Dům voskových figurín

• USA House of Wax (více)

Víkend, který začíná jako jeden velký úlet, se pro partu šesti přátel stává hrůzným bojem o přežití. Z jejich cesty na každoroční největší fotbalové utkání univerzit se stává noční můra v okamžiku, kdy jsou Carly, Paige a jejich přátelé nuceni přespat v lese. Již tak stísněnou atmosféru ještě zhorší hádka s tajemným řidičem kamiónu, a Carly má co dělat, aby usmířila svého přítele Wadea s bratrem Nickem. Když se ráno vzbudí, zjistí, že jejich auto bylo někým záměrně znepojízdněno. Není se tedy co divit, že přijmou nabídku odvozu do města Ambrose, které je široko daleko jediným lidským sídlištěm. Když se dostanou na místo, okamžitě je upoutá největší atrakce – Trudyho muzeum voskových figurín, které je plné soch, jež vypadají jako živé. A zanedlouho přijdou na šokující důvod toho, co jim dává tak realistické vzezření. Jakmile přátelé odhalí temné tajemství města, začne je pronásledovat šílený zabiják a oni stojí na počátku krvavé bitvy o přežití. Skupina se musí probít z města a nebo se navždy stát součástí sbírky Domu voskových figurín ... (oficiální text distributora)

Mangano

Oceňuji kreativitu, týpka v sexi póze bez tílka nad hromadou tlejících mršin, hezkou líbačku na začátku a neskrývanou brutalitu, kterou nám tu tvůrci nabídli navzdory předlohám. A Paris Hilton mi tu tedy vůbec nevadila, naopak se podle mě na tuto roli krásné, sexi, vychytralé, špinavé, bohaté a městským životem rozmazlené štětky skvěle hodí. Dokonce bych ji dal víc prostoru než dostala. Film ale standardně v průběhu ztrácí dech. Závěr je sice vizuálně nevšední, ale nudný boj dvou borců o jakoby uječenou mastnou holku mě teda fakt nezaujal. Tady kreativita zjevně došla. ()

veverysiak

Škoda, že Hiltonka neukázala viac zo svojho umenia, predsa len k takýmto žánrom holé cecky patria ako hák k Jánošíkovi, základný kameň podobných mordovačiek a síce že deti sa rozutekajú samé na všetky strany, aby to nemali úchyláci pri robote príliš komplikované, sa tu poväčšine vzorovo dodržiava, ďalší nosný prvok – hlavný nepodarenec má celkom originálny dôvod byť psychicky aj fyzicky postihnutý, no a v neposlednom rade rodinka vystrája v bohom aj ľuďmi zabudnutom zapadákove, kde nejaké desiatky stratených ľudkov absolútne nikto nehľadá, všetko to celkom dobre ladí a aj keď to nie je žiadny skvost, dá sa na tom slušne zabaviť, takže 60%. ()

PavHer

To zase byla jízda, tentokrát se obětí zkaženého remaku pro nový teenage horor stal Dům z voskových figurín, s trapnou Paris Hilton (nemohl jsem si odpustit zmínit ji v první větě). Zase se parta bohatých krásných lidí někam vydala a samozřějmě většina z nich musí umřít, tohle už mě fakt nebaví. Aspoň že to trochu zachraňovala Elisha svou vizáží a hlavně i hraním, narozdíl od Paris a ostatních. Za Elishu 40% ()

Horácius

Já jsem se bavil více, než jsem čekal. Myslím že technická stránka filmu je velmi pěkná, no a bonus v podobě blbky Paris Hilton a to, jak zakončí svůj výstup ve filmu, to přece za shlédnutí stojí. Myslím, že si film zdejší podprůměrné hodnocení tak zcela nezaslouží. Jo a Elisha je opravdu kus. ()

Vital

Za efekty bych dal 5* mohly ale ubrat počitačové efekty,lépe by se to trávilo s realitou,rozhodně remake jako vyšite,takže 2*dolů,ale figurky z vosku naprosto geniálmí zde se vážně tvůrci vyblbi,ale rozhodně jeden z lepších remake,i když nevim,co si zde chtěla Paris dokázat,stejně tento snímek za chvíli zmizí z povrchu zemského a honorář za film by se určitě hodil nějaké normální studentce,které by se prachy víc hodily,to jen tak bokem... ()

Fill16

Dům z vosku je supr, Paris Hilton šílená, ostatní stojí za vyliž***** .... Film pro půjčovny, ale ne pro kina.. Sorry ()

sin34

Nenudil jsem se a nektere sceny me velmi potesili. Napriklad scena s Paris Hilton ve ktere se s divaky rozloucila. Na druhou stranu o strihani Achillovy slachy se mi jeste dlouho zdalo.. 20/25 ()

oceanic6

Nad úroveň desiatok až stoviek ostatných podpriemerných hororov posledných rokov vyzdvihujú tento film tri veci - Elisha Cuthbert,záverečná scéna s roztápaním vosku a fantastická smrť Paris Hilton =) ()

Neel

Zase teenage. No, nevadí, hlavně, že je tam Paris. Její zmatené pobíhání s trubkou v ruce bylo fascinující. A dál? Nevím, co říct, vzhledem k tomu, že Paris Hilton nemůžu cítit ani na fotografii. Už se dokonce nechá propíchnout i trubkou, aby ulpěla v povědomí. Kdyby dělala to, co umí nejlíp, tj. pornoherečku, nemusela by chudinka dopadnout takhle. Až na Paris to nebylo tak strašný, zvlášť pro ty, co milují večery při svíčkách. Dlouhý začátek, to ano, ale ve zbytku už to bylo jakž takž dobrý. Elisha a její finger, Wadeovo obírání, no nějakou tu akci to mělo. ()

Mc.Flurry

Co říct? Zkrátka a jednoduše , tohle je hodně jednoduchý horor až s triviální zápletkou , ale i přesto mě dostal a musím říct že se mi velice líbil a ráda se na něj kdykoli podívám zas. Také jsem byla hodně zvědava co předvede Paris Histon v jedné z vedlejších rolí a opravdu- nezklamala ( ten striptýz kterej tam pak předváděla fakt stál za to kluci:-D ) . Je to vážně velmi jednoduchá zápletka sestavená na jedné rádoby umělkyni která chtěla dělat voskový figuríny, ale pak se to nějak celý zvrtlo obzvlášt když jeden ze synů nebyl tak úplně psychicky (a asi ani fyzicky idyž to už pak až moc) normální když tam zabíjel všechno co mu přišlo do cesty a dělal z nich voskové figuríny tím tak asi chtěl začít matčinu práci kterou už nestihla opravdu velmi jednoduchý horor, ale párkrát se tam také leknete není to úplná ztráta času jak se na první pohled může zdát. ()

fandula

Je to celkem dobrý film ale trochu nudný.Moc mě nebavil ale zes takový průsel to fakt nebyl.Scénář je místy nesmyslný ale je k tématu.Je to sračkofilm čekal jsem víc. ()

Stereoid odpad!

První půlhodinu jsem ještě přežil, ale pak jsem odložil noťas, chtěl jsem věnovat plnou pozornost filmu a už za nějakejch pět minut mě sám film svojí ubíjející nudou (připadal jsem si skoro jak na přednášce), předvídatelností a nic moc hereckejma výkonama (nedivil bych se, kdyby Paris Hilton zaplatila producentům, aby jí dali tu roli), donutil televizi vypnout. Jsem šťastný člověk, že jsem na to nešel do kina. ()

Dracula zase trochu jinak

Dracula zase trochu jinak