poster

Přepadení 13. okrsku

 • USA

  Assault on Precinct 13

 • Francie

  Assaut sur le central 13

 • Slovensko

  Prepadnutie 13. okrsku

 • Slovensko

  Prepadnutie v 13. okrsku

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA / Francie, 2005, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kaka
  ***

  Potenciál byl využit prakticky na sto procent. Je to sice plné klišé, ovšem postavy nejsou tak úplně přesně nalinkované a mimo to jsou velice zajímavě napsané. Především Laurence Fishburne a Gabriel Byrne jsou přesní. Akce není tak špičková, jak bych si představoval, ale tématicky je film velice atraktivní a prostředí, kde se děj odehrává, je samo o sobě dost atmosferické na to, aby diváka strhlo a udrželo v pozoru. Nesmí chybět pár nerealičností a dějových kiksů (kde proboha vzali náboje do 50 let staré zbraně?), ovšem jinak je spokojenost vcelku na místě. Režírovat tohle Michael Mann, byla by to jedna z největších akčních bomb sezony. Takhle se jedná jen a pouze o průměrný, poměrně syrový akční snímek.(11.2.2006)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Je to Pecka !! Dá se říct, že je to něco jako Invasion .. Hrstka policajtů se 4 vězněmi společně Brání Základnu .. Před Hajzly jako je třeba SWAT.. Napínavý, krvavý . Neskutečná Jízda!(7.12.2012)

 • Adrian
  ***

  Aj keď to mal byť remake Carpiho originálu, je to oveľa viac bližšie k Die Hard (zapichnutý cencúľ v oku nemožno nazvať ničím menej ako priamou citáciou...). Škoda, že táto komornejšia varácia McClaneových eskapád, ktorá má miestami slušnú atmosféru, nakoniec stráca body na kvalite až príliš hladkým scenárom a typickými klišé akčných filmov. Pretože jeden prekvapivý zvrat, slušný, ale nevyužitý herecký ansámbl rozhodne sľuboval viac... .(14.5.2005)

 • Hal_Moore
  ****

  Tohle byla asi nejlepší předělávka, kterou jsem poslední dobou viděl. Taková zábava! Atmosféra je napjatá od začátku do konce. Imho jde o lepší film než předloha. Vztahy mezi postavami - zejména mezi Fishburnem a Hawkem - byly hodně propracované. Rozhodně si film nenechte ujít.(28.9.2005)

 • mandes
  **

  rozpcet-$30 million trzby celosvetovo-$34,957,491(23.9.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace