Sedmý hřích

Eric A. Sears

Kostýmy:

Donna Zakowska
  • Hal_Moore

Dobrá, tohle je krásný, příjemný film.... ale ten střih! Ten střih! Střihač asi zaspal a tak jsou scény nudné a dlouhé... Jaká škoda. Navíc ten slabý příběh, to autoři měli tak málo času, že to tak odflákli? Jaká škoda.(21.7.2005)

• Vojcl

Sedmý hřích může potěšit snad jen fanoušky červené knihovny, protože ničím jiným tenhle snímek není. Také nechápu, proč film dostal přívlastek erotický, když se v něm odehraje prakticky jen jediná milostná scéna (a to ještě nijak extra šokující). Bez Angeliny a Banderase bych tenhle hloupý slaďák poslal bez výčitek do odpadu.(11.1.2011)

• heyda

Ale prosim. Co to mělo znamenat? Hvězdička jen za těch pár erotických scén. Jinak nuda a nuda. Sice ke konci byla znát snaha tvůrců udělat z úplného trapasu, alespoň nějaký film, ale to se jim povedlo jen napůl.(30.10.2009)

Popravdě jsem čekal, že to trošku s Antoniem rozehřejou na větší grády, hlavně když má film příponu erotický.(29.5.2007)

75%(26.3.2009)