poster

Sedmý hřích

 • USA

  Original Sin

 • Francie

  Péché originel

 • Slovensko

  Siedmy hriech

Thriller / Drama / Psychologický

USA / Francie, 2001, 116 min

Předloha:

Cornell Woolrich (kniha)

Scénář:

Michael Cristofer

Kamera:

Rodrigo Prieto

Producenti:

Denise Di Novi

Střih:

Eric A. Sears

Scénografie:

David J. Bomba

Kostýmy:

Donna Zakowska
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KevSpa
  **

  Taková trochu dražší a hvězdně obsazená telenovela. Sice vás neunudí k smrti, ale jinak je to hrůza, hlavně ty šílený dialogy. Antonio Banderas ani Angelina Jolie nemají šanci tenhle výpotek zachránit.(22.5.2002)

 • kiddo
  **

  Neuvěřitelné, jak se dá v počátku asopň trochu zajímavý a dramatický příběh natočit tak, aby každý dějový zvrat následoval toužebný pohled na hodinky. Přestože se sice pořád něco děje, máte pocit, že by se hned po úvodních deseti minutách mohly objevit závěrečné titulky. Za tak příšerně trapné dialogy by se snad styděli i tvůrci Esmeraldy a Jolie i Banderas by se klidně mohli přetrhnout a stejně by jejich postavy nevypadaly uvěřitelně. Snímek tak mohu doporučit jedině těm, kterým vadí, že na konec telenovely si musí počkat v průměru tak jeden rok, zatímco tady nám příběh "vygraduje" po hodině a třičtvrtě (utrpení).(8.4.2005)

 • Pohrobek
  ***

  Jako thriller poněkud upachtěné, erotiku bych hledal všude jinde, ale tu psychologickou stránku bych na místě nezatracoval, minimálně kvůli řadě zdánlivě nelogických jednání, což snad mělo být právě vrženou rukavicí pro přemýšlivého diváka. A navíc, jedná se o jeden z mála filmů, kdy jsem měl z podle mého názorů spíše vyrobených herců Banderase a Jolie alespoň nějaký dojem, plusem pak je, že není nejjednodušší ho správně vystihnout. Rozhodně bych však preferoval Truffautův originál s Belmondem a Catherine Deneuve Sirène du Mississipi, La.(7.4.2005)

 • Jinny
  **

  Přišel a zase odešel a nikdo se kvůli tomu nevěšel...(18.11.2003)

 • heyda
  *

  Ale prosim. Co to mělo znamenat? Hvězdička jen za těch pár erotických scén. Jinak nuda a nuda. Sice ke konci byla znát snaha tvůrců udělat z úplného trapasu, alespoň nějaký film, ale to se jim povedlo jen napůl.(30.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace