Divoká noc

Divoká noc

10 šialených úloh

Komedie

USA, 2005, 87 min

Veľmi vydarená komédia, ktorá úplne splnila všetky moje očakávania, bavil som sa totiž skvele. Film má aspoň zábavný, i keď trocha šialený dej, kedy máme možnosť pozorovať hlavného hrdinu pri plnení dosť priblblých a miestami až adrenalínových úloh. Nedá sa uprieť že to má nápad a hlavný hrdina je sympaťák. Ďalšie plus je aj to, že šetrili moralistickými kecami. Dalo by sa povedať že je to ďalšia z dobrých komédií, ktorá ale nie všetkým môže sadnúť.(4.1.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $146,490Tržby Celosvetovo $-(21.2.2009)

Ničím neobohatí, ale naštěstí ani nezhnusí. Standardní teen komedie bez hlubšího nápadu, slušně natočená, dostatečně zábavná na to, aby člověk při přepínání kanálů před usnutím ještě chvíli vydržel u televize. Tedy pokud zrovna nemá odmítavou náladu. Ventimiglia je holt pěknej kluk. Slabší trojka.(11.4.2011)

Po dlouhé době zas další "prcičkovská" komedie! ... Přiznám se, že jsem se místy velmi dobře bavil i přes to, že jde vlastně neustále skoro o to samé! Také tomu trochu dodával šmrnc hlavní protagonista M. Ventimiglia (o rok později hlavní hrdina seriálu HEROES), který mě v roli SŠ teenagera velmi překvapil! .... No a co zde najdete? - Pěkné holky, tábor zlých fotbalistů, přitroublé policisty a přiměřeně fekálního humoru! Nic co byste asi neznali! ;o) P.S.: "Třeba toho skřeta propíchněte! Hlavně ho odkliďte ze hřiště! Co dělá údržba? Jakou mrtvolu oklízí? Tohle jim neprojde."(30.8.2007)

Soundtrack Brandon Danziger: 1. i'll get away with this - superjerk ,2. almost - bowling for soup ,3. c'mon baby - wakefield ,4. what cha gonna do? - classic ,5. party all night - the grand skeem ,6. here we go - the grand skeem ,7. show me - cham pain ,8. make it bounce - cham pain ,9. ridin - 86 feat. classic ,10. all my peoples - invisible men ,11. yada yada - universal ,12. west g - AD ,13. rollin - classic ,14. ain't no game - basko ,15. line it up - AD ,16. face down - uptown sinclair ,17. sentimental - uptown sinclair ,18. whatever you want - uptown sinclair ,19. girlfriend - uptown sinclair ,20. if it takes all night - vally lodge ,21. icarus flies - smashup ,22. ipanemic - boomish ,23. popcorn - boomish ,24. i like candy - david kopatz ,25. welcome to my sunndy day - nicole salette ,26. take it and shove it - paige lewis ,27. yesterday, tomorrow, and today - jill zadeh ,28. shut your mouth - alex solowitz ,29. ICGM (italian click gang mofiosa) - bryan datillo ,30. 9 by 9 - grace & manners,(8.6.2011)