poster

Divoká noc

 • USA

  Dirty Deeds

 • Slovensko

  Divoká noc

 • Slovensko

  10 šialených úloh

Komedie

USA, 2005, 87 min

 • rikitiki
  odpad!

  Stupidní, nechutné a navíc morálně zvrhlé. /31. 7. 11./(31.7.2011)

 • Pilda17
  ***

  Průměrná americká komedie, která neurazí.. 5/10 = 50%(20.9.2009)

 • Fiftis
  *****

  Veľmi vydarená komédia, ktorá úplne splnila všetky moje očakávania, bavil som sa totiž skvele. Film má aspoň zábavný, i keď trocha šialený dej, kedy máme možnosť pozorovať hlavného hrdinu pri plnení dosť priblblých a miestami až adrenalínových úloh. Nedá sa uprieť že to má nápad a hlavný hrdina je sympaťák. Ďalšie plus je aj to, že šetrili moralistickými kecami. Dalo by sa povedať že je to ďalšia z dobrých komédií, ktorá ale nie všetkým môže sadnúť.(4.1.2015)

 • ScarPoul
  *

  tento film je presne taký ako piata masturbácia za den , ubohá , chyba jej stava a prichadzaju bolesti konkretne hlavy a ta jedna hviezdička je len za arielle ktorá je tu absolutne sexi, ale film kde hlavný hrdina je tak strasne nesympatický ako premier fico tak to teda nie , ubohost a blbost s nehereckými hercami nad ktorými musí krutit nejedna hlava a najviac ma sere že ked to malo byt už trocha zaujimavé tak tak lacey mohla ukazat svoje kozy a režiser je pekný vtak už iba koli tomu že vôbec pristupil na tvorbu zbytočnej komedie ktorej sa môže zasmiat idiot, alebo sfetovany alebo ožratý čurak lebo pochybujem že baby by to bavilo(18.10.2007)

 • Caszidy
  ***

  No nebudeme si nic nalhávat, nebýt sympaťáka Milo Ventimiglii v hlavní roli, bylo by to tak na jednu hvězdu. Populární "Peter Petrelli" ale snímek táhne někam do vod odpočinkového průměru a Divoká noc je tak díky němu vcelu sledovatelná záležitost. Potěší i mihnuvší se Zoe Saldana. Rozhodně nejde o komedii, při níž byste se od začátku do konce smáli na celé kolo, spíše občas vyloudí na Vaší tváři jen menší úsměv. Na druhou stranu ale vyloženě nechutných a trapných "fórků" obsahuje překvapivě malé množství, takže proč ne.(8.8.2011)

 • - Film je volně založen na událostech z Barrington High School na Rhode Islandu. Scénář byl vytvořen jako část projektu studenta Jonathana Thiese. Obyvatel Barringtonu Jon Land potom Thiesovi se scénářem pomohl. (HappySmile)

 • - Původní název byl "10 Things" (10 věcí), ale byl změněn, protože byl příliš podobný názvu jiné komedie ze středoškolského prostředí Deset důvodů, proč tě nenávidím (v originálu 10 Things I Hate About You). Scénárista Jon Land přišel s názvem "Dirty Deeds" poté, co slyšel písničku AC DC "Dirty Deeds Done Dirt Cheap", která je taky o střední škole. (HappySmile)

 • - Christopher Walken byl zvažován do role Vincenta Scarno. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace