Sedmý hřích

Original Sin

Thriller / Drama / Psychologický

USA / Francie, 2001, 116 min

• Renton

Hříšný je zejména fakt, že to vzniklo! Děravý scénář, k tomu nudné a trapné scény aneb celovečerní telenovela. Při "druhé šanci" jsem se na tuto slátaninu ani nedodíval..(8.4.2005)

• InJo

"Geniální" telenovela, která v rámci žánru nemůže být nikdy překonána! :)(17.11.2003)

• LaciLC

Mdlá a nezaujímavá réžia, slabý scenár, ani napätia medzi postavami som si príliš neužil, ale z celého filmu určite najhoršie dopadli dialógy. Ich kvalita už bola pomerne porovnávateľná s mexickými telenovelami. Vlastne celý film sa dá označiť za jednu dvojhodinovú telenovelu. Aspoň herci neboli najhorší, Banderas síce neprekvapil, ale Thomas Jane to odohral výborne a najmä kvôli nahej Angeline prihodím tú hviezdičku navyše.(9.9.2007)

Scénář : Michael Cristofer¨podle knihy Cornella Woolricha. Kamera : Rodrigo Prieto. Hudba : Terence Blanchard. CITÁT - Právě jsem si koupila klobouk, právě jsem si koupila klobouk. Nezáleží na tom. Prostě ne. Stalo se..........(12.5.2011)

• KevSpa

Taková trochu dražší a hvězdně obsazená telenovela. Sice vás neunudí k smrti, ale jinak je to hrůza, hlavně ty šílený dialogy. Antonio Banderas ani Angelina Jolie nemají šanci tenhle výpotek zachránit.(22.5.2002)

• - Některé scény byly vystřiženy, aby film v USA nedostal rating "NC-17"- tj. do 17ti let nepřístupno ani v doprovodu dospělého. (HappySmile)

• - Dům s plantáží je skutečný velkostatek s cukrovou třtinou, ale opuštěný. (HappySmile)

• - Název filmu byl změněn, aby se nepletl s filmem Tanec v temnotách. (HappySmile)