Dům voskových figurín

• USA House of Wax (více)

Víkend, který začíná jako jeden velký úlet, se pro partu šesti přátel stává hrůzným bojem o přežití. Z jejich cesty na každoroční největší fotbalové utkání univerzit se stává noční můra v okamžiku, kdy jsou Carly, Paige a jejich přátelé nuceni přespat v lese. Již tak stísněnou atmosféru ještě zhorší hádka s tajemným řidičem kamiónu, a Carly má co dělat, aby usmířila svého přítele Wadea s bratrem Nickem. Když se ráno vzbudí, zjistí, že jejich auto bylo někým záměrně znepojízdněno. Není se tedy co divit, že přijmou nabídku odvozu do města Ambrose, které je široko daleko jediným lidským sídlištěm. Když se dostanou na místo, okamžitě je upoutá největší atrakce – Trudyho muzeum voskových figurín, které je plné soch, jež vypadají jako živé. A zanedlouho přijdou na šokující důvod toho, co jim dává tak realistické vzezření. Jakmile přátelé odhalí temné tajemství města, začne je pronásledovat šílený zabiják a oni stojí na počátku krvavé bitvy o přežití. Skupina se musí probít z města a nebo se navždy stát součástí sbírky Domu voskových figurín ... (oficiální text distributora)

anabell

Zklamání! Na tento film jsem běžela do kina okamžitě, když se v něm objevil. A litovala jsem. Snad horší horor jsem neviděla a role Paris Hilton? To mělo být co? Jediné pozitivní, co bych na filmu viděla byl námět s voskovými figurami. Za to také pouhá jedna hvězdička. ()

Alfonso198

Mě stačil 2 sekundový pohled na Elišku Kutbertovou na to, abych se 5 minut necítil unuděn, tudíž jsem první půlku přečkal bez problémů a ta druhá, byť plná, respektive prázdná logiky se taky dala skousnout. Nebudu řikat, že to byl horor roku, ale viděl sem to, nepošel jsem, tudíž jsem spokojen. Ale jako mnozí tady si prostě musim do tý Paříže Hiltnový rejpnout. Zpívat neumí, hrát... mno, taky žádnej šlágr, jako topmodelka taky nevypadá... Jestli ona není trochu zbytečná?... Inu, film katastrofou, myslím si, není, ale koukat na to před spanim taky nepotřebuju. 55,287% ()

bulawaio

Todle má být remake kdysi slavného hororu? Tak debilní chování postav se jen tak nevidí a ty výkony v čele s Paris Hilton... Jednu hvězdičku dávám za záverečnou scénu tání domu, která mi zůstala v paměti ()

racing666

No hororem bych to teda zrovna nenazval, ale film se mi docela líbil. Docela dost hustý, jenom si představit kdyby nějaký takoví blázni fakt byli. Dal bych tři, ale dám čtyři hvězdičky za některé skvělé scény. 65% ()

CabelNM

No na úvod musím podotknúť že ma film veľmi prekvapil a to v pozitívnom slova zmysle, nevedel som vopred do čoho idem a urobil som dobre, scenár bol skvelý aj keď mnoho krát ošúchaný, všetko klapalo tak jak malo a ja som si nemusel pokladať zbytočné otázky pretože odpovede prišli samé zavčasu, logických chýb som narátal málo čo nabralo taktiež svoje plusy, napätia bol dostatok a okrem úvodu som sa po celý film nenudil, P.Hilton bola nádherná len škoda že okrem svojho sexi tela viac toho neukázala, zato jej smrť bola exkluzívna a vychutnal som si ju presne ako ostatné, záverečná horiaca vosková lázeň bola impozantná, jedna s tých lepších teenage vyvraždovačiek spestrená tonami parafínu ()

MaxQ69

__Filmové chyby:__ |×××| Když jde Wade na záchod do domu, je ještě světlo. Než vyjde ven, je už úplná tma. |×××| Když Vincent chytí Wayna, rozstrhne mu tričko. Později je Wayne už jako figurína u klavíru, kde má oděv neporušený. |×××| Když Bo zalepí Carly pusu sekundovým lepidlem, má Carly rty sepnuté tak, že je vidět jen malá část. Nedlouho na to má rty úplně normálně, jako předtím, aniž by bylo zjevně jakékoli poranění. ()

SelfishMan odpad!

Tak toto pro mě ani Elisha nezachránila. Nesledoval jsem to s napětím, ale spíš nevěřícím úsměvem a horko těžko jsem to zvládl až do konce. 10% max. ()

Element2

Když budu srovnávat s tím, co jsem viděl, ano, zaujalo mě to o dost více než "Houbičky". Není to prostoduché zabíjení, ale zase se tam děje něco jiného, než krumpáčem do hlavy, smrt nad ohněm ve spacáku nebo vyndavání si klíče za okem. Nemohu sice dát více než **, ale zkuste se zaměřit na odlišnosti, které to nabízí... ()

MFZB

Trocha som sa zmýlil v tomto filme, lebo som ho dosť podceňoval a už len kvôli účasti som ho považoval za nejakú stupiditu, ale zmýlil som sa, ide ho dosť dobrý a vcelku zaujímavý kúsok. síce takýchto filmov je pomerne dosť aspoň fakt, že sa dej ako taký točil ohľadom voskového múzea ma zaujal. Je to podľa mňa klasický exploiťák a navyše obsahujúci ľakačky, čo mebýva veľmi zvykom u daného subžánru a jedna, už neviem ktorá, bola fakt riadna. Herci celkom uhrávajú, len tá Paris keby tam nebola, tak by som aj na 4 išiel možnože. Čo má takáto soba hľaať v dobrom horore. Film ako taký ujde, len tá stopáž je strašne dlhá, na tom mohli autori popracovať trocha. Inak je to dobrá vecička. Videl som aj film z roku 1953, ktorý na svoj vek, bol tiež perfektný, akurát, že s týmto filmom okrem názvu a možno nejakých nesúvislých bodov nemá nič spoločné, je to o niečom inom, ale určite ide o veľkú inšpiráciu...65% ()

Klarkys

Kromě Paris Hilton a dabingu Lucie Vondráčkové se na film docela dalo koukat. Určitě bych ho nezařadila mezi horory, u kterých vám vstávají vlasy na hlavě, ale scény v domě z vosku byly vydařené. Klasický horor s naivní bandou puberťáků....Překvapovala mě drzost Wadea, který v domě ochmatal co se dalo (taky neskončil zrovna dobře:-)) ()

Trilobajt

Dlouho jsem přemýšlel, ale nakonec dávám dvě hvězdy. Je to taková trochu jiná slasher klasika. Začátek filmu se neskutečně vleče. Měl jsem chuť přetáčet, ale Elisha mi to nedovolila. Originál s Vincentem Pricem jsem neviděl, ale co nejdřív to napravím a následně zhodnotím. Jinak Paris Hilton je xicht ! ()

PatrikP4

Pamatuju si jak se na to před 10 lety všichni z mého okolí těšily, když se mi to dostalo do ruky tak jsem nebyl vůbec nadšen, prostě shit další... Na rozpočet 40M to mohlo bejt lepší myslím že o mnoho více... Jedna hvězda za Paris, protože je fakt kočka... ()

Tomko87

Hviezdička za finále, hviezdička za peknú smrť Paris. Nieje o čom. Škoda že som a nedočkal House of Wax . Boh vie ako by to dopadlo, ale určite lepšie ako tento paskvil . ()

kelet odpad!

Typická americká somarina, kde partička, ale úplných dementov, ide na zápas, ale... Neuveriteľne zablúdia a rozhodnú sa prespať. Stretnú dementa, ku ktorému normálny človek nemôže nastúpiť do auta či už pre interiér zo zranených zvierat, alebo pre totálnu demenciu chlapca. Prvé varovanie nestačí iný dementko aj zo svojím bratom ich začne vyvražďovať a oni, pri každej jednej šanci, a nebolo ich málo, zabiť protivníka ho nechajú nech sa pozviecha a ešte im naloží. No total vymazanie všetkých zdravých buniek v hlave. Ešte že aom to vydržal pozerať do konca, lebo záverečná sekvencia s domom mala svoje čaro a bola nadupaná. PS: oscara prw paris hilton ()

Kontryhelka

Pěkný a zajímavý horor. Líbili se mi i představitelé všech rolí,včetně stupidní Paris Hilton. Sem tam i lekačky, bála jsem se někdy dost. ()

Catella

Film vypráví příběh frajera, kterej moc moc chce mít muzeum. Muzeum voskových figurín. Ale patrně nemá moc peněz, takže aby ušetřil, patlá vosk přímo na turisty. Taky proč ne, kdyby měl modelovat celou figurínu, tak by spotřeboval hodně matroše a taky by to zabralo fůru času. Takže je tohle muzeum vlastně Umweltfreundlich :-) ()

Dracula zase trochu jinak

Dracula zase trochu jinak