Režie:
Florian Kern, Torsten Wacker, Daniel Helfer, Manuel Flurin Hendry, Alexander Sascha Thiel (více)Hrají:
Sissy Höfferer, Pierre Besson, Jophi Ries, Steve Windolf, Kerstin Landsmann, Thomas Clemens, Benjamin Morik, Claudia Hübschmann, Holger Handtke, Arved Birnbaum, Hans-Martin Stier, Anna Böttcher (více)Epizody(20)
-
Der letzte Einsatz (S10E01)
-
Früchte des Zorns (S10E02)
-
Playback (S10E03)
-
Auf immer und ewig (S10E04)
-
Operation Mord (S10E05)
-
Gesichtskontrolle (S10E06)
-
Der Todespfeil (S10E07)
-
Waschen, schneiden, töten (S10E08)
-
Die falsche Frau (S10E09)
-
Mord im Veedel (S10E10)
-
Der kurze Ruhm des Alexander K. (S10E11)
-
In tödlicher Beziehung (S10E12)
-
Bauernopfer (S10E13)
-
Endstation Mord (S10E14)
-
Ein Schuss, kein Tor (S10E15)
-
Die Römer von Bocklemünd (S10E16)
-
Zeugin in Angst (S10E17)
-
Zahn um Zahn (S10E18)
-
Sonne, Mord und Sterne (S10E19)
-
Helden (S10E20)
Hrají
Lukas Piloty
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Jochen Kolenda
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kilian Schüler
Nejlepší seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Timo Ben Schöfer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Mravnostní oddělení (2003) (seriál)
Christian Beermann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Milé dítě (2023) (seriál)
Charité (2017) (seriál)
Thomas Dannemann
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Therese Hämer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Janna Striebeck
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Muriel Baumeister
Rakousko
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Tom Gramenz
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Vteřiny před vraždou (2010) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Max Hopp
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
Pod jedním nebem (2017) (seriál)
Bauhaus – Nová doba (2019) (seriál)
Anna Kubin
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Max Volkert Martens
Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hanno Friedrich
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Místo činu (1970) (seriál)
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Stephan Kampwirth
Západní Německo
Lucie Muhr
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Andreas Patton
Západní Německo
Nejlepší seriály:
M - Vrah mezi námi (2019) (seriál)
Kafka (2024) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Theresa Underberg
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Michael Greiling
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Patrick von Blume
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Reformace (2017) (seriál)