Ztroskotaná láska

Damien Byrne

Kostýmy:

Tim Chappel
  • Elyssea

Bože to byla blbost. Vždyť já se u sledování téhle komedie cítila trapně i za hlavní hrdinku. Zpěvák byl slizoun a Jonathan by si měl zredukovat obočí. O tom, jak je to předvídatelné nemluvím.(2.5.2010)

zabi te ma ale mne to naozaj prislo vtipne aj ked som vedel aky bude koniec po 1min a pol(18.9.2007)

• MiCM

Ta kvalita je vidět už z dálky..(21.7.2009)

• Big Bear

Asi takhle... nedělní ráno, sedíme s přáteli v obýváku a postupně regenerujeme síly po uplynulém Masopustu, roštujeme TV a najednou jsem narazil na tohle. Pro ty co mne znají - dokoukal jsem to jen proto, protože u toho ostatní tak krásně kvíleli a naříkali! :-). Jinak se už nedivim Tálibánu a ISIL, že nás chtěj jako zkaženou západní civilizaci zničit. Jestli tam tohle běželo v telce a nějaký kucí v turbanech taky zrovna relaxovali po řízšmikpustu (podřezávání zajatců) a viděli tohle - tak máme co dělat s dost fanatickým nepřítelem na jehož straně bude asi i pravda :-) ! Samozřejmě ODPAD!(16.2.2015)

Zas tak zlý to nebylo, jen mně klasicky naštval předvídatelný happy end. Průměr, nízké hodnocení si myslím tenhle film tolik nezaslouží.(10.12.2008)

• - Když k "pustému" ostrovu přijede člun a Jason chce s ním i jeho pasažéry odjet, Alexis za ním běží a má na sobě vršek plavek a sukni, ale když ji Jason schodí a ona jde zpátky na pláž, má na sobě šaty. (Aknah)

• - Když chce Jason (Chris Carmack) Jenny (Amanda Bynes) políbit a z moře k nim míří Alexis,objevuje se Jenny ve vlasech oranžová květina. (TheStitch630)

• - Natáčelo se převážně v Sun Village beach resort v Dominikánské republice. (Dlee)