poster

Divoká noc

 • USA

  Dirty Deeds

 • Slovensko

  Divoká noc

 • Slovensko

  10 šialených úloh

Komedie

USA, 2005, 87 min

 • Caszidy
  ***

  No nebudeme si nic nalhávat, nebýt sympaťáka Milo Ventimiglii v hlavní roli, bylo by to tak na jednu hvězdu. Populární "Peter Petrelli" ale snímek táhne někam do vod odpočinkového průměru a Divoká noc je tak díky němu vcelu sledovatelná záležitost. Potěší i mihnuvší se Zoe Saldana. Rozhodně nejde o komedii, při níž byste se od začátku do konce smáli na celé kolo, spíše občas vyloudí na Vaší tváři jen menší úsměv. Na druhou stranu ale vyloženě nechutných a trapných "fórků" obsahuje překvapivě malé množství, takže proč ne.(8.8.2011)

 • jonyyy
  **

  První půlka Odpad! (pití moči atd.) druhá 50% (Ferrari 355, mrtvola atd.)...celkem za 30%(4.11.2008)

 • ben666
  ***

  Teen komedie která neurazí, ikdyž těch deset úkolů mohlo být trochu vtipnějších.(16.10.2015)

 • Psema
  ***

  Primitivní, hloupé, místy oplzlé a v každém případě nechutně tendenční. Jenže... i film s takovou náplní nemusí být nutně špatný. Máte-li po ruce sympaťáka Milova formátu a za kamerou řádí alespoň průměrný režisér, schopný udat filmu tempo, pod slabší průměr jít nemůžete. A pokud ano, vzpomeňte si na cudnou, leč neskutečně atraktivní Lacey Chabert ve vedlejší roli. Uvidíme, jestli změníte názor. ;)(5.11.2007)

 • Faye
  **

  „Střední ve West Halley, moje střední škola, pravděpodobně je stejná jako tvoje “. (Tak to NE, moje vypadala úplně jinak ). West Halley High School se baví zvláštní hrou,ve které je potřeba postupně splnit 10 různých úkolů např. vypít pivo před policajtem, naplnit v obchodě chleba určitou tělní ingrediencí, ukrást hlídači dřevěnou nohu, mrtvolu z márnice nebo třeba luxusní auto atd. Dirty Deeds je prostě další pitomoučká a mnohdy nechutná komedie, takže pokud je vám víc než 10 let a nejste Američan, klidně si tohle dílko můžete odpustit. 2* jenom za to, že tvůrci pozapomněli, k mému velkému překvapení, oživit tento humor zvracením. Velmi jsem to postrádala.(3.2.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace