Série bláznivých komedií s Lesliem Nielsenem v hlavní roli opět posílila Pravdivý příběh podle skutečných událostí z jiných filmů právě začíná Na mušce je Uprchlík, Mission Impossible, Jasné nebezpečí, Casablanca, Osudová přitažlivost, Titanic, Zachraňte vojína Ryana a množství dalších filmů Případ houslového virtuóza a jednonohého, jednorukého a jednookého zločince patří k nejbláznivějším případům, jaké FBI zaznamenala za dobu své historie. (oficiální text distributora)

de-andre

Klasika parodií, která na ZAZ díla nedosahuje, ale jistě si zaslouží čestné místo na poličce pod nimi. Leslie jede, jedno z posledních jeho parádních sól na poli "bláznivých komedií". K tomu navíc sekunduje od prvního svého záběru hlásící Richard Crenna. Film sice neoslňuje momenty nekonečného smíchu, ale alespoň baví v dosti příjemných dávkách od začátku do konce. ()

RomanBond007

Skvelá paródia na film Utečenec na úteku ,dobré efekty, hoc trochu zastaralé.Príbeh sa dal, netreba od tohto filmu očakávať veľa, predsa je to len paródia na iný film. Ale Leslie Nielsen ma milo prekvapil. Sleduje hodnotenia, a vidím že tento film majú v láske aj iný ľudia okrem mňa! Skvelá práca Nielsen, pozdravujem ťa do neba!! 75%!! ()

P@\/EL

Jedná se o jednu z nejlepších parodií, které jsem měl možnost vidět. Těch absurdních blbin a originálních vitpných nápadů je zde vskutku fůra, takže jsem se smál pěkně od začátku až do konce. Obdivuju tvůrce za to, že dokázali svořit smysluplný děj, tak aby film sršel humorem, měl spád a odkazy na rozličné slavné filmy byly nápaditě propojeny do jednoho srandovního celku. Osobně se mi moc líbil odkaz na film Obvyklí podezřelí. ()

Pythonator

Běžte do kelu, hnidopichové. Tohle byl pořádný nášup chytře zparodovaných scén. Co na tom kritizovat? Chtěl bych vidět ty rádoby kritiky, jak vymyslí a natočí vtipnější gagy. Na Bláznivé střely to sice ještě nemá, ale přesto dávám plný kotel, protože to je prostě prdel, Jedna scéna střídá druhou a vy nestačíte poznávat, co to vlastně parodují. Chápu, že neznalí původních filmů se nepobaví jako ti, co chápou co je parodováno. ()

jeany23

Jedna z nejlepších parodií. Bláznivým střelám se přinejmenším vyrovná, místy se mi Utopenec dokonce líbil i víc. Hezká vzpomínka na doby, kdy se na žánr parodií dalo ještě dívat bez pachuti trapnosti. ()

Sa.sa

Další super komedie plná hlášek, ukázek z filmů, vtipných situací a příjemných překvapení.... Prostě komedie tak jak má být... ()

soukyd33

Povedená parodie na Uprchlíka. 😄 Je zde přidáno spoustu scén z jiných filmů. Samozřejmě upravených. Scénář je šílený, a takové budou i hlášky, dialogy a scény. Soundtrack také není špatný. Hlavně ten v autě. Herecké výkony dobré. Herecké obsazení TOP. Poznámka: Doporučuji sledovat s původním dabingem. Tam je překvapení i v závěrečných titulcích. 😄 Hvězdiček 4 ()

Miroslav.Zac

Nielsenovy filmy nejsou kvalitní a už vůbec ne umělecké nebo inteligentní. Je to prostě čistá sbírka různých gagů, splácaných dohromady jednoduchým příběhem... ALE!... pro toho, kdo se nebere vážně, je to super odreagovačka. ()

futislav

Slabší odvar Bláznivé střely. Je zde několik dobrých situací i hlášek, ale také dost poměrně trapných pokusů o situační humor, který snad mohl rozesmát publikum Charlese Chaplina, ale dnes už působí poněkud vyšeptale. Jako film na odreagování to určitě nezklame. ()

bernau84

Když potřebujete hlášky - Z tvé voňavé pusinky se line spousta smradlavých bonbonků nebo Tvé lži jsou jako banány , přicházejí ve velkých žlutých trsech či Ten muž je těhotný! (popř 200kubíků adrenalinu!) není lepší film než toto... ()