MaideN-SK odpad!

Popis na zadnej strane obalu DVDčka znel drsne - rodina úchylných psychopatov vraždí koho stretne, po nich ide pološialený brutálny šerif a ešte v tom majú byť zapletení dvaja sadistickí lovci odmien. Zaujímavé. Predpokladal som len málo deju a galóny krvi - ale prepočítal som sa. V celom filme sa nič nedej, je to nudné, brutálností omnoho menej ako som čakal, resp. minimum, koniec bol tiež dosť úbohý. Dejovo je to o ničom, násilnosťami tiež nezaujímavé, nieje tam nič extrémne ani úžasné. Jedine výzor postáv je dobrý, inak nudný tuctový film.... ()

kometaks

Vyvrženci pekla jsou volným pokračováním prvního Zombieho snímku Dům 1000 mrtvol a ani chvíli jsem se u něj nenudil. Rodina Fireflyových se opět vrací ( i když tentokráte už jen o dvou členech + Kapitán Spaulding). Jedná se o velmi drsný snímek, který odlehčuje černý humor a několik vtipných hlášek. William Forsythe v roli pomstychtivého šerifa Wydella si mě získal a po celý film jsem mu fandil, i když na závěr vás film přinutí nadržovat i vyšinuté rodince. Za zmínku stojí také vynikající soundtrack. ()

MisoSR

Volné pokračovanie Robkovho debutu, House of 1000 corpses, je lepšie a iné ako som očakával. Brutálne scény stiredajú "oddychové" dialogy, ktoré sa vyznačujú vulgárnym humorom a bezduchostou. Avšak tieto "zbytočné" dialogy nenudia (práve naopak) a nijak nenarúšajú plynulý priebeh filmu. Ide o veselú vyvražďovačku (mimo gore scén je tu aj dosť ponižovania) , ktorá vám nedovolí zavret oči. A tie budú mimochodom celý čas čumet na: Baby,Otisa a fenomenálneho kapitána Spauldinga (všetci z pôvodného filmu). Vyborný spád, sprostý humor, kopa násilia, nahý zadok Sheri Moon a celkom prekvapujúci konec= **** ()

Pedrozont

Totálně šílený a brutální road movie! Dokonce mi tečh tří neoblomnejch a zkaženejch šmejdů bylo líto. Zakončení s nejlepší písní všech dob, Freebird od Lynyrd Skynyrd, je strhující a já cítil, jak to mnou prochází jako se to už dlouho žádnému filmu nepovedlo. Rob Zombie je skvělý režisér, jen musí mít člověk otevřené oči a nehledět na takovýhle film jako na nějakou spodinu jen proto, že je plný násilí a krve:) ()

Marduk665

KRASA!!!Este lepsie ako Dom 1000 mrtvol.Rob Zombie ma super filmy.Samozrejme stane sa ze sa jeden mozno dva filmy nepodaria.Ale Rob Zombie je skvely reziser ma dobre napady a skvelo ich dokaze spracovat ()

Ponocnej

no nevim v jednice to byly celkem schopni lide takova spravne uchylna rodina a ted to byla takova bandicka idiotu ktera si sve obeti ani neumela pohlidat v pokoji aby neutikali vecne ven a nekriceli "pomoc" .... jinak cele je to takove podprumerne becko ... a co je ze vseho nejhorsi nebyl tam Dr.Satan ()

onde

Zábavný snímek, který šokuje svou bizardností. Člověk musí brát tyto snímky s nadhledem. Rob Zombie pro mě definuje moderní přístup k thrilleru/hororu. Atmosféra výborná, solidně vyvážená dějová osa, kde se objevuje jenom pár slabších/nudných okýnek. Verdikt: Film který má koule, a není zrovna pro každého. ()

Yeah(c)

No ono to vůbec není špatné tenhle film. Herecky zahrané taky přesvědčivě, mě se to líbilo. Poměrně surová záležitost, způsob režie mi trochu připomíná Tarantina. Rozhodně stojí za podívání. ()

Jartian

Dal jsem tomu šanci,prvních pár minut docela šlo- podobnost s Rodriguesovým Úsvitem. Po té si Rod šňupnul kokeše z vystřelováku a vzal to rovnou od podlahy,plácáním pátý přes devátý, až nakonec uvařil pěkně hnusnej hororovej eintopf, za kterej by se nemusel stydět ani Pomeje. A když koukám na hodnocení,říkám si jestli, jsem se neocitnul v nějakým ústavu slepců ()

montel

Rodina masových vrahů Fireflyových je obklíčena policejními jednotkami ve svém domě. Dvěma členům rodiny se podaří uprchnout a šerif Wydell přísahá, že je dostane za každou cenu. Obětí mezitím přibývá. Fireflyovi se s nikým příliš nemazlí...Volné pokračování hororu Dům tisíce mrtvol. V tomto případě musím říct,že se to povedlo o dost více než díl první. Spousta akce,vražd,sexu a nahotinek,což je typické pro režiséra Roba Zombieho. Takovéto ujeté filmy už se moc netočí, ale Rob je na to expert. Jen mám strach, že druhý Halloween, na který se tolik těším,totálně zmrví. Ale vyvrženci byly dobří. 60% ()

Alldeath

Vypadá to že Zombiemu je nějakej rating úplně ukradenej. Do diváka začne sypat násilí a vulgárnost takovým tempem až člověk začne přemýšlet nad tím jestli je to vůbec zapotřebí. V celém filmu nenajdete jedinou kladnou postavu, i ty postavy které by měly být kladné - Forsythův šerif používají k dosažení svých cílů ne zrovna legální metody. Krásně to ale vykresluje realitu a Zombie světu dokazuje že má svůj vlastní osobitý styl který ale nemusí každému sednout. Mě nicméně tento styl sedí takže si nemůžu pomoci a musím dát za 5. ()

WHMMD

Pre mňa iba priemerný exploation film. Žiadny desivý horor s temnou atmosférou to nebol. Ešte musím zhliadnuť prvý diel: Dům tisíce mrtvol a potom možno zmením názor. Zatiaľ max. 50%, ale Dannz Trejo bol skvely. ()

vykyn

Musím říci,že R.Zombie mě velmi příjemně překvapil.O jeho pověsti,náklonosti k hororrům,krvi,brutalitě jsem věděl.Takže jsem žádný dýchánek nečekal.Ale on mě nepřekvapil množstvím krve,mrtvol,vulgarit..to jsem očekával..Ale nečekal jsem takhle dobře režijně zvládnutý film.Rozhodně žádné béčko a co se týká žánru ,tak nadprůměr.Opravdu solidní počin a myslím,že se od něho ještě dočkáme zajímavých věcí. ()

Kubasino

Jeden z mé absolutní topky. Dům 1000 mrtvol nebyl špatný, ale tohle je skutečně geniální. Smekám před Robem Zombiem a beru zpět, že dneska už se jen dobrý horor neobjeví. Po vynikajícím remaku Halloweenu další zářez. U filmů, ze kterých jsem nadšený mi dochází slova a tak jen tutti k*r*a frutti nářez!!! ()

schindler

Patřím k mizivému procentu těch kterým se víc líbil Dům tisíce mrtvol, přesto i druhý díl beru jako dokonalý film(plné hodnocení), jen s tím rozdílem, že se z něho stal velice drsný thriller. Hlavní trojice v něm dostává víc prostoru včetně mého oblíbence kapitána Spauldinga takže o nezapomenutelné hlášky nouze není. Jedna zajímavost - VE FILMU NEEXISTUJE NĚCO JAKO KLADNÁ POSTAVA!!! ()

chosan

Musím říct dost drsný, a hodně napodobovaný Masakr motorovou pilou i ten dům mě přišel stejnej každopádně musím říct jsou i lepší filmy takže za mě 38%. ()

Trescha

Výraz úlet je pro tohle dílko hodně slabý.Drsná,krvavá,vulgární road movie.Jo a Sheri Moon má pěkný zadek!! ()