Co je šeptem...

Hovorí sa...

Rumor Has It...

Komedie / Romantický

USA / Austrálie / Německo, 2005, 93 min

Předvídatelná romantická (komedie?). Ale jeden z filmů, který ukrátí čas, nenaštve a nenudí. S Absolventem to nemá absolutně nic společného.(10.12.2011)

Příjemná romantická komedie s dobrou dvojicí Jennifer Aniston a Kevinem Costnerem v hlavních rolích. Děj samozřejmě není nějak originální, občasný narážky na Absolventa někoho potěší a někomu asi přijdou trapný, ale aspoň je tenhle film díky tomu trochu v něčem jinej. 55%(26.12.2009)

• Dexter1

Dva vtípky, energická babička a parazitovanie na Absolventovi...nič viac, nič menej.(28.10.2013)

Snímek těžící z jednoho jediného dobrého nápadu, který je ovšem opravdu geniální a krom zajímavého nápadu s generační sexuchtivostí, udělal tomuhle snímku navíc i hodně velkou reklamu. Tenhleten nápad (navázání na Absolventa) byl následně ještě doplněn o jeden skvělý tah, obsadit Kevina Costnera, ale tím to hasne. Jennifer Aniston je absolutně nezajímavá a zachraňuje to až v závěrečných pasážích, protože jí celkem jde rozpačitý pláč. Jinak absolutně nechápu donebesvyzdvihující komentáře na Shirley MacLaine, která mi připadala nejen nudná, ale navíc její postava byla jen zbytečně obhroublou vatou, která ve snímku musí být jen proto, aby to všechno do sebe nějak zapadlo. Příjemně snad ještě překvapil Mark Ruffalo, který byl ve své roli celkem uvěřitelný, ale film prostě stojí a padá s Jennifer a na rozdíl od Derailed, kde hrála skvěle, tady ji to prostě absolutně nesedlo. A to jsem si myslel, že se může prosadit jedině v žánru romantických komedií... Scénář není hloupý a film je řemeslně zvládnutý na jedničku, jen vše prostě nefunguje jako celek. [červen 2006](6.6.2006)

Priznám sa, že Jennifer Aniston absolútne nemusím a Mark Ruffalo mi k takýmto typom postáv jednoducho nesedí. Napriek tomu tento kúsok vôbec nebol takou pohromou, akú som očakávala, naopak, dokonca sa vyskytlo aj vcelku dosť vtipných momentov. V rámci žánru "tradičná hollywoodska lepkavá romantická komédia" jednoznačný nadpriemer. Samozrejme, že na moje hodnotenie má vplyv aj "oživenie" môjho obľúbeného Absolventa. Napokon už len dodám že tohto roku som sa dočkala dvoch nezvyčajných filmových zážitkov: Anthony Hopkins, hrajúci černocha (Ľudská škvrna) a Kevin Costner, stvárňujúci Dustina Hoffmana! :-)(15.5.2011)

• - Původně se ve filmu měli objevit Dustin Hoffman a Anne Bancroft jako Beau Burroughs a Katherine Richelieu. Bohužel však Bancroft umřela a Hoffman se upsal jiným projektům. (don corleone)

• - Mena Suvari vo filme spomenie seriál Priatelia (od r. 1994) - povie o nich, že sú vtipní. Je to narážka na najslávnejšiu rolu Jennifer Aniston. (Drtic)

• - Vůbec první film, který vyšel jak ve standardním DVD formátu, tak i v high definition. (don corleone)