Série bláznivých komedií s Lesliem Nielsenem v hlavní roli opět posílila Pravdivý příběh podle skutečných událostí z jiných filmů právě začíná Na mušce je Uprchlík, Mission Impossible, Jasné nebezpečí, Casablanca, Osudová přitažlivost, Titanic, Zachraňte vojína Ryana a množství dalších filmů Případ houslového virtuóza a jednonohého, jednorukého a jednookého zločince patří k nejbláznivějším případům, jaké FBI zaznamenala za dobu své historie. (oficiální text distributora)

Cimr

Fóry v Utopencovi oscilují mezi trapnými a stokrát viděnými (kopanec mezi nohy, třetí ruka) a zlatým fondem tohoto žánru (lokomotiva, rybářský obchod). Spíše nadprůměrné jsou zde hlášky, například: ,,Promiň, musela jsem tě zastřelit, jinak by tě zabili!" Nielsen v roce 1998 ještě nepatřil do starého železa... ()

ivishka

Zoufale nevtipný humor..Místy až velmi nevkusné. Bohužel nic potěšujícího na tomto snímku neshledávám a tak ani není potřeba dále rozvádět můj názor. ()

Davson

Absolutní vynikající odvaz s Leslie Nielsenem. Snůška ujetých gagů jede v tak rychlém tempu, že je ani všechny nepostřehnete a polovinu řečí z filmu nepostřehnete, protože je přes svůj smích ani neuslyšíte. ()

Jillen

Velmi zábavná a povedená parodie na Uprchlíka. Nielsen prostě nemá chybu! Doporučuji jako sobotní oddychovku před Televizními novinami. Dávám 75% ()

Macejko

"Chcem vedieť všetky mená, priezviská, zámená, prezývky a mená z birmovky." Naozaj výborná paródia. Po Strelách možno Nielsenova najlepšia. ()

blackrain

Filmové parodie s Lesliem Nielsenen si užívám. Leslie Nielsen tyto komedie zvládá na výbornou. Vždycky se u nich příjemně pobavím a zapomenu na strasti všedního dne. ()

Trevor

Výnimočne krátky komentár, nakoľko om iba postrehol, že film ohodnotil niekto, kto filmom výborne rozumie a pripomenul mi ho. Odo mňa ešte hviezdička navyše, pravdepodobne najlepšia paródia vôbec, najmä kvôli uťahovania si z Utečenca (aj teraz ľudí baví uťahovanie si z utečencov, ktovie prečo, aj keď , úprimne to vyzerá tak, že si oni uťahujú z našich daní) či Shitanicu. Ale keď Leslie vyjde z dodávky z plienkami a vednú ešte aj kvety či napíše heslo:heslo tak aj človek ako ja, ktorý sa smeje málo, sa rozosmial na plné ústa. Top paródia, 80%, napriek tomu 5*... ()

Colonist

Bláznivé střely jsou pro mě svatá trilogie a tento film jsem si přál dlouho vidět, ačkoliv jsem se bál, že to dopadne příšerně a trapně jako Agent WC 40 a další poslední Nielsenovy počiny. No ale Pat Proft je ze Z-A-Z školy, takže to mě trochu uklidnilo. A právem! Je pravda, že s Bláznivými střelami bych to nesrovnával, tohle má někdy stejný a někdy zase úplně jiný humor. Zde se vyskutují i trapné fóry, které v BS skoro nejsou, ale zase jich zde není mnoho, takže tvář filmu nekazí. Pro mě je to poslední dobrá parodie, která byla natočena od dob Bláznivé střely 3 (Scary Movie není dobrá parodie!)! Richard Crenna byl perfektní, on si prostě rád ze sebe střílí, což už nám ukázal v Žhavých výstřelech II. Parodované kousky a narážky byly skoro až geniálně provedeny a většina mi byla dost známa, takže jsem se skutečně královsky pobavil. Milé překvapení byla tato parodie. Je pravda, že mezi pěti hvězdičkami tady a pěti hvězdičkami u Bláznivých Střel je sice poněkud větší rozdíl, ale oba filmy je mají zaslouženě. No ale ačkoliv tu pořád srovnávám Střely a Utopence - ty filmy jsou vlastně úplně rozdílné. Střely jsou inteligentní parodie, tohle je taková trochu buranská parodie. Ale skvěle pobaví a to je hlavní. A jelikož je to z nových parodií poslední povedený kousek, tak si těch 5 hvězd prostě zaslouží. ()

L_O_U_S

Po místy trapném AGENTU WC40 určitě zlepšení. Řada momentů stojí za zhlédnutí, například Nielsenova návštěva rybářského obchodu. A až budu nutně potřebovat zbraň, vím, kam sáhnout... (389.) ()

Parlay

„Při dvou věcech mě zamrazí. Když spatřím takhle velký nanuk a pomyšlení na Ryana Harrisona.“ Více snad ani není třeba dodávat, zkrátka velmi povedená parodie :-) ()

dyfur

...myslím slušná priemerná až nadpriemerná paródia s Leslie Nielsenom...dá sa zasmiať,ale samozrejme musíte vedieť čo je parodované,inak to nie je ono... ()

janek85

Jedna z lepších parodii, co jsem viděl. Leslie Nielsen opravdu umí zahrát tyto role a opravdu se na to hodí. Je to celé taková velká parodie.Přístupnost:od 12 let ()

Katarine

Mám ráda komedie s tímhle chlapíkem (Bláznivá střela) a i tahle se mi líbí mnohem víc než Agent WC 40. Jen tak dál, Leslie. ()