Příšerky z podkroví

• USA Aliens in the Attic (více)

Pearsonovic děti musejí využít veškerého svého důvtipu, odvahy i schopností, které získaly hraním počítačových her, aby přelstily malé zelené houževnaté příšerky, jež ztroskotaly v domě, kde rodina tráví léto a odvrátily jejich útok na Zemi. Nejtěžší ze všeho však bude zatajit mimozemské návštěvníky před rodiči. Sympatické herecké obsazení v čele s Ashley Tisdaleovou, Andym Richterem, Kevinem Nealonem, Timem Meadowsem a Doris Robertsovou je zárukou, že rodinná sci-fi komedie bude mít úspěch i u vašich dětí! (oficiální text distributora)

Adrii

Film jsme si pouštěli hodně věčer a i přes to jsem u něj neusla a nedokázala jsem od něj odtrhnout zrak. Svižná podívaná a príma zábava. ()

Jupii

Takto si predstavujem rodinnú komédiu - strelený nápad s deťmi, ktoré stoja pred úlohou zachrániť našu planétu pred zlými mimozemšťanmi. Samozrejme nesmú chýbať ani rozličné technologické výdobytky, ktoré obohacujú celý film. No a klobúk dolu pre Robertom Hoffmanom, tie jeho ksichtíky a pohybové kreácie boli na popukanie. ()

fimler

Tenhle film mě hodně překvapil pustil jsem si ho jenom proto že jsem se nudil a nebyl vůbec špatný.Ale stejně nejlepší byli ty příšerky.A proto že se na to dívají malé děti tak se na to podívám z jejich úhlu pohledu.TAKŽE DÁVÁM 4 HVĚZDIČKY. ()

cici24

Pro dospělé ani náhodou...Je to hodně levně a jednoduše natočený, klasický scénář amerických nebojácných a vždy si poradivším dětí.Místy dost nuda..... Kdybych ale byl malej, tak by hodnocení bylo asi vyšší.... ()

david666

Filmy s příšerkami se mi líbí od mala - takže i z tohoto filmu nejsem zklamaný. Aliens vypadají pěkně, není tady zas tolik moralizování (kromě konce, ale to je ve všech podobných filmech). Pro starší je tady i bonus v podobě A.Tisdale:-) ()

TesterX

Příjemné překvapení. Na rodinnou komedii hodně zábavné. No nechtěli byste mít dálkový ovladač na lidi? S tím se dá užít hodně srandy. V rámci žánru silný nadprůměr. ()

swenyx

Příšerky z podkroví jsou hrozná blbost, ale já se u toho celkem dost nasmál, hlavně kvůli tomu jak je to nelogický. Ale bylo to i docela cool, třeba to jak se daly ovládat lidi jako v nějakým street figterovi bylo dobrý :D Příběh nebo nějakou větší hloubku za tím vším nehledejte, je to víceméně tupá dětská zábava. ()

WHMMD

Priemerna rodinna komedia, na ktorej bol najzabavnejsi jej trailer. V jeho dvoch minutach sa objavili asi vsetky vtipne sceny, ktore film obsahuje. 50% viac nie. ()

Diegog4 odpad!

Strašné a to jsem myslel, že se američani poučili a nedělají filmy kde je nesmyslné domácí násilí tento film byl pro mne uplný propadák!!!!!!!§ ()

xhonza5

Ono se to nezdá, ale tenhle film je opravdu vtipný. =) Měl jsem obavy, ale k podívání se mě přinutil komentář od B!shop a musím jenom souhlasit, takže doporučuji shlédnout. =) ()

sospik

Výborná haluz. Nejlepší scéna je když si to babka rozdává s Rickym :D a dojde tam jeho mladá a nechápeeeeeeeee :D příšeráci jsou fakt propracovaní a děcka mi připomínají vlastní rodinu, supr zážitek pro celou rodinu :) ()

Tibb-Shäe

Pravdupovediac som dosť príjemne prekvapená! Čakala som totálnu blbosť a hoci story ozaj nestála za veľa, musím uznať, že to bola celkom slušná dávka zábavy a akcie na rodinnú fantasy. Robert Hoffman pod vplyvom zapnutého dialkového ovládača bol proste nezabudnuteľný - bitka s babičkou a záverečná scéna mi spôsobili záchvat smiechu. A príšerky boli zlaté. x) 65% ()

Doctor10

Možno to nebol krvavy vypalovák o monštrách ako musím povedat bolo to rozťahané ale inač pohodový pekný rodinný film prosím o návod k hacknutiu Internetovej žiackej knižky :D ()

dogzila

Pekná detská komédia pri ktorej môjmu 13 ročnému synovy tiekli slzy smiechu a to je barometer ktorý nepustí. Určite tento snímok nie je stratou času aj keď sa naivita drala neustále do popredia. Nedela poobede je čas ako vyšitý pre túto kinderrozprávočku. ()