Moje léto lásky

• Velká Británie My Summer of Love (více)

Příběh Mony a Tamsin. Setkaly se náhodou a během jednoho parného léta se spřátelily. I přesto, že jedna je pravým opakem té druhé a přes prvotní obavy z jejich rozdílných povah a zázemí, přerostl jejich vztah do vzájemné fascinace a přitažlivosti. Opojná romance dvou žen, jejich vzájemná zničující posedlost, boj za lásku a víru v ní, ve společnosti, pro kterou je to nemožné. Bezprostřední, neobyčejný a tajemný příběh ozvláštňuje půvabné herecké obsazení obou hlavních postav. (Intersonic)

fola

Dá se doporučit těm, kteří potřebují oddychnout od tupé "zábavy" v tuzemských televizích a zároveň nepotřebují mentální masáž při nějakém Bergmanovi, Tarkovskom či Kubrickovi. Zároveň platí, že čím blíže se nacházíte k profilu obou hrdinek (ženské pohlaví kolem 18 let) tím víc si užijete. ()

IlMagnifico

V základu nijak zvláštní, přesto však poměrně silný příběh o letním milostném vzplanutí dvou dívek a o přetvářce, jež stála na začátku a na samém konci jejich vztahu, je po většinu stopáže dobře napsaný, dobře zahraný, slušně zrežírovaný, bohužel však ne zcela vyrovnaný. Několik slabších momentů nepěkně kontrastuje s těmi obzvláště silnými a i díky nim se pak divák v závěru nemůže ubránit pocitu, že zhlédnul film pouze a jen o obyčejné letní lásce... A to se při množství myšlenek a témat, k nimž se tvůrci stihli - byť třeba jen letmo - vyjádřit (hledání sebe sama, náboženské pobláznění...), rozhodně stát nemělo. ()

camomilla

Emily k sezrani, ale film me zvlast neoslovil. Asi tim, ze se mi nepodarilo navazat sympatie k hlavnim (a vlastne i vedlejsim) postavam ()

stuj

O lásce, o víře, o prázdninovém románku dvou dívek, o hraní si na něco. Příjemný filmek s perfektním koncem, díky němuž jsem měl dát asi 4 hvězdy. Ale zase jen kvůli konci... ? Mno, koukněte a ohodnoťte si sami. ()

Tabitha

Film mi přišel předvidatelný, nudný a celkem o ničem...Ocenila bych nějakou zápletku a ne totální zmatenost všech postav. ()