... Ten remake s Furlongem mi přišel jako celek kompaktnější a lepší. ()

vitekpe

Paradni osmdesatkova podivana, typicky teenagersky horurek. Aneb particka jde slavit halloween do osameleho, opusteneho domu...jak rikam, klasika. :) Ja se bavil dobre. ()

Han22

Přesně ten typ hororu, který vidět před lety, tak budu nadšený. Dnes už to na mě moc nepůsobí, přece jen filmů s partou teenagerů, které něco likviduje jsem už viděl spousty. Postavy nemá cenu komentovat, stejně jako děj, který je pobíhačka po domě a ani ty vraždy nejsou nic extra. Nicméně abych nehaněl, atmosféra domu je chvílemi skvostná, masky jsou slušné a finále v krematoriu a u zdi je pořádné psycho. Zkrátka takové to klasické slušné 80s béčko. ()

Corpsegrinder

Typicky osmdesátkový béčko který má vše co takovej horor mít má - strašidelnej dům, praktický efekty, slušný gore, kozy a metal. ()

TERRORDROME

Že vraj celkom slušná béčková zábava, HA-HA, šme še pobavili! V skutočnosti to stojí úplne za chuja. O scenári nemá zmysel polemizovať, partia debilov si robí halloweensky žúr v strašidelnej barabizni a zmocnia sa ich démonické sily, ktoré ich zmenia na zombíkov s nepeknou pleťou a hnusnými zubami. K vyvolaniu démonov tu stačí len chvíľu čučať do starého zrkadla. Zápletka je jasná a ide už len o to, koľko zábavy z toho tvorcovia dokážu vytrieskať. Je tu pár krvavých efektov ( vytlačenie očí ) a Linnea Quigley si strčí do bradavky rúž, ale tieto detaily nemôžu vynahradiť hodinu a pol nudného motania sa v naprosto tmavom dome. Záver taktiež nestojí za nič a celkovo je to dokonale zabudnutia hodná hororová chobotovina konca 80-tych rokov. Nech len tí plesnivý démoni pekne zhnijú v pekle. ()

Paldiny

Akože tú scénku s rúžom v prsníku som si musel párkrát pretočiť. Parádny trik. Mňa nenudila ani pomerne dlhá predohra, kedy sa tínedžeri väčšinou iba vykecávali, doberali a zhadzovali. A možno to bolo soundtrackom made in 80´, tlstým porkym, ktorý vždy vedel správne zadeliť alebo dievčatami, aké si chceli zvečniť svoje prednosti. Ako náhle sa ale začne šou a zo zrkadla vylezie prvý démon, film naberá tie ozajstné grády. Svoje tromfy predvádzajú hlavne maskéri a zvukári, rev zubatých fešákov mi ešte po skončení dunel v hlave. Vlastne mi k dokonalosti chýbal len nejaký ten spätný úder od vydesených tínedžerov. Stále som dúfal, že sa cez ďalšie a ďalšie dvere už konečne dopracujú do pivnice s kladivami, kosačkami, kosami a ono nič. Bitúnok padal iba na ich hlavy, ruky, oči, nohy atď. Ale to je jediná pripomienka pre film, kde inak všetko pekne funguje. ()

Béčkové horory útočí

Béčkové horory útočí