Josie Gellerová pracuje jako začínající redaktorka v Chicago Sun-Times. Jelikož vypadá daleko mladší než na svých pětadvacet, je vyslána na střední školu, aby získala materiál pro článek o životě současných teenagerů. A tak se Josie začne vydávat za osmnáctiletou studentku. Jenže na střední škole nebyla zrovna šťastná – nebyla moc oblíbená, chyběli jí přátelé a provázela ji smůla. Vrátí se jí všechny ošklivé vzpomínky na střední, ale rozhodne se překročit svůj vlastní stín. Od svého bratra Roberta si vypůjčí auto odpovídající studentce střední školy a své konzervativní oblečení vymění za výstřednější, které ovšem neodpovídá současnému trendu mladých lidí, což zjistí hned první den. Josie se snaží zapadnout mezi ostatní spolužáky, ale stává se terčem vtipů a zase je ve skupině šprtů. Josiein šéf August jí ukáže článek o střední škole, který byl vydán konkurenčními novinami, a dá Josie za úkol spřátelit se s těmi oblíbenými. Na pomoc jí pošle kolegu, který tráví čas v přenosovém voze a dá Josie minikameru v podobě šperku. Všichni v redakci se na přenos dívají jako na román, protože mezi Josie a učitelem angličtiny Samem vzniká milostný cit... Josie chce svůj pobyt na střední ukončit, ale její bratr Robert ji podpoří a nakonec se i na stejnou střední zapíše. Robert se hned dostane mezi školní elitu a začne vyprávět o Josie příběhy, které ji mezi oblíbence dostanou. Josie nabízí Augustovi několik témat na článek, ale jemu se žádné nelíbí. Nkaonec jí řekne, aby napsala skandální článek o svém vztahu s učitelem Samem. Josie nechce, ale když to nenapíše ona, napíše to někdo jiný z nahraných záznamů. Blíží se promenáda, která se koná každý rok na počest maturantů a volí se na ni král a královna ročníku. Josie pozve nejoblíbenější kluk Guy a jí se tak splnil její sen ze střední. Tenkrát ji také pozval nejoblíbenější kluk, ale pak kolem jejího domu jen projel a házel na ni vajíčka... (TV Prima)

Sammya

Čím jsem starší, tím víc si uvědomuju, že Josie jsem já. Docela ráda bych si znovu prožila střední s nadhledem dospělého člověka a konečně mohla i sbalit nějakého učitele :D Film je pěkný, romantická komedie ze středoškolského prostředí jak podle příručky, ale Drew je skvělá a přidaný benefit Michaela Vartana dělá své. ()

Juto

Pohodlná a zábavná romantická cukrovinka. Scenár je zvláštnym poňatím Popoluškinej formuly, ale Barrymore ju rozžiari svojím neoblomným šarmom. 6/10 ()

otík

Celkem tradiční romantická komedie, ve které asi nepřekvapí vůbec nic, přesto je skutečně vtipná a slušně romantická (alespoň závěr filmu). Barrymore je v roli studentky celkem uvěřitelná, její návrat mezi "dospělé" už je na tom o poznání hůř. Ale spokojenost na závěr filmu díky hepáči přeci jen převláde. ()

ivet.ka

Teprve před nedávnem jsem zjistila, že v tomhle snímku hraje James Franco. Viděla jsem to v celkem nevinném věku, který je naivní a proto se za svoje tři hvězdy nestydím, protože moje oči viděly mnohem horší filmy. A mám ráda Drew už od E. T. Mimozemšťana. Takže si nadávejte jak chcete, že je tento film jasný hned od začátku. Mně se nějakým zvráceným způsobem tenkrát líbil. Ale asi si nechci kazit svou iluzi a jen tak si ho hned nepustím. ()

SeanLSD

Predstava návratu na strednú školu, z ktorej som sa psychicky dodnes nedostal, ma prenasleduje každý deň - aj s možnosťou aspoň symbolického naplnenia prvých platonických lások v podobe bozku. Nemôžem mať rád film, v ktorom sa hlavnej hrdinke ten čas vrátiť podarilo... ()

kocik1

Vždycky jsem toužila po tom, aby mi první polibek dal na stadionu. Přede všemi. A lidi by tleskali a tleskali a tleskali a já bych byla jak filmová hvězda:-). ()

Radiq

Mám dojem, že Drew Barrymore viděla kultovku Vrať se do hrobu! a chtěla udělat něco podobnýho. Ale neumím si vysvětlit, že z toho udělala úplnou trapárnu, kde název "Nepolíbená" má smysl až poslední čtvrt hodinu. Jinak je to o loserce, která byla loser na střední a zůstala loser dosud... a zároveň ji hraje Drew, která pro mě taky je tak trochu loserka (až na pár rolí). Navíc sama o sobě není moc pěkná a že hrála 17letou a vypadala 2x tak stará, to byl asi výstřel z bambitky do sršního hnízda. V malejch rolích se tam mihnou Jessica Alba a v ještě menší roli James Franco, ale neměly tam skoro žádnej význam. Ok, zasmál jsem se párkrát, když se jí přihodila nějaká trapárna nebo byla trapná a nevěděla to nebo když dělala trapné ksichty (a ne, nesmál jsem se té trapnosti, ale prostě mě to nějak rozesmálo). Každopádně JE to trapnej romantickej film a tím pro mě padla. ()

OHI

Tento snímek patří mezi ty (pod)průměrné americké teenagerovské filmy, které byly, jsou a budou... ()

Aven

Ne, tohle si nezaslouží ani ty dvě hvězdičky. Konkrétně pro debilní scénář, naprosto trapnou Barrymore, celkovou předvídatelnost a hlavně idiotsky klišovitý konec filmu. ()

VanTom

Uťáplé romantičce Drew Barrymoreové se těžko dalo držet palce, když se "v utajení" na střední škole chovala ponejvíce jako pitomá, nemoderní, nemotorná husa. Možná všechny ty ohrané studentské / puberťácké stereotypy zveličovali tvůrci záměrně, namísto smíchu mě však fackovala trapnost, zejména v děsivých flashbacích. Přepáleně teatrální finále - samozřejmě 100% happy-end - však ustáli ještě se (žánrovou) ctí. ()

pinguinka

Dala bych tři, ale musim dát o jednu víc za učitele literatury ;o) kéž by takový Michael Vartan učil i u nás - to by byl zájem o knihy! ()

sedm.1

Nikdy jsem neměl moc rád "americké komedie z prostředí střední školy",ovšem tohle trhlo komplet všechny,co jsem dosud viděl z tohoto žánru.Vlastně jsem si z toho pár věcí odnesl.Jednak že vydržím koukat do konce i na stupiditu takovéhoto kalibru a jednak a co je podstatnější,že Drew Barrymore neni moc pěkná ženská a hlavně že Drew Barrymore je velmi špatná herečka.Děs,zkouším od toho odradit komplet všechny!Sorry Drew!!! ()

danca044

Čekala jsem od Drew Barrymore něco lepšího, ale nebyl to nejhorší film. Akorát mi moc neseděla do role středoškolačky. Jak to ty lidi mohli nepoznat? Tenhle příběh je trochu nepromyšlený. A happy end na konci film na mě byl až moc sladký. ()

masr

Jeden z těch filmů, které bych asi nikdy neviděl, kdyby sestra kdysi nebyla ujetý teenager, co si takovéhle film potřebuje pouštět třeba třikrát týdně. Strašná blbost, ale koneckonců strašně milá blbost - tu třetí hvězdu má za to, že ani po třicátém opakování se mi tohle nehnusilo, na rozdíl od Spiceworld, Bezmocné či Romy a Michele.... ()

NICOX

Tenhle film mám ráda. Líbí se mi děj a vždycky se u toho hustě nasměju a na konci... jo na konci si zase pobrečim. David Arquette alias "pan Rob" je boží a Michael Vartan k nakousnutí. Jedna z mých nejoblíbenějších romantických komedií. Rufus! 80 % ()

Lencha

Drew jako ošklivá redaktorka...Drew jako studentka střední školy. Už ne tak ošklivá, i když první den, co šla do školy...to teda nebyl moc fofr:-))) A s tím sombrérem na palici...uff:-))))))))))) Vtipnej příběh. Výkon Drew a Davida hodně v pohodě:-))) No a že je tam rodící se láska, to je asi jasný. I když s malou zápletkou, kdy on si myslí, že je chytrá středoškolačka (hezká...no, postupem filmu se to zlepšilo:-)) a ona je to zatím nepolíbená pětadvacítka:-))) ()

Amy Schumer se bude cítit krásně

Amy Schumer se bude cítit krásně