Ztroskotaná láska

Randal Kleiser

Stephen Langford

Gary Capo
  • Andre3000

Úlet a to naprostej. Je to paradie na všechny podobné rádoby holčičkovké příběhy, pro puberťáky. Počkat, něco tady nehraje............aha, ona to není parodie!!!! Takže viděl jsem při přepínání mezi fotbalem jen pár scének, ale hned mě to zaujalo. Celý film byl naprosto kýčový, předvádatelný a neuvěřitelně trapný. Amanda Byrnes semi kdy si líbila, teď se mi ale hodně zprotivila, na co si to jako hrála? Vlastně sem se musel smát u každé scény jak je trapná až do nebes, všechno tam bylo tak umělé hlavní hrdina rádoby zpěváček? Je mi z něj nablití.(10.12.2008)

• viperblade

Pokud přežijete prvních zhruba 5 minut (Amanda na koncertě), tak se dočkáte sem tam povedeného vtipu. Jinak nic!! Ale věřím, že někomu se to může líbit, třeba když vám stačí, že Amanda v dobrých 2/3 filmu běhá pouze v plavkách... Takže tu jednu dám, viděl jsem i horší filmy, které byly myšleny vážně. Tady to alespoň tak nebylo.(11.12.2008)

• AngelAngie

Tak tady nefunguje vůbec nic, Amanda je opravdu šílená, jinak to nazvat nejde, ta holka by zasloužila zavřít někde hodně daleko a hluboko .. fuj fuj, nikdy víc!(12.7.2008)

• - Když chce Jason (Chris Carmack) Jenny (Amanda Bynes) políbit a z moře k nim míří Alexis,objevuje se Jenny ve vlasech oranžová květina. (TheStitch630)

• - Natáčelo se převážně v Sun Village beach resort v Dominikánské republice. (Dlee)

• - Když k "pustému" ostrovu přijede člun a Jason chce s ním i jeho pasažéry odjet, Alexis za ním běží a má na sobě vršek plavek a sukni, ale když ji Jason schodí a ona jde zpátky na pláž, má na sobě šaty. (Aknah)