Divoká noc

Divoká noc

10 šialených úloh

Komedie

USA, 2005, 87 min

Teen komedie která neurazí, ikdyž těch deset úkolů mohlo být trochu vtipnějších.(16.10.2015)

Primitivní, hloupé, místy oplzlé a v každém případě nechutně tendenční. Jenže... i film s takovou náplní nemusí být nutně špatný. Máte-li po ruce sympaťáka Milova formátu a za kamerou řádí alespoň průměrný režisér, schopný udat filmu tempo, pod slabší průměr jít nemůžete. A pokud ano, vzpomeňte si na cudnou, leč neskutečně atraktivní Lacey Chabert ve vedlejší roli. Uvidíme, jestli změníte názor. ;)(5.11.2007)

• ScarPoul

tento film je presne taký ako piata masturbácia za den , ubohá , chyba jej stava a prichadzaju bolesti konkretne hlavy a ta jedna hviezdička je len za arielle ktorá je tu absolutne sexi, ale film kde hlavný hrdina je tak strasne nesympatický ako premier fico tak to teda nie , ubohost a blbost s nehereckými hercami nad ktorými musí krutit nejedna hlava a najviac ma sere že ked to malo byt už trocha zaujimavé tak tak lacey mohla ukazat svoje kozy a režiser je pekný vtak už iba koli tomu že vôbec pristupil na tvorbu zbytočnej komedie ktorej sa môže zasmiat idiot, alebo sfetovany alebo ožratý čurak lebo pochybujem že baby by to bavilo(18.10.2007)

• Gimp

Teenage komedie, kterou máte přečtenou po pár minutách, totálně schematicá, totálně otravná. Díky bohu za každé odhalené ňadro nebo polosvlečenou dívku, protože nic zajímavějšího zde zaručeně nevidíte (a ňadra (ne)odhalí ani Lacey Chabert z Protivných sprostých holek - reps. jsou mimo záběr...). Kdyby se mrtvola, kterou v márnici ukradnou nejmenovala John Doe tak je to snad odpad!(23.5.2006)

Tohle je průměrná komedie, která místy přináší i zajímavé nápady, ale nic víc. Děj sám o sobě je zajímavý, takovéhle teenagerovské komedie mám totiž rád. A zde je nějaký ten děj, a chvílemi je to skutečně napínavé. Každopádně já jsem Zachovi fandil, aby všechny zadané úkoly splnil. A právě plnění úkolů zde představuje nejvíce vtipných scén. Například když Zach si vezme v supermarketu vakuově balený toustový chléb, jde s ním na záchod, tam ho rozbalí a masturbuje do něj. Pak ho zase zabalí a vrátí do regálu, kde si ho koupí ředitel školy, kterého Zach nemá rád. Toto je jedna z těch vtipnějších scén. Jistě, někdo to může považovat za pokleslý humor, ale já se u této komedie docela dobře bavil. Ale předem upozorňuji, že tohle je film pouze a jenom pro pobavení, kdo chce přemýšlet nad logikou nebo hledat nějaké filmové poselství, tak ať na tento film rovnou zapomene. Jako komedie na sobotní odpoledne, u které se nemusí přemýšlet, mi tento film udělal radost a pobavil mě, čímž přesně splnil očekávání, která jsem do něj vložil. Takže je to za tři hvězdičky.(5.10.2008)