Christina Waltersová a její přítelkyně vyznávají pravidlo nevázaného života. Prostě se nikdy nezadat. Muži jsou tu k tomu, aby se s nimi pobavily. To nejhorší, co vás může potkat je, citově se na ně vázat. Jednoho dne však Christina potká na diskotéce Petera. Vzájemné sympatie však skončí s koncem večera a zdá se, že Peter s Christinou se již nikdy nesetkají. Sebevědomá dívka však nemůže dostat blonďatého chlapíka z hlavy, a tak její nejvěrnější kamarádka Courtny vymyslí bláznivou cestu na svatbu Peterova bratra. To už je dost dobrý důvod k setkání. Výlet je však jednou velkou pohromou, která vyvrcholí ve chvíli, kdy se zjistí, kdo se to vlastně žení! A to není zdaleka všem trablům konec. (oficiální text distributora)

Baldachýn

Trochu zahanbeně připouštím, že jsem se občas bavil. Scéna, během níž hrdinky uvolňují penis zaseklý za mandle pomocí zpěvu I Don't Wanna Miss a Thing od Aerosmith je skutečně... uvolňující... Ale jinak spíš průměrná "sexy" komedie s obvyklým nedostatkem sexu. ()

Psema

No, vážně jsem nevěřil vlastním očím, ale ne proto, že to bylo děsně sexy, ale spíš děsně creepy. ()

Brouk

Never Ever.... proč nejsem měňavka reagující jen na světlo či teplo... nemusel bych se po shlédnutí tohohle filmu duševně zhroutit.... ach jo ()

Rex Mundi

Pozerať sa to dalo a nemôžem povedať, že by som celý film vyložene pretrpela. Preto dávam 2*. Je to proste vulgárna romantická komédia na štýl Niečo na tej Mary je, iba s výmenou pohlaví. Možno mala ambície zožať úspech ako Mary, ale vo filmovom priemysle opakovanie nie je matkou múdrosti, ale skôr riskovaním, že šliapnete do hovna. Jednoducho sexi sa to podarilo. Preháňa to so sexuálnym humorom a preháňa to skoro s každým druhom humoru, a nakoniec to preháňa aj s romantikou (a Cameron to ako vždy preháňa s ústami). Najprízemnejší humor typu Scary movie stolerujem, keď je v Scary movie. Ale v Pánovi prsteňov nepošlete hlavného hrdinu čúrať ku stromu... ak mi rozumiete. Napriek tomu boli chvíle, keď som sa pobavila. Vyložene rozosmiala ma asi len jediná scéna - súboj svetelných mečov. Ale čo tie kultúrne vložky?! Muzikálové číslo venované penisom?! To je hnus! ()

lesumir odpad!

Fuj! Stop! Cameron Diaz jsem bral jako dobrou herecku, co neklesne a nezacne tocit fekalni teen komedii pro dementy. Hned bych ji za to preventivne dal pohlavek :) Nedokoukal jsem to, ale hodnoceni si myslim, ze dat muzu... ()

Gimp

Ubohé a trapné jako uprdnutí si na slavnostním nástupu na letním táboře (ano, ten pocit důvěrně znám). ()

Hrabka

Cameron Diaz je boží. Já ji prostě žeru, přestože snad nikdy neměla kloudnou roli a hraje v celkem trapných komediích. Jako je například tato. Ubohá komedie s nezajímavým dějem, ale zase s Cameron... 40% ()

ajuska

Film s mizerným scénářem, jednou podivnou rádoby vtipnou písničkou a spoustou nevydařených vtipů, které asi měly být sexy, odvázané a provokativní, ale místo toho jsou jen zoufale nevtipné a trapné. Prostě sexy se už ani nevleze do kategorie "hloupé, ale zábavné", protože tady se opravdu není, čím bavit. ()

salahadin

Dobře, je to stupidní až na půdu, ale koho to zajímá, když vnady Christiny Applegate a Cameron Diaz v určitých scénách fungují :) Ne vážně, puberťák už nejsem, takže nehodnotím tělo, ale film - a ten je příšernej. A až budu předjíždět nějaký auto (jako ten motorkář), ve kterém sedí dvě třičtvrtě nahý holky, dupnu na plnej plyn :-) ()

Deimos

VHS/// Obsazení 6/10 Děj 4/10 Hudba 5/10 Efekty 4/10/// +dobré herecké obsazení, pár solidních hlášek "včera jsem měla jehněčí a dnes seru ovci" -jinak je to ale trapné a nedrží to pohromadě/// Spíše bláznivá roadmovie než romantická komedie. Kritika je celkem oprávněná, ovšem já budu mírnej a ohodnotím film tak jak si podle mě zaslouží. Upřímě, sem tam hudba jakž tak šla a kdo má rád tyto herce, tak si nejpíše film nenechá ujít. To vše ovšem nezabrání tomu, že to je jedna z nejslabších komedií v daném žánru, které byly za poslední roky k vidění./// Celkem 45%/// ()

misterz

Niektoré filmy by skrátka chlap asi nemal vidieť - totálne trápne v každom ohľade, ponižujúce pre obe pohlavia, nudné, nezáživné, nevtipné, neromantické, povrchné, infantilné a hlavne zbytočné. Odpad som nedal iba z prízemných dôvodov - že sa na Ch. Applegate celkom dobre pozeralo. 10/100 ()

Kothy

Cameron Diaz a Christina Applegate bodují. Je tam pár dobrých fóru, ale jinak nejde o nic převratného. "Nevejde se mi sem. Nevejde se mi sem." :D ()