Čarodějky

Stanley Myers

Tony Lawson

Kostýmy:

Marit Allen

Mám je ráda,sic neodpovídají pravému Roegovu stylu. Přesto se dá v té pohádce najít kousku jeho stylové zvrhlosti a vyhřezlosti z normálu (užo ty záběry kamery).(30.6.2006)

Ty tři jsou hlavně za masky a za tu nejděsivější držku co jsem kdy viděl když jsem byl malej fakt jsem měl mráz po zádech dobrá "pohádka"(25.9.2011)

Sympatická hororová pohádka britské produkce. Uvědomila jsem si jak je tento jejich ryze osobitý způsob režie příjemný a tak diametrálně odlišný od filmové velkovýrobny z Hollywoodu. Rowana jsem tady viděla snad poprvé zahrát jinou roli než postavu oblíbeného poplety a smolaře. Příběh zlých čarodějnic, nenávidějící děti, byl osvěžující, vtipný a přiměřeně napínavý. Možná menší děti by se bály, čarodějky sice nevypadaly děsivě, to jen užásná Anjelica, ale hubily děti a se sekáčkem honily i hlavní hrdiny v podobě myší. A nějaké poučení? ... dejte si pozor na řeřichovou polévku!(25.10.2014)

Nejedná se teda o nic extra, ale nemohu tomuto filmu upřít, jak mě bavil a navíc ta atmosféra je - alespoň v úvodu - přímo skvostná. Až škoda, že se v podobném duchu nenese i zbytek filmu. Nicméně stále se na to dá koukat. 5/10(10.12.2006)

Fantastický film mého dětství. Nikdy nezapomenu na scénu, kdy se čarodějky v sále začaly vyslékat ze svých paruk a převleků a poté proměnily kluka v krysu.(25.4.2015)