Rock and rollová hvězda Jason (Chris Carmack) přijíždí do prázdninového letoviska, kde Jenny (Amanda Bynes) pracuje na letní brigádě. Při plavbě výletní lodí přepadne Jason přes palubu, Jenny ho zachrání a společně se na člunu doplaví na „opuštěný ostrov“. Pravdu, že jsou vlastně jen co by kamenem dohodil od jejich letoviska, se zamilovaná dívka snaží utajit, aby mohla být se svým idolem o samotě. (oficiální text distributora)

Dado

Filmy s Amandou Bynes mam rád a myslím si o sebe, že nie som veľmi náročný divák a podobné filmy v štýle jednohubiek si rád v prípade nudného poobedia pozriem, ale toto bolo fakt aj nad moje sily. Primitívny scenár, podpriemerné herecké výkony, exotické, no aj napriek tomu ničím zaujímavé prostredie ostrova. Tú jednu hviezdu dávam prakticky za to, že som v minulosti mal skúsenosti s ešte horšími filmami, ako bol tento. (25%) ()

DivX

Sám o sobě bych si tohle nikdy nepustil ale má drahá polovička naléhala tak dlouho až jsem nakonec povolil. A myslím si, že zase tak velká chyba to nebyla. Dokonce jsem se i párkrát zasmál i když vtip pomalu hraničil s blbostí. Film se určitě nebude líbit všem ale na vyplnění zbytečného či volného času to asi stačit bude. 60% (DĚJ *** VTIP ** ROMANTIKA *** HERCI **) IMDb.com: 4,9/10 ()

TO

One Woman Show. Hned jak jsem jí uviděl, začal jsem se smát a už nepřestal. Amanda Bynes je skvělá kočka v pohodové komedii, velmi zábavné. ()

Triny odpad!

..omg.. co to proboha bylo?? nijak se netajím tím, že ve chvílích slabosti ráda skouknu nějakou bezduchou americkou teenagerovskou pitominku, ale tohle? hih, 83 min. utrpení nejni dostatečně výstižný termín pro to, co mám za sebou... ()

Sabiana

Jako by to točila třináctiletá holčička žrající Tokio Hotel! Jen trošku obměnila hlavní postavy. Nejsmutnější na tom je, že Jenny (neskutečně trapná) všechny své činy uskutečňuje naprosto střízlivá. Jediné plus je Jonathan Bennett jako plážový Playboy (protože to je vážně vtipné) a rozsvícení zářivky v mozku hlavní "hrdinky". ()

asirtes

Podivné naivné presladené béčko vyprázdnené jak hlava Paris Hilton ošmajchnuté kriminálkou jak prdel v tuneli. Už dlho som nemal mozog tak dokonale zrestovaný. Asi kúpim na Blue-Rayi. ()

Bobik9

Asi po pěti minutách mi bylo jasné, jak to celé bude, ale přesto mě to bavilo. Bylo to příjemné a chvilkama i vtipné. Amanda Bynes byla úžasně roztomilá a Chris Carmack měl stejnou roli, jako v O.C. (zřejmě by se na nic jiného ani nehodil). Suma sumárum, opravdu fajn romantická komedie s příjemnými herci a muzikou. ()

BoncheR

Prečo sa Amanda necháva takto strápňovať?! Veď zase nápad nebol zlý, no len keby sa tvorcovia nesnažili byť "taký vtipný" mohla to byť aj celkom fajn komédia. No toto bolo.....ufff Zaslúžených 10%. ()

terunka003

Ležérní, vtipné, zamilované, dovolenkové, plážové, ztroskotané × větší smysl nehledat. Takže asi tak. Prostě sobota večer, mozek unaven, takže tento snímek naprosto vyhovuje. Navíc představitelka hlavní role je mi sympatická, nic mi v tomto filmu nevadí, pohodička pohoda. Větší smysl nemá cenu hledat, to bychom se nedohledali. ..jó, takhle si žít na pláži, to musí být pohoda.. ()

Duoscop

Od tohoto filmu jsem čekal mnohem víc a proto jsem byl docela zklamán. Bylo to takové nic o ničem ale myslím, že na tu 1* hvězdu to má. ()

lumiros

Pěkná romantická komedie, která není určená pro mne, ale shlédl jsem jí, abych věděl o čem je. Mé náctileté dcerce se strašně moc líbila, tak i to je důkaz, pro které publikum tento snímek je. V podsatě celé je to o platonické lásce jedné slečny k jedné rockové hvězdě. Nešťastnou náhodou spolu ztroskotali na "zdánlivě" opuštěném ostrově. O tom, že opuštěný není věděla jen ta slečna a patřičně toho využila, až se jednoho dne objevila "konkurence". No a pak už to šlo celé z kopce. Končilo to naprosto nesmyslným koncem (slečna si uvědomila, že je hrozně moc zamilovaná do svého kamaráda a rocková hvězda si vzala tu konkurenci) a jest-li umřeli, žijí šťastně do dnes. No nic pro mne, ale kdo je romantická duše, nebo mu je "náct", třeba ho to potěší. ()

zdenny

Díval jsem se na to se svými dvěmi dcerami a neteří. Proto mám to štěstí, že filmy takového typu můžu hodnotit v tomto kontextu. Proto tento film nebyl ani tak špatný. Jen proto, že jsem při jeho sledování obdařen dětským dívčím smíchem. Apeluji na uživatele csfd, aby si konečně uvědomili, kdo je cílovou skupinou tvůrců takovýchto filmů. Opravdu jsem "unešen" když čtu některé komentáře, kde někteří z Vás "odborně" popisují tento film. Už se konečně vzpamatujte. Toto není na odborný rozbor. Je to prostě zábava pro děti i teenagery a jako taková je prostě taková. Nic víc, nic méně. Ti, co dávají odpad, se na to snad dívali do konce??? A navíc jsou to pořád ti samí. Tak už se prostě na takové filmy nedívejte. Jako lidé, kteří už mají něco za sebou přece musíte již intuitivně vědět, co to asi bude zač. Závěrem: Prostě film, jakých jsou desítky ročně, ale pro určité , dětské, publikum. ()

m@cs

Tak tak jsem se udržel a skoukl jsem první půlku. Pak jsem řekl dost. Už žádné další minuty tohoto braku. Když hodnocení, tak hrozné. Tento film nemá absolutně žádný děj, nic, ani to ztroskotání na poloopuštěném ostrově mi nepřišlo originální. Ještě když se dostane najednou do letoviska a potká tam svého nejlepšího kamaráda kterého zavede na opuštěnou část ostrova. Dál už jsem na to koukat nemohl sorry, takže dal bych odpad, ale ta 1* akorát za Amandu. Ale jinak, hrozný. ()

greetchen

Vtipný nápad, dobrý scénář. Bohužel tady pozitiva končí. Když už to vypadá, že konečně režisér ze zajímavé zápletky vytáhne víc, přichází pouze další zklamání. Ani pár pokusů o vtip to nezachrání. Zklamáním je bohužel i Amanda Bynes, která jak se zdá, nedokáže hrát nic jiného než jen ztřeštěné puberťačky. V Královně ročníku jí to člověk uvěřil, v Co ta holka chce bych jí za to i zatleskala, tady má ode mě velký palec dolů. ()

jenik71

Až taková hrůza to zase není. Vždyť námět tak špatný není a je nutné si také uvědomit, že je to film především pro pubertální holky, které mají nepochybně každá svůj vysněný idol. A co by neudělaly, aby se s ním mohly setkat... Amanda Bynes zahrála přesně to co se od ní chtělo - naivní náctiletou. ()

Red Meat

Jedna hvězdička za to, že film byl místy celkem dost vtipný. Bohužel úplně jiných způsobem, než si tvůrci představovali... Nicméně uznávám, že cílovému publiku se tento film může líbit. ()

Lukoboss odpad!

Uuuuuh to byla ale pí..... ne já nebudu sprostej, radši se zhluboka nadechnu. Prostě to bylo úplně padený na hlavu, nelogický a místy snad i dementní. Amanda Bynes se chová jako kráva, všichni ostatní se nechovají o moc líp a Chris Carmack má představovat rockovou hvězdu?!?! No tak to je moc, protože ten by se hodil tak možná k Luneticům. Předpokládám, že i pubertální diváci, pro které je nejspíš snímek určen, mají dostatek rozumu na to, aby jim z takové sračky bylo špatně. Aha já jsem vlastně říkal, že nebudu sprostej. Pardon, ale ono se to totiž nedá vydržet!!! ()

Lencha

Amandu a její ksichty (tady byly výborný) mám ráda, ale tohle přiblbý dílko se moc nepovedlo. A ještě k tomu to bylo tak hrozně hloupoučký...ach jo:-))) Vůbec nejhorší byl Chris Carmack jako rocková hvězda...jako by spadl z nějaký divný planety či odkud:-)))) ()