Ztroskotaná láska

Randal Kleiser

Stephen Langford

Gary Capo
  • lucieK

Popisovat příšerný děj, zápletku a všechno co se tohoto filmu týkalo by bylo celkem zbytečné, vše bylo hrozné. Trapností se mi chtělo místy až brečet. Amanda Bynes by se mohla domluvit s Miley Cyrus a vytvořit nějakou show, na dětských piškotekách by měly holky určitě úspěch.(9.8.2009)

• gilmore_girl

Jedna za Jonathana Bennetta (z nostalgie po predchozim filmu, kde se alespon pokousel hrat), jinak je to des.(6.8.2010)

• Radiq

Hrozná kokotina pro puberťačky, která neoplývá ničím, kromě dementní puberťácké romance s trapnejma postavama, bez jakyhokoliv kouska vtipu. No prostě hotovej trest pro kluky, kteři by na tohle měli koukat s puberťačkama, ktery chcou sbalit nebo voject... Ale myslim, že puberťačky, ktery by na tohle čuměly, by jim stejně nedaly, protože musijou byt uplně blby. A nebo by jim daly, protože musijou byt uplně blby...(16.3.2014)

• - Když k "pustému" ostrovu přijede člun a Jason chce s ním i jeho pasažéry odjet, Alexis za ním běží a má na sobě vršek plavek a sukni, ale když ji Jason schodí a ona jde zpátky na pláž, má na sobě šaty. (Aknah)

• - Natáčelo se převážně v Sun Village beach resort v Dominikánské republice. (Dlee)

• - Když chce Jason (Chris Carmack) Jenny (Amanda Bynes) políbit a z moře k nim míří Alexis,objevuje se Jenny ve vlasech oranžová květina. (TheStitch630)