Ztroskotaná láska

Damien Byrne

Kostýmy:

Tim Chappel
  • keddy79

Stupidita! Žádné jiné slovo mně opravdu nenapadá. Čistý odpad. Jedna postava hloupější než druhá!(10.12.2008)

• greetchen

Vtipný nápad, dobrý scénář. Bohužel tady pozitiva končí. Když už to vypadá, že konečně režisér ze zajímavé zápletky vytáhne víc, přichází pouze další zklamání. Ani pár pokusů o vtip to nezachrání. Zklamáním je bohužel i Amanda Bynes, která jak se zdá, nedokáže hrát nic jiného než jen ztřeštěné puberťačky. V Královně ročníku jí to člověk uvěřil, v Co ta holka chce bych jí za to i zatleskala, tady má ode mě velký palec dolů.(10.5.2010)

• Jaňo

Slabulinká teenege komédia s dejom tak zaujímavím, že je výborným uspávadlom. Môžno to kategóriu deciek bez občianského pobaví, no keďže je som právoplatným občanom už dosť dlho, hodnotím ako hodnotím. Základná pointa je spomenutá už v úvodných piatich minútach filmu, takže ak ste si svoj preukaz už vyzdvihli, choďte si radšej niekde sadnúť a nemárnite čas týmto "filmom". Ja som mal smolu...(19.4.2008)

• Triny

..omg.. co to proboha bylo?? nijak se netajím tím, že ve chvílích slabosti ráda skouknu nějakou bezduchou americkou teenagerovskou pitominku, ale tohle? hih, 83 min. utrpení nejni dostatečně výstižný termín pro to, co mám za sebou...(20.12.2008)

• Andre3000

Úlet a to naprostej. Je to paradie na všechny podobné rádoby holčičkovké příběhy, pro puberťáky. Počkat, něco tady nehraje............aha, ona to není parodie!!!! Takže viděl jsem při přepínání mezi fotbalem jen pár scének, ale hned mě to zaujalo. Celý film byl naprosto kýčový, předvádatelný a neuvěřitelně trapný. Amanda Byrnes semi kdy si líbila, teď se mi ale hodně zprotivila, na co si to jako hrála? Vlastně sem se musel smát u každé scény jak je trapná až do nebes, všechno tam bylo tak umělé hlavní hrdina rádoby zpěváček? Je mi z něj nablití.(10.12.2008)

• - Natáčelo se převážně v Sun Village beach resort v Dominikánské republice. (Dlee)

• - Když chce Jason (Chris Carmack) Jenny (Amanda Bynes) políbit a z moře k nim míří Alexis,objevuje se Jenny ve vlasech oranžová květina. (TheStitch630)

• - Když k "pustému" ostrovu přijede člun a Jason chce s ním i jeho pasažéry odjet, Alexis za ním běží a má na sobě vršek plavek a sukni, ale když ji Jason schodí a ona jde zpátky na pláž, má na sobě šaty. (Aknah)