40. okrsek - Série 5 (2006) (série)
Hrají
Heinz-Werner Kraehkamp
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Nana Krüger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Anne Kasprik
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Horst Kotterba
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Lenn Kudrjawizki
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Vikingové (2013) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Neortodoxní (2020) (seriál)
Eva Meier
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Dva muži zákona (2010) (seriál)
Oliver Elias
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Norbert Stöß
Východní Německo
Nejlepší seriály:
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Felix Lampe-Jovanovic
Nejlepší seriály:
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Oliver Breite
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
54 hodin (2018) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Ronald Kukulies
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Elyas M'Barek
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Eralp Uzun
Německo
Nejlepší seriály:
Sami proti času (2010) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Bülent Sharif
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Karen Hempel
Východní Německo
Nejlepší seriály:
40. okrsek (2001) (seriál)
Ezard Haußmann
Německá říše
Nejlepší seriály:
Neviditelné hledí (1973) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Rudí horolezci (1968) (seriál)
Anita Matija
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Vánoční tajemství (2019) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Natascha Hockwin
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Arnel Taci
Jugoslávie
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Jonas Hartmann
Německo
Nejlepší seriály:
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)