Klíč

Kľúč

Drama / Mysteriózní / Thriller / Horor

USA / Německo, 2005, 105 min

• salahadin

K smrti mě nudila totálně šablonovitá kostra filmu, pane na nebi to už Amíci nedokáží ani vymyslet nějakou jinou zápletku? Od začátku okamžitě uhodnete, s kým není něco v pořádku! Za tu pitomou neoriginalitu a klišovitost i za dementní konec dám velmi nízké hodnocení, protože sledovat podobný vtákoviny mě už nebaví. A veliká škoda toho, protože potenciál byl více než slibný.(13.10.2008)

Kate Hudsen jako herečku mám rád, ale do hororu mi moc nesedí. Ale mile mě překvapila, svojí roli zvládla fantasticky. Film jako celek je velmi slušný, jak atmosféra, tak i děj se zvládnut na jedničku.. 7/10 = 70%(27.6.2009)

3,5*(3.7.2016)

Z námětu šlo rozhodně vytřískat mnohem víc. Takhle je to bohužel jen lehký nadprůměr s předvídatelným dějem a bez atmosféry. Na druhou stranu, za horor se dnes většinou vydávají mnohem horší věci.(7.1.2007)

Nečekaně kvalitní horrůrek s nečekanou pointou, jen těch "nijakých" míst by mohlo být trochu méně, takže za 4*.;-)(5.9.2011)