Čarodějky

Stanley Myers

Tony Lawson

Kostýmy:

Marit Allen

Tyhle čarodějky mám rád. Ve filmu nechybí sranda (i když přiměřená) a také částečně ,,děsivá" atmosféra působící hlavně na děti. Na mě to aspoň působilo. Kdykoliv bych se podíval znova. Hodnocení: 60%(26.8.2008)

• Shit

Taková blbost pro děti nic víc. I když nevim jestli je to vůbec pro ně, asi nebude nejlepší vidět jak nějaká čarodějnice mění malý děti na myši a pak je chce rozšlápnout. Ale co, já jsem zase vyrůstal na vetřelcích. Co se týče děje tak žádnej hlubší smysl nemá nebo jsem ho aspoň neobjevil, spíš mi připadal dost stupidní a i herecký výkony jsou mizerný. Aspoň že to neni moc dlouhý, protože i když jsem na to koukal jen tak letmo, tak mi to stačilo a víc jak těch 90 minut bych nevydržel(8.5.2006)

Pro menší děcka to musí být dost silná káva hraničící s traumatickým zážitkem schopným dělat hluboko v psychice paseku i v pokročilé dospělosti :D :D ... Já to viděl, když mi bylo tak cca 16 a vůbec jsem nestíhal která páčka :D.. Ta atmosféra je totiž fakt nepříjemná a ani Atkinsonovy ksichty jí rozhodně nezvládnou odlehčit.(14.12.2013)

Milá fantasy rozprávočka a príjemná pripomienka časov mojej mladosti. Roztomilý príbeh je postavený na prepracovanom rozbore života čarodejníc a ich zvykoch. Pre chlapca menom Luke sú vedomosti v tomto smere životne dôležité, bez nich by len ťažko s nimi mohol zvádzať boj na poli intelektu aj šikovnosti. Najväčším prekvapením vo filme sú rozhodne masky, za ne by sa nemusel hanbiť ani špičkový horor. Snímok je pre staršie deti ako stvorený. 65/100(7.8.2014)

Vcelku povedené fantasy z prvky horonu doprovázené zdařilou orchestrální hudbou.(2.10.2011)