Josie Gellerová pracuje jako začínající redaktorka v Chicago Sun-Times. Jelikož vypadá daleko mladší než na svých pětadvacet, je vyslána na střední školu, aby získala materiál pro článek o životě současných teenagerů. A tak se Josie začne vydávat za osmnáctiletou studentku. Jenže na střední škole nebyla zrovna šťastná – nebyla moc oblíbená, chyběli jí přátelé a provázela ji smůla. Vrátí se jí všechny ošklivé vzpomínky na střední, ale rozhodne se překročit svůj vlastní stín. Od svého bratra Roberta si vypůjčí auto odpovídající studentce střední školy a své konzervativní oblečení vymění za výstřednější, které ovšem neodpovídá současnému trendu mladých lidí, což zjistí hned první den. Josie se snaží zapadnout mezi ostatní spolužáky, ale stává se terčem vtipů a zase je ve skupině šprtů. Josiein šéf August jí ukáže článek o střední škole, který byl vydán konkurenčními novinami, a dá Josie za úkol spřátelit se s těmi oblíbenými. Na pomoc jí pošle kolegu, který tráví čas v přenosovém voze a dá Josie minikameru v podobě šperku. Všichni v redakci se na přenos dívají jako na román, protože mezi Josie a učitelem angličtiny Samem vzniká milostný cit... Josie chce svůj pobyt na střední ukončit, ale její bratr Robert ji podpoří a nakonec se i na stejnou střední zapíše. Robert se hned dostane mezi školní elitu a začne vyprávět o Josie příběhy, které ji mezi oblíbence dostanou. Josie nabízí Augustovi několik témat na článek, ale jemu se žádné nelíbí. Nkaonec jí řekne, aby napsala skandální článek o svém vztahu s učitelem Samem. Josie nechce, ale když to nenapíše ona, napíše to někdo jiný z nahraných záznamů. Blíží se promenáda, která se koná každý rok na počest maturantů a volí se na ni král a královna ročníku. Josie pozve nejoblíbenější kluk Guy a jí se tak splnil její sen ze střední. Tenkrát ji také pozval nejoblíbenější kluk, ale pak kolem jejího domu jen projel a házel na ni vajíčka... (TV Prima)

Nikol10

Můj oblíbený film,již od pubertálního věku. Drew naprosto perfektní,ani si neumím představit,že by to hrál někdo jiný a nejspíš by se mi to ani tak nelíbilo,kdyby jí hrál někdo jiný. Zábavné, romantické,ale ne hloupé. Velmi podařané. ()

liberita

Mám rada Nepobozkanú, je to pekný a milý film, hoci niektorým klišé, ktoré sme už videli v iných amerických filmoch o stredných školách, sa nevyhne. Aj tak ale pobaví, hlavne viacerými výstupmi Davida Arguetta a nostalgicky pripomenie 90.roky. Tiež je zaujímavé sledovať mladšie verzie Jessicy Alby a Jamesa Franca, z čias keď ešte zďaleka neboli takí známi a úspešní ako dnes. Dobre sa tiež pozerá na Michaela Vartana, na ktorého akoby nepôsobil čas. Nepozkaná určite nie je tým najlepším filmom aký kedy Drew natočila, milovníkom romantických komédií by to ale prekážať nemalo. ()

ANTYCHRYST

Drew mě baví :) stejně jako tenhle tipicky USA teeen film :) k tomu patří tradičně nabuseny Soundtrack a nelze opomenout půvabnou šprtku Sobieski...:) 85% příjemná romantická oldschul komedie.. Jooo a na finále se hodí kapesník... :) ()

Prankster

Strašně typické a nudné... Hlavně ze startu je to dost řekl bych stupidní... Navíc mám monitor 16:9 a Drew Barrymore se mi teda zdála nějaká roztáhlá do šířky - nebo to nebylo zdání??? ()

JajinkaBec

Když člověk potřebuje vypnout a odreagovat se, je tohle dobrá volba. Zajímavý rozpor mezi poblázněnou holkou, která touží být za každou cenu dospělá a všemi uznávaná, a vyděšeným kuřetem, které sebou táhne (mnohdy skutečně dost ošklivé) zážitky ze střední školy a to všechno podbarvené občas trochu křečovitým vtipem. Jediný normální člověk v tomhle filmu je profesor literatury Sam neboli Michael Vartan a možná, že kdyby to celé jelo o trošku víc v jeho stylu, bylo by to lepší. U konce se člověk přiblble usmívá, až ho z toho pusa bolí. ()

Lenii

Skoro horší než průměr. Příběh celkem dobrý, ale pojetí naprd. Drew se mi tu vůbec nelíbila. Vypada občas fakt příšerně. Vše bylo takové moc strojené a divné. Celkově hvězdička za nápad, za Michaela Vartana a pár jiných herců, ale jinak nic. Bohužel. 40% ()

marek29

Hádám, že jedna z hereckých prvotin slavné Drew.. Nemastný neslaný projev v novinářské slátanině z 99. Vykopávka která o čas spíš obere, než že by ho zpříjemnila. 2 s prodřenýma ušima :) maucta ()

PlysovyMacko

Typická teen komedia z deväťdesiatok o tom ako je stredná škola v Amerike miestom najväčšej šikany a okolo toho sa točí všetok humor. Hlavná hrdinka začne ako loser, ale podarí sa jej presadiť a ešte nájde svojho princa. Tento film nemá čo ponúknuť dospelým ľuďom a Drew tu hrá hrozne. ()

Mejsy

Jistě existuje spousta kvalitních romantických komedií, ale tahle mezi ně asi patřit nebude. Těžko uvěřit, že by se 25letá žena chovala stejně potrhle jako ve svých skutečných 17. Stejné téma s daleko větším úspěchem bylo u nás zpracováno ve filmu Vrať se do hrobu. ()

JohnKEANE

Sice sa už Drew Barrymore do úlohy stredoškoláčky nehodí,čo mi pripadalo dost trápne.Ale aj napriek tomu a vsetkým tým trápným stredoškolským klišé na americký spôsob,som si tu našiel dost vecí na ktorých sa dalo celkom dobre pobavit.A okrem toho tu v plnej svojej kráse zažiarila moja oblúbená herečka Leelee Sobieski! ()

Mata84

Roztomila teenagerska romanticka komedia zo skolskeho prostredia. Tie ja "zerem". A tato je z tych vydarenejsich. ()

shioo

Nechápu tak nízké hodnocení. Pro mě mnohem záživnější počin než jiné a "novější" romantické slaďárny. Drew Barrymore v Never Been Kissed a Renée Zellweger v Bridget Jones's Diary jsou zkrátka role do které se stylizuje každá ženská od 14ti do 50ti dobrovolně a dokonce ráda. Kromě toho pletka s učitelem a snaha jít s dobou zaručuje vtipnou podívanou s husí kůží na konci. Já si ho zkrátka shlédnu každoročně a velmi ráda. ()

lobo87

Priemerná romantická komédia s nesympatickou Drew. Nemohol som si pomôcť, ale veľmi mi vadila (čo inokedy nezvykne). Nebyť toho, možno by som si film užil viac... 50% ()

Amy Schumer se bude cítit krásně

Amy Schumer se bude cítit krásně