Divoká noc

10 šialených úloh

Komedie

USA, 2005, 87 min

• Faye

„Střední ve West Halley, moje střední škola, pravděpodobně je stejná jako tvoje “. (Tak to NE, moje vypadala úplně jinak ). West Halley High School se baví zvláštní hrou,ve které je potřeba postupně splnit 10 různých úkolů např. vypít pivo před policajtem, naplnit v obchodě chleba určitou tělní ingrediencí, ukrást hlídači dřevěnou nohu, mrtvolu z márnice nebo třeba luxusní auto atd. Dirty Deeds je prostě další pitomoučká a mnohdy nechutná komedie, takže pokud je vám víc než 10 let a nejste Američan, klidně si tohle dílko můžete odpustit. 2* jenom za to, že tvůrci pozapomněli, k mému velkému překvapení, oživit tento humor zvracením. Velmi jsem to postrádala.(3.2.2006)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $146,490Tržby Celosvetovo $-(21.2.2009)

Překvapivě slušná blbůstka která se sice nedrží nijak moc scénáře a blbostí je tu až nad hlavu, ale dobře se na to kouká díky té jednudochosti, deset ukolu a já se bavím. Jen díky začátku jsem myslel že dám odpad, ale jakmile se začnou dělat ukoly tak mě to bavilo. Uchylárny tu jsou a pár vážně dobrých scén by se našlo. Prostě pohodová komedie na jedno zkouknutí.(30.7.2011)

Čisto pre zábavu postačujúce.Vďaka ústrednému nápadu sa stále niečo deje,soundtrack je super a fekálny humor je tu obmedzený na úplné minimum,čo čiastočne vynahradzuje nedostatok humoru,nesympatickosť hlavného predstaviteľa aj tradične primitívny scenár.Skrátka blbosť to je,nuda nie. 50%(13.2.2013)

Primitivní, hloupé, místy oplzlé a v každém případě nechutně tendenční. Jenže... i film s takovou náplní nemusí být nutně špatný. Máte-li po ruce sympaťáka Milova formátu a za kamerou řádí alespoň průměrný režisér, schopný udat filmu tempo, pod slabší průměr jít nemůžete. A pokud ano, vzpomeňte si na cudnou, leč neskutečně atraktivní Lacey Chabert ve vedlejší roli. Uvidíme, jestli změníte názor. ;)(5.11.2007)

• - Christopher Walken byl zvažován do role Vincenta Scarno. (HappySmile)

• - Film je volně založen na událostech z Barrington High School na Rhode Islandu. Scénář byl vytvořen jako část projektu studenta Jonathana Thiese. Obyvatel Barringtonu Jon Land potom Thiesovi se scénářem pomohl. (HappySmile)

• - Původní název byl "10 Things" (10 věcí), ale byl změněn, protože byl příliš podobný názvu jiné komedie ze středoškolského prostředí Deset důvodů, proč tě nenávidím (v originálu 10 Things I Hate About You). Scénárista Jon Land přišel s názvem "Dirty Deeds" poté, co slyšel písničku AC DC "Dirty Deeds Done Dirt Cheap", která je taky o střední škole. (HappySmile)