Přepadení 13. okrsku

Prepadnutie 13. okrsku

Prepadnutie v 13. okrsku

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA / Francie, 2005, 109 min

Je to jako horská dráha, která začíná úplně nahoře a pak šupajdí jenom dolů... Ale tam to člověk zná a začne se nudit.(24.11.2012)

Pro mě nic neříkající akční film, který postrádá jak ty opravdové herecké hvězdy, tak pořádnou akci. Určitě film na jedno podívání. Přemýšlím zda-li by mě v budoucnu zajímal originál. Tenhle snímek ovšem co do počtu nábojů hravě trumflo francouzské Vosí hnízdo. 55%(13.7.2015)

• Tuxedo

Film má hodně logických lapsů a je dost nevyrovnaný, ale to bude asi těžko zaviněno původním filmem (neviděl jsem, ale Carpenter je záruka).(14.1.2006)

Podľa mňa to nebolo vôbec zlé, milé prekvapenie, viac prekvapivých momentov ako v originále, ale väčšia predvídateľnosť. Jasné, pár momentov vykráda iné filmy, ale nie je to až tak nápadné a ja som si to až tak neuvedomoval. Film teda celý prebehne veľmi rýchlo, akurát záver je trošku viac pritiahnutý a pretiahnutý. Páčilo sa mi aj mierne psychologické spracovanie postáv, síce len skončilo niekde v polovici, ale cení sa. 75%.(22.3.2006)

Není to až tak špatné jak jsem čekal, ale film s tak obrovským potenciálem by měl být mnohem lépe využit. Herecké obsazení není vůbec špatné, hlavně Laurence Fishburne se mi moc líbil. Za pochvalu určitě stojí, že snímek si jde svou cestou a nekopíruje originál. Bohužel vše to shazuje velmi průměrná atmosféra a místy hodně připitomělý scénář. Klasický "akčňák" na jedno zkouknutí.....(15.2.2008)