Christina Waltersová a její přítelkyně vyznávají pravidlo nevázaného života. Prostě se nikdy nezadat. Muži jsou tu k tomu, aby se s nimi pobavily. To nejhorší, co vás může potkat je, citově se na ně vázat. Jednoho dne však Christina potká na diskotéce Petera. Vzájemné sympatie však skončí s koncem večera a zdá se, že Peter s Christinou se již nikdy nesetkají. Sebevědomá dívka však nemůže dostat blonďatého chlapíka z hlavy, a tak její nejvěrnější kamarádka Courtny vymyslí bláznivou cestu na svatbu Peterova bratra. To už je dost dobrý důvod k setkání. Výlet je však jednou velkou pohromou, která vyvrcholí ve chvíli, kdy se zjistí, kdo se to vlastně žení! A to není zdaleka všem trablům konec. (oficiální text distributora)

Slarque

Prostě trapný! A když to náhodou zrovna není trapný, tak je to nudný. Vlastně ani ústřední trojka často nevypadá tak sexy, jak chtějí, aby si o nich divák myslel. A nic jiného ke koukání film nenabízí. ()

klerik

Blbina, pri ktorej som rozhodne nezaspával nudou. Na herečky sa dobre pozeralo (nad Thomasom Janeom som si však skoro poplakal), ale je to príliš pozliepané a strelené na lepšie hodnotenie... ()

korbitch22

týý joo,tak málo sem teda nečekal.po shlédnutí televizní ukázky,jsem si myslel,že to bude klasická přiblblá romanťárna,o tom jako ona miluje jeho,on si bere jinou a pak si uvědomí že vlastně miluje ji:-)a jaký bylo moje překvapení,když na mě vylezla parádně vostrá komedie,která si nebere servítky a je plná dost dobrejch vtípků.já sdi nemůžu pomoct,ale nebudu zapírat,že jsem se fakt kolikrát pořádně zatlemil.jen mi je líto,jak je to zase hezky ztrhaný,zastánců bezproblémového humoru k vypnutí,je zde opět jako šafránu...klasika.já se bavil,to ovšem nemění nic na tom,že cameron diaz a christina applegate vás roztomile serou celý film:-) ()

Arsenal83 odpad!

Je neuveriteľné, ako sa niektoré ženy dokážu ponížiť. A ešte si o sebe myslia, že sú slávne herečky vďaka týmto rolám, kde sa zostudia na večné veky. U takej Cameron sa to dá ešte chápať - zhltla tretinu rozpočtu a 17 melka pristálo na účte. Ale ten zvyšok, to nemá ani trocha sebaúcty? Pritom scenáristická handra Nancy M. Pimental povedala, že to je film zo života, že ona také s kamoškou bežne zažívala, preto si tu priam životopisne strihla rolu hnusne blivajúcej retardky, proste CV s ktorým sa chceš pochváliť. Kristína z jablkovej brány si tu tiež dala zopár nesmrteľných fórov, ako nechávam sa v aute kamoškou vylízať, no a orálny zásek Selmy Blair s vajcami v ústach sa určite raz ocitne na zozname najpamätnejších kinematografických scén za 150 rokov. Výhodou filmu je len fakt, že nie je dlhý a keď vynecháte trápne niekoľko minút trvajúce potitulkové scény a keď čírou náhodou zavadíte o gombík a rýchlosť prehrávania zvýšite na 1,25, ono sa to dá za hodinu zvládnuť. ()

MáŠa

Jsem prase, ale tohle na mě bylo asi tak nějak moc. Několik ženských se chová jak krávy, a tvůrci se tu snaží o nějaký trapně sprostý humor. ()

prome odpad!

Prostě sexy? Vůbec. Spíše prostě blbost, které je lepší se vyhnout. Nevtipné, nudné, klišovité ... atd. Nenašel jsem u toho ani jednu kladnou vlastnost. ()

Kamca_

Čekala jsem blbost a taky to blbost byla. Námět to nebyl špatný, ale natočený to bylo špatně. Nemám ráda trapný momenty ve filmu a tady jich teda bylo požehnaně. 35%. ()

jhrasko odpad!

Pozvite Evu a Vaška na Colours of Ostrava a čakajte, že sa budú ľudia baviť - tak takto nejak som sa zabával ja pri sledovaní The Sweetest Thing. ()

MoiJe

T.Jane vyzera ako Ch. Lambert za mladsich cias... ale snad nema absolutne ziadne mimicke svaly. Diaz, Applegate a Blair si mozno uzili hromadu srandy, len pri nej zabudli bavit aj divaka. :( ()

moviesfan

,,Prostě sexy" je často ujetá komedie, která jede po zajetých kolejí. I tak jsem se několikrát dobře pobavil. Jen škoda typických klišé, které se i zde vyskytnou. ()

Marsik

DVD 2 (CZ) - Tenhle film se mi doma válí již 10 let. Pravdou je, že jsem ho za tu dobu viděl alespoň třikrát. Což si dnes nedokáži vysvětlit, protože snímek Prostě sexy je prostě strašná hovadina. Ale strašná! :) Zejména u "Penis songu" jsem měl hubu dokořán, jak někdo mohl něco takového vymyslet :) Dialogy naprosto přihlouplé a hlavní trojici bych nazval tím nejhorším ženským filmovým triem, jaké se kdy na plátně mihlo. Film je sice určen hlavně ženám, ale může se líbit pouze těm ... méně náročným divačkám :) Cameron Diaz je u nás doma celkem oblíbená, takže to byl asi jediný důvod, proč jsme si film pustili. Ale po skončení bylo jasné, že v nejbližších letech další opakovačka nehrozí. Za pár povedených scén a hlášek, při kterých člověk vybuchl smíchy a za solidní herecké obsazení neodsuzuji film ke zkáze. 40% (with J.) ()

Rosana odpad!

Co to jako mělo bejt?! Kde je nějaká myšlenka, nebo pointa? Kde je romantika, nebo vášnivá erotika? Kde je nějaká vražda, nebo honička? Do prdele, co je tohle za film? Dyť je to naprosto zbytečné dílo nic neříkající!!!! ()

Z0oMb3E

Ťažko je na filme hľadať nejaké pozitíva. No skúsim, tak v prvom rade tri kočky v popredí to sa nedá nespomenúť... Tak, keď na koniec zhrnime pozitíva máme tu tri kočky. Ohľadom nedostatkov: stupídne dialógy, trápny a už miliónkrát obohraný scenár, silové nevtipné fóry, či herečky, ktoré zaujmú maximálne postavami (útok na prvotné mužské a lezbické pudy). Odhliadnuc od spitých grcajúcich báb na začiatku (už vtedy som mal chuť vypnúť film a dať odpad), je hviezda až až. Škoda času. ()