Divoká noc

Divoká noc

10 šialených úloh

Komedie

USA, 2005, 87 min

Teen komedie která neurazí, ikdyž těch deset úkolů mohlo být trochu vtipnějších.(16.10.2015)

• Gimp

Teenage komedie, kterou máte přečtenou po pár minutách, totálně schematicá, totálně otravná. Díky bohu za každé odhalené ňadro nebo polosvlečenou dívku, protože nic zajímavějšího zde zaručeně nevidíte (a ňadra (ne)odhalí ani Lacey Chabert z Protivných sprostých holek - reps. jsou mimo záběr...). Kdyby se mrtvola, kterou v márnici ukradnou nejmenovala John Doe tak je to snad odpad!(23.5.2006)

Soundtrack Brandon Danziger: 1. i'll get away with this - superjerk ,2. almost - bowling for soup ,3. c'mon baby - wakefield ,4. what cha gonna do? - classic ,5. party all night - the grand skeem ,6. here we go - the grand skeem ,7. show me - cham pain ,8. make it bounce - cham pain ,9. ridin - 86 feat. classic ,10. all my peoples - invisible men ,11. yada yada - universal ,12. west g - AD ,13. rollin - classic ,14. ain't no game - basko ,15. line it up - AD ,16. face down - uptown sinclair ,17. sentimental - uptown sinclair ,18. whatever you want - uptown sinclair ,19. girlfriend - uptown sinclair ,20. if it takes all night - vally lodge ,21. icarus flies - smashup ,22. ipanemic - boomish ,23. popcorn - boomish ,24. i like candy - david kopatz ,25. welcome to my sunndy day - nicole salette ,26. take it and shove it - paige lewis ,27. yesterday, tomorrow, and today - jill zadeh ,28. shut your mouth - alex solowitz ,29. ICGM (italian click gang mofiosa) - bryan datillo ,30. 9 by 9 - grace & manners,(8.6.2011)

Čisto pre zábavu postačujúce.Vďaka ústrednému nápadu sa stále niečo deje,soundtrack je super a fekálny humor je tu obmedzený na úplné minimum,čo čiastočne vynahradzuje nedostatok humoru,nesympatickosť hlavného predstaviteľa aj tradične primitívny scenár.Skrátka blbosť to je,nuda nie. 50%(13.2.2013)

Ničím neobohatí, ale naštěstí ani nezhnusí. Standardní teen komedie bez hlubšího nápadu, slušně natočená, dostatečně zábavná na to, aby člověk při přepínání kanálů před usnutím ještě chvíli vydržel u televize. Tedy pokud zrovna nemá odmítavou náladu. Ventimiglia je holt pěknej kluk. Slabší trojka.(11.4.2011)