Série bláznivých komedií s Lesliem Nielsenem v hlavní roli opět posílila Pravdivý příběh podle skutečných událostí z jiných filmů právě začíná Na mušce je Uprchlík, Mission Impossible, Jasné nebezpečí, Casablanca, Osudová přitažlivost, Titanic, Zachraňte vojína Ryana a množství dalších filmů Případ houslového virtuóza a jednonohého, jednorukého a jednookého zločince patří k nejbláznivějším případům, jaké FBI zaznamenala za dobu své historie. (oficiální text distributora)

bubu25

Na tú scénu keď Leslie Nielsen stál v tom potrubí a snažil zachytiť prstami na nohách asi nikdy nezabudnem. ()

Zadri

Je to jeden z těch filmů, které je třeba dávkovat po troškách, jinak začne nudit. Takže koukejte na film ze záznamu a pouštějte si vtipem vychytané čtvrthodinky, protože jinak hrozí předávkování smíchem a vůči vtipu Leslieho Nielsena začnete být imunní. ()

GordonCZ

Jeden z lepších počinů s Lesliem Nielsenem v hlavní roli. Musím říct, že kdykoliv se na tuto parodii podívám, dobře se bavím, ať už je to díky rybářskému obchůdku, scéně u přehrady nebo celému úseku na klinice. Nejlepší je ale stejně nakonec detektiv Fergus Falls a jeho precizní sledovací metody. ()

Stejšn

Leslie byl jeden z nejsrandovnějších komiků vůbec. Tohle sice nedosahuje kvality Bláznivých střel, i tak je to ale nadprůměrná parodie. ()

Tominni

Ano, není to asi na úrovni Bláznivých střel nebo parodií jako Hot Shots, ale i tak se budete skvěle bavit. Tak vzhůru za jednonohým, jednorukým a jednookým. Mimochodem, zná někdo lepší parodii na Uprchlíka? Já tedy ne. ()

helrohir

Samozrejme, že do kvality Bláznivej strely, ako vrcholu Nielsenovej kariéry, tomu niečo chýba, ale ešte stále je to pozerateľná zábava s množstvom parádnych gagov a scénok. ()

Guran

Film je opravdu hodně sranodvní. Tady v tomhle filmu je totiž spousty veselohry, což ve Scary movie právě moc není a to je rozdíl mezi těmito dvěma parodiemi. Viděl jsem oba dva filmy a tohle je jednoznačně lepší. Rád se dívám na neschopného a jasnovědeckého Richarda Crennu jak jde po Nielsenovi. Takhle má vypadat parodie a Leslie je opravdu jeden z nejlebších komediantů. Humor, smích, děj, srandy na které nezapomenete!!!!! ()

Brano

Strašné úbohý typ humoru. Ani raz som sa nezasmial a to komédie mám rád. Zábava hodná päť ročných detí. 1* dávam len z úcty pred Leslie Nielsenom. Ináč jasný odpad tento film. Jedna z najtrápnejších paródii, akú som kedy videl. Dalo mi zabrať to dopozerať dokonca. Čudujem sa, že má také vysoké hodnotenia. ()

knihovna

Už ne tak dobré jako Bláznivé střely, ale pořád hodně dobré.Richard Crenna si to užívá, Leslie samozřejmě taky. Navrch v tu dobu byla Melinda McGraw solidní řezivo. Pro feministky - topit bych s ní nechtěl. ()

PlayEasy

Určitě jedna z těch parodií, která patří do té menšiny "úderných parodií" a to díky velmi dobrému Lesliemu Nielsenovi a ostatním. Přesně jak psal golfista, na to z jakých skvostů si to utahuje je to přímo, ano skvělé! Určitě dobrá a vtipná parodie, u které jsme se chvílemi váleli smíchem na zemi, ale Leslieho si vždy budeme pamatovat jako Franka, Franka Drabina ne jako Ryana Harrisona. 65% ()

borohub

Velmi povedená parodie, místy se ale příliš moc humorem tlačilo na pilu a bohužel výsledek byl opačný. Leslie Nielsen jako vždy skvělý, dále musím vyzdvihnout Richarda Crenna, který naprosto skvěle paroduje Tommyho Lee Jonese. 70% ()

me_george

Tak tohle už ne. Sem tam dobrý vtip nebo nápad to nezachrání. Laciné, na sílu, přehrávané. Opravdu poslední dobrý film s Leslie Nielsenem je Naked Gun 3. ()

hrumsrt

Téměř každý z filmů, které parodují jsou pro mě něčím vyjímečný, jenže namísto aby to vzdávalo těmto značkám holt a jako celek i smysl, vychází z toho tohle cosi. Nerozesmálo, nezaujalo.. Na míle za Bláznivými střelami. 20% ()

Dass

Celkem příjemné překvapení. Sobotní večer to hravě naplní a zabaví, film svižně utíká, zkrátka bez problémů. Na vyší hodnocení to však již vzhledem k tématu není. ()

Luqe

Film dobre parodujúci hneď niekoľko filmov ( mission impossible, utečenec na úteku, titanic... ) Výkon Leslieho Nielsena ničím nezaostáva oproti jeho typickým, skvele zahraným komédiám. Z tohto filmu som sa smial každú chvíľočku. Proste komédia, ktorá nemá chybu v žiadnom smere. ()

Bilky

Nemôžem prísť na chuť tomuto bielovlasému mantinelovi,aj keď nepopieram že sa na ňom dá dobre zasmiať,ale mal aj lepšie snímky. Ale hlavne nemá takú iskru ako Funes, Bourvil, Villaggio... Film ani nejdem hodnotiť,sú to len nedobre pozliepané gagy a nedá sa vidieť viac ako raz.Niektoré prehnané efekty, lietačky mi vadili aj v tomto žánri. A čo tam sakra robil M.YORK?! ()

v3s

Uznávám, že napodruhé, téměr po deseti letech, už to tu šťávu nemělo. Ja jsem vyrostl a film zestárl. Ale pořád je to sranda a přestože už se šíleně neřehtám, ale spíš pousmívám, nelituju stráveného času. A některé dialogy by se mohli tesat do filmové bible. TVÉ LŽI JSOU JAKO BANÁNY, PŘICHÁZEJÍ VE VELKÝCH ŽLUTÝCH TRSECH. ()

BradleyT

Další z řady komedií Leslieho typu Bláznivá střela, vtípky jsou sice stále na jedno brdo, ale u mě pořád fungují :-) 60% ()