Klíč

• Irsko

• Austrálie

Drama / Mysteriózní / Thriller / Horor

USA / Německo, 2005, 105 min

Nudný rozjezd a zbytek... No,nebýt vcelku překvapivé závěrečné pointy,šla bych s hodnocením podstatně níže.(7.7.2011)

Súc nie veľkým vyznávačom filmového žánru Horror, musím sa priznať, že sa režisérovi podarilo navodiť miestami hustú a desivú atmosféru, pri ktorých naskakovala husia koža po celom tele. Nie je to stavané na ľakačkách, ani na hektolitroch krvi. Je to poctivé napätie, ktoré dokáže diváka pripútať ku obrazovke a čakať na záver. V tomto filme pointa prichádza až posledných minútach a na chválu je tiež, že (na rozdiel od iných horrorov) tento film pointu mal .....(9.11.2005)

Kate Hudsen jako herečku mám rád, ale do hororu mi moc nesedí. Ale mile mě překvapila, svojí roli zvládla fantasticky. Film jako celek je velmi slušný, jak atmosféra, tak i děj se zvládnut na jedničku.. 7/10 = 70%(27.6.2009)

60%(23.10.2011)

• Ant

Další průměrný horor. Námětově nic nového, ale umí si to držet nějakou jakžtakž atmosféru. Bohužel scénář je opravdu B kategorie a herci tak nemají moc, co hrát. Své momenty to mělo, ale nevím jestli jich bylo naplno využito. Otevřený konec mě tentokrát taky nechal chladnou. Slabší průměr.(11.4.2009)

• - Kniha, kterou čte Caroline Panu Talcottovi při první scéně, je "Ostrov pokladů" od Roberta Louise Stevensona. (Valsadora)

• - Ronald McCall si kvůli postavě Papa Justify musel ostříhat dredy. (figgo jr.)

• - Kate Hudson záhy po přečtení scénaře otěhotněla a natáčení filmu se o rok odložilo. Ukázalo se, že to bylo pro celý tým dobré rozhodnutí. (Michelle75)