Ztroskotaná láska

USA, 2005, 83 min

Randal Kleiser

Stephen Langford

Gary Capo

zabi te ma ale mne to naozaj prislo vtipne aj ked som vedel aky bude koniec po 1min a pol(18.9.2007)

• nash.

Amamda Bynes je fajn. Umí být milá, vtipná, zábavná i hezká. Tentokrát však ztroskotala v mizerném pokusu o komedii, který má bídný scénář a ještě horší režii. Kleiser sice koncem sedmdesátých let natočil vynikají Pomádu a slavnou Modrou lagunu, ale pak nějakým záhadným způsobem přišel o všechny své filmařské schopnosti a nikdy už je nezískal zpět. Nejde o to, že je příběh stupidní, ale o to je neuvěřitelně nudný, špatně natočený, špatně zahraný. Bez jediného vtípku, jediného zapamatovatelného okamžiku. Plný nesympatických postav. Dokonce i jindy sympatická Amanda Bynes, která je schopná sama utáhnout kdejakou pitomost, zoufale kolísá mezi trapností a naprostou bezradností.(14.7.2012)

• otík

Těžce naivní a hloupá pseudoromantická komedie bez humoru a lásky o dívce, která tak miluje vymaštěného rockera, že když s ním ztroskotá na části ostrova, namluví mu, že jsou na opuštěném ostrově bez lidí a snaží se ho získat na svou stranu. Ke konci pár morálních ponaučení a já můžu konstatovat, že jsem už dlouho tak hloupě nepromarnil čas u tv. Hudba: Stewart Copeland(22.12.2008)

• Andre3000

Úlet a to naprostej. Je to paradie na všechny podobné rádoby holčičkovké příběhy, pro puberťáky. Počkat, něco tady nehraje............aha, ona to není parodie!!!! Takže viděl jsem při přepínání mezi fotbalem jen pár scének, ale hned mě to zaujalo. Celý film byl naprosto kýčový, předvádatelný a neuvěřitelně trapný. Amanda Byrnes semi kdy si líbila, teď se mi ale hodně zprotivila, na co si to jako hrála? Vlastně sem se musel smát u každé scény jak je trapná až do nebes, všechno tam bylo tak umělé hlavní hrdina rádoby zpěváček? Je mi z něj nablití.(10.12.2008)

Romantická letní komedie má vše , co má mít.Herecké výkony jsou celkem uspokojivé.Komedie , která je převážně určená pro -náctileté.(3.12.2006)