poster

Co je šeptem...

 • USA

  Rumor Has It...

 • Německo

  Wo die Liebe hinfällt... basierend auf einem wahren Gerücht

 • Německo

  Wo die Liebe hinfällt

 • Slovensko

  Klebetí sa...

 • Slovensko

  Hovorí sa...

Komedie / Romantický

USA / Austrálie / Německo, 2005, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • choze
  odpad!

  Když v Altmanově HRÁČI jeden scénárista navrhoval producentovi pokračování ABSOLVENTA, bral jsem to jako dobrý vtip na účet Hollywoodu. Bohužel to nebyl vtip a tady ho máme. Originální, ale velenudnou variaci zmíněné klasiky s mimořádně otravnou Jennifer Aniston, pro kterou mám jinak velkou slabost, stejně jako pro Kevina Costnera. Z kouzla a síly původního filmu to nemá nic a neobstojí to ani jako tuctová romantická komedie.(19.1.2008)

 • CageDepp
  ***

  Kevin dobře zaskóroval v jedný rodině...(13.8.2007)

 • petaspur
  ****

  Sarah Huttinger se nikdy necítila být skutečným členem své rodiny, neboť vypadala trochu jinak a její zájmy se výrazně lišily od ostatních. Když se dozvěděla o matčině předsvatebním románku s Beau Burroughsem, jehož výsledkem mohlo být její stvoření, tak se rychle vydala po jeho chladnoucí stopě. Beau, který kdysi sloužil jako předobraz Benjamina Braddocka ve filmu Absolvent, se k otcovství moc nemá, ale možnost zaskotačit si v posteli s třetí generací stejného rodu (babička, matka, dcera) mu rozhodně není proti srsti. Přes poměrně zajímavé téma se jedná o veskrze průměrný snímek, jehož hodnocení jsem nucen navýšit kvůli odkazům na mého oblíbeného Absolventa a svérázné babičce Katharine Richelieu (Mrs. Robinson), která ve chvíli nouze chladnokrevně stavěla na burbon.(25.12.2009)

 • lekr
  *

  Příšerná sračka. Vzhledem k hereckému obsazení jsem očekával nějakou inteligentní romantickou komedii, ale místo toho jsem se dočkal odporné vykradačky bezmála kultovního Absoloventa s místy až perverzním příběhem a trapným humorem, která dělá původnímu filmu akorát ostudu. Jenom díky hereckým výkonům jsem se na to vydržel dívat až dokonce. Slabá jedna hvězdička!(29.12.2010)

 • sek
  ***

  Překvapivě nehloupé a kultivované, dobře zahrané i zrežírované "pokračování" Absolventa. Škoda že bylo poměrně jasné, po kterých koeljích jednotlivé linie příběhu poběží a ve které stanici skončí. Ta předvídatelnost trošku nudila. Ale Shirley MacLaine je vynikající!(17.12.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace