Přepadení 13. okrsku

Prepadnutie 13. okrsku

Prepadnutie v 13. okrsku

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA / Francie, 2005, 109 min

Již čtvrtá variace na stejné téma (možná je jich více, ale já viděl jen ty čtyři :-), schválně jestli uhádnete, které?), a opět je výborná. Tyto bezvýchodné akčňáky mají pro mě nějaké skryté kouzlo.(7.6.2007)

Veľmi dobrý akčný film.Hodnotím vyššie ako ostatní,pretože som originál nevidel a mne to celkom príjemne ubehlo.A to herecké obsadenie je na akčný film viac než slušné.70%.(11.2.2009)

Pro mě nic neříkající akční film, který postrádá jak ty opravdové herecké hvězdy, tak pořádnou akci. Určitě film na jedno podívání. Přemýšlím zda-li by mě v budoucnu zajímal originál. Tenhle snímek ovšem co do počtu nábojů hravě trumflo francouzské Vosí hnízdo. 55%(13.7.2015)

Celkem slušný remake se slušnými herci viz. Laurence Fishburne, Ethan Hawke a John Leguizamo. Sice nemůžu porovnat s originálem jelikož jsem ho neviděl, ale přesto se mi zdá, že je to jeden z těch remaků zdařilejších, ale stále je to podle mě zbytečný film. Akční scény a zasněžená krajina je celkem pěkná a stále se něco děje a diváka nenechá vydechnout. Vypadá to, že režisér Richet dokáže ještě překvapit. Mimochodem tohle není druhý remake filmu. Již před lety vznikl film Vosí hnízdo, které má s původním filmem možná více společného než tento.(21.8.2006)

Originál jsem neviděla, takže nemám možnost srovnání... Čekala jsem solidní tuctovku, ale byl mi naservírován skvělý akční thriller. I přesto, že se skoro celý film odehrává na jednom místě, nejsou tu žádná hluchá místa. Není nouze ani o nečekané zvraty a navíc... Pokud chcete, aby i ten sebe blbější film (tohle není ten případ) vypadal zajímavě, obsaďte do hlavní role Ethana Hawkea. Takže "Kolik jich je uvnitř?" - "Stovka."(2.4.2009)