Přepadení 13. okrsku

Prepadnutie 13. okrsku

Prepadnutie v 13. okrsku

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA / Francie, 2005, 109 min

Veľmi dobrý akčný film.Hodnotím vyššie ako ostatní,pretože som originál nevidel a mne to celkom príjemne ubehlo.A to herecké obsadenie je na akčný film viac než slušné.70%.(11.2.2009)

No čekal jsem, že to bude dost hrůza, ale zase tak špatný to nebylo. Sice je to plný nelogičností a těch zvratů v ději tam bylo taky až zbytečně moc, ale u akčního béčka se to dá překousnout. Prostě nic, co by nějak výrazně vybočovalo z průměru. Dávám 3 hvězdičky, ale budu předstírat, že originál od Carpentera jsem vůbec neviděl. Kdybych to měl srovnávat s originálem, musel bych jít s hodnocenim asi níž...(4.11.2007)

Docela to de, atmosféru to má a hlavně tam hrajou slušní herci. Ethan Hawke je docela drsnej, Gabriel Byrne je standarně dobrej herec a Lawrence Fishburne je opravdu cool záporák. John Leguizamo a ten černoch jsou docela zábavnou dvojkou, co to komicky koupí a jinak prostě normálka. Konec mě trošku překvapil.(29.3.2008)

Je to Pecka !! Dá se říct, že je to něco jako Invasion .. Hrstka policajtů se 4 vězněmi společně Brání Základnu .. Před Hajzly jako je třeba SWAT.. Napínavý, krvavý . Neskutečná Jízda!(7.12.2012)

Hlavným plusom tejto ostrou akciou nabitej - ale po ostatných stránkach štandardnej - old school snímky, je vynikajúce herecké obsadenie (Fishburne, Dennehy, Belloová, Hawke), neetické jednanie s postavami (okrem iného aj s osobami nežnejšieho pohlavia) a vianočná atmosféra, nasiaknutá krvou. Jednoduchý scenár sa dá s troškou snahy prežiť bez ujmy, ale Carpy bol o čosi lepší.(22.3.2006)