Ztroskotaná láska

Randal Kleiser

Stephen Langford

Gary Capo
  • IdentityS73

Stačí si jen prohlédnout obrázky a už mám jasno, že tohle nikdy nechci vidět.(21.9.2013)

• Momo_desu

Stavím sa, že nik nečakal ako to celé skončí...(31.3.2012)

Zas tak zlý to nebylo, jen mně klasicky naštval předvídatelný happy end. Průměr, nízké hodnocení si myslím tenhle film tolik nezaslouží.(10.12.2008)

• Vxxx

Taková teen hloupost. Ale když už toho paříte hry, jako já, tak je Vám to jedno :D(11.7.2014)

• carly

Blee Lagoon meets Nothing Hill. od tohto filmu som neočakávala veľa. a aj tak ma sklamal. lebo už po 3 minútach som pochopila, že bude o niečom úplne inom ako som predpokladala. a to ja tak ľahko neodpúšťam.keby to bolo aspoň zábavné, tak nepoviem, ale väčšina scén bola na hranici trápnosti. Amanda si tu strihla svoju typickú rolu. Jonathan Bennett bol milý-zlatý a všetko, ale aj tak som mu práve nefandila. ako tak to zachraňovali Chris Carmack a Alfonso Ribeiro. efekty to malo snáď ešte horšie ako filmy z Hallmarku a jediných pár scén, ktoré sa mi ako tak páčili boli tie, v ktorých vykrádali Blue Lagoon.(4.7.2007)