Zavěste, prosím

Julie Monroe

Kostýmy:

Bobbie Read
  • togaf

Tohle že natočila moje oblíbenkyně Diane Keaton? Tuhle nevtipnou, nudnou a nesympatickou rádobykomedii? No to snad ne...A to měla k dispozici tak skvělé herce. To vážně zamrzí.(8.1.2012)

• Lokutus

Velmi nudný, ucouraný až zoufalý příběh o stáří a o mladí, které na něj často zanevře v nesprávný čas až je nakonec pozdě. Mimořádně nudný až otravný film si rozhodně nezasloužil být posledním snímkem Waltera Matthaua a získat tak poněkud smutné místo v historii.(6.9.2003)

• Slarque

Poslední film Waltera Matthaua mne ničím nezaujal. Snad ještě alespoň trochu normálnější postava Meg Ryan se dala snést, ale jinak to je nudná televizní konverzačka.(8.5.2003)

• Tommassi3

"Já nejsem žádná blbá honda !!" ;)(19.8.2015)

• Hejtmy

Film o ničem, vůbec mě nenapadá co o něm napsat. Nevtipný, nezávažný, nic si z toho nepamatuju a ani nechci. Starej děda Walther Matthau v roli otce nic moc a tři blondýny v hlavních rolích ještě horší, zvlášť Meg Ryan hrůza. Mimochodem je to vůbec poslední role W. Matthaua předtím, než zemřel. 45%(9.1.2009)