poster

Sedmý hřích

 • USA

  Original Sin

 • Francie

  Péché originel

 • Slovensko

  Siedmy hriech

Thriller / Drama / Psychologický

USA / Francie, 2001, 116 min

Předloha:

Cornell Woolrich (kniha)

Scénář:

Michael Cristofer

Kamera:

Rodrigo Prieto

Producenti:

Denise Di Novi

Kostýmy:

Donna Zakowska
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skejpr
  *

  Todle byla hodně velká blbost... Scénář příšernej, herci bohužel (a kupodivu) taky, a ten konec...(25.3.2006)

 • Terva
  ***

  Scénář : Michael Cristofer¨podle knihy Cornella Woolricha. Kamera : Rodrigo Prieto. Hudba : Terence Blanchard. CITÁT - Právě jsem si koupila klobouk, právě jsem si koupila klobouk. Nezáleží na tom. Prostě ne. Stalo se..........(12.5.2011)

 • YURAyura
  odpad!

  Toto jsem byl nucen sledovat na kamaradovo prani, jelikoz je do te okozene "herecky" platonicky zamilovany. A opet nezklamala holka sikova - usnul jsem ;]] A kamaradovi se to taky nelibilo, no jeste ze jsme mohli nacaty filmovy vecer dokoncit s Braindead.... To uz je ale jina vesnice....(2.8.2005)

 • Rosomak
  ***

  Nedělalo mi problém přistoupit na pravidla hry. Koneckonců ten příběh má strašně silný potenciál. Ve výsledném filmu to však strašně skřípe. A nejen u režie, ale i u technických věcí. Střih je jedním slovem otřesný, kamera neschopná nějak pracovat se scénou (vyjma dvou, tří dobrých obrazů), její hloubkou a vedením divákovi pozornosti. Režie je nevýrazná a nijak osobitě neuchopená. Například při scénách, kdy se Banderas a Agelina spolu milují, neví Michael Cristofer jak to natočit. Zakrýt intimní místa, či nezakrýt? Když je natáčí oba nahé z nadhledu, je vidět jak je to uměle zinscenované, aby se jejich dolní "partie" navzájem nedotkly... Vidím v tom režisérův rozpor v tom, jakým stylem natáčet. Realisticky a "natvrdo" nebo méně kontroverzně a vše skrýt? Film mě začal oslovovat až v druhé půli, kdy přišly i zvraty, které jsem nečekal, a díky nimž se mi v hlavě začaly rodit hypotézy, jak by to mohlo dopadnout... Ke konci se ze mě tedy konečně stal aktivní divák, jenž však nebyl osloven filmem ale tím příběhem.(12.11.2008)

 • D.Moore
  *

  Nudný a hloupý scénář, který Michael Cristofer napsal, sám také zrežíroval. Nudně a hloupě (čili by se poněkud škodolibě dalo říci, že odvedl dobrou práci). Co má být překvapivé, je sprostě očekávané, co má gradovat, ubíjí nudou, co má působit dojemně, je trapné až hanba. A nevýrazný pár Banderas a Jolie výsledku také nepomáhá... Ne, ne, ne, není to ani podprůměrné, je to skrnaskrz špatné. Je to hodinu a tři čtvrtě trvající telenovela obsahující vše, co je telenovelám vlastní. Zaujala mě vlastně jen hudba Terrence Blancharda.(1.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace