Divoká noc

10 šialených úloh

Komedie

USA, 2005, 87 min

• Faye

„Střední ve West Halley, moje střední škola, pravděpodobně je stejná jako tvoje “. (Tak to NE, moje vypadala úplně jinak ). West Halley High School se baví zvláštní hrou,ve které je potřeba postupně splnit 10 různých úkolů např. vypít pivo před policajtem, naplnit v obchodě chleba určitou tělní ingrediencí, ukrást hlídači dřevěnou nohu, mrtvolu z márnice nebo třeba luxusní auto atd. Dirty Deeds je prostě další pitomoučká a mnohdy nechutná komedie, takže pokud je vám víc než 10 let a nejste Američan, klidně si tohle dílko můžete odpustit. 2* jenom za to, že tvůrci pozapomněli, k mému velkému překvapení, oživit tento humor zvracením. Velmi jsem to postrádala.(3.2.2006)

• jonyyy

První půlka Odpad! (pití moči atd.) druhá 50% (Ferrari 355, mrtvola atd.)...celkem za 30%(4.11.2008)

Překvapivě slušná blbůstka která se sice nedrží nijak moc scénáře a blbostí je tu až nad hlavu, ale dobře se na to kouká díky té jednudochosti, deset ukolu a já se bavím. Jen díky začátku jsem myslel že dám odpad, ale jakmile se začnou dělat ukoly tak mě to bavilo. Uchylárny tu jsou a pár vážně dobrých scén by se našlo. Prostě pohodová komedie na jedno zkouknutí.(30.7.2011)

• ScarPoul

tento film je presne taký ako piata masturbácia za den , ubohá , chyba jej stava a prichadzaju bolesti konkretne hlavy a ta jedna hviezdička je len za arielle ktorá je tu absolutne sexi, ale film kde hlavný hrdina je tak strasne nesympatický ako premier fico tak to teda nie , ubohost a blbost s nehereckými hercami nad ktorými musí krutit nejedna hlava a najviac ma sere že ked to malo byt už trocha zaujimavé tak tak lacey mohla ukazat svoje kozy a režiser je pekný vtak už iba koli tomu že vôbec pristupil na tvorbu zbytočnej komedie ktorej sa môže zasmiat idiot, alebo sfetovany alebo ožratý čurak lebo pochybujem že baby by to bavilo(18.10.2007)

Po dlouhé době zas další "prcičkovská" komedie! ... Přiznám se, že jsem se místy velmi dobře bavil i přes to, že jde vlastně neustále skoro o to samé! Také tomu trochu dodával šmrnc hlavní protagonista M. Ventimiglia (o rok později hlavní hrdina seriálu HEROES), který mě v roli SŠ teenagera velmi překvapil! .... No a co zde najdete? - Pěkné holky, tábor zlých fotbalistů, přitroublé policisty a přiměřeně fekálního humoru! Nic co byste asi neznali! ;o) P.S.: "Třeba toho skřeta propíchněte! Hlavně ho odkliďte ze hřiště! Co dělá údržba? Jakou mrtvolu oklízí? Tohle jim neprojde."(30.8.2007)