Čarodějky

Stanley Myers

Tony Lawson

Kostýmy:

Marit Allen

Horor mého mládí! V 12 letech jsem při tomhle filmu byl posraný až za ušima!(7.1.2014)

Fantastický film mého dětství. Nikdy nezapomenu na scénu, kdy se čarodějky v sále začaly vyslékat ze svých paruk a převleků a poté proměnily kluka v krysu.(25.4.2015)

• Had6

Tyto ponuré filmové pohádky pro odrostlejší děti vážně nemám rád. Dokážu ocenit atmosféru, kterou navozují svou chladností. To umí vážně mistrně, ale jinak... Jediné co se mi ve filmu líbilo, byla královna čarodějnic a její neskutečně ohavný obličej. Jinak spíše lehký podprůměr. PS: Nic proti kouzlům a čarodějnicím.(8.5.2006)

Pro menší děcka to musí být dost silná káva hraničící s traumatickým zážitkem schopným dělat hluboko v psychice paseku i v pokročilé dospělosti :D :D ... Já to viděl, když mi bylo tak cca 16 a vůbec jsem nestíhal která páčka :D.. Ta atmosféra je totiž fakt nepříjemná a ani Atkinsonovy ksichty jí rozhodně nezvládnou odlehčit.(14.12.2013)

Mám je ráda,sic neodpovídají pravému Roegovu stylu. Přesto se dá v té pohádce najít kousku jeho stylové zvrhlosti a vyhřezlosti z normálu (užo ty záběry kamery).(30.6.2006)