poster

Co je šeptem...

 • USA

  Rumor Has It...

 • Německo

  Wo die Liebe hinfällt... basierend auf einem wahren Gerücht

 • Slovensko

  Klebetí sa...

 • Slovensko

  Hovorí sa...

Komedie / Romantický

USA / Austrálie / Německo, 2005, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • halogenka
  ***

  Průměrný romantický nudafest, sem tam sranda, sem tam do nebe volající hovadské dialogy, prostě klasika na trase Brno-Praha Student Agency (původně měli dávat Chyťte doktora, což Co je šeptem... povýšilo na opravdu příjemnou podívanou). Aniston v typické roli, snaha o odpíchnutí se od originálního nápadu, který ale vyšuměl do ztracena... každopádně Kevinovi jsme hodně fandily...(8.2.2010)

 • *Elfík*
  ***

  Zcela průměrná americká komedie, která s Absolventem má společnou jen kostru příběhu. Ani obsazení tak výborných herců nezachrání nezajímavý scénář, kde je v podstatě všechno špatně. Na druhou stranu, párkrát jsem se zasmála a ve velké oblibě mám Kevina Costnera, Jennifer Aniston a Shirley MacLaine. Proto asi přimhuřuji oči. Tak tak....(2.5.2011)

 • numi
  ***

  Snímek těžící z jednoho jediného dobrého nápadu, který je ovšem opravdu geniální a krom zajímavého nápadu s generační sexuchtivostí, udělal tomuhle snímku navíc i hodně velkou reklamu. Tenhleten nápad (navázání na Absolventa) byl následně ještě doplněn o jeden skvělý tah, obsadit Kevina Costnera, ale tím to hasne. Jennifer Aniston je absolutně nezajímavá a zachraňuje to až v závěrečných pasážích, protože jí celkem jde rozpačitý pláč. Jinak absolutně nechápu donebesvyzdvihující komentáře na Shirley MacLaine, která mi připadala nejen nudná, ale navíc její postava byla jen zbytečně obhroublou vatou, která ve snímku musí být jen proto, aby to všechno do sebe nějak zapadlo. Příjemně snad ještě překvapil Mark Ruffalo, který byl ve své roli celkem uvěřitelný, ale film prostě stojí a padá s Jennifer a na rozdíl od Derailed, kde hrála skvěle, tady ji to prostě absolutně nesedlo. A to jsem si myslel, že se může prosadit jedině v žánru romantických komedií... Scénář není hloupý a film je řemeslně zvládnutý na jedničku, jen vše prostě nefunguje jako celek. [červen 2006](6.6.2006)

 • lekr
  *

  Příšerná sračka. Vzhledem k hereckému obsazení jsem očekával nějakou inteligentní romantickou komedii, ale místo toho jsem se dočkal odporné vykradačky bezmála kultovního Absoloventa s místy až perverzním příběhem a trapným humorem, která dělá původnímu filmu akorát ostudu. Jenom díky hereckým výkonům jsem se na to vydržel dívat až dokonce. Slabá jedna hvězdička!(29.12.2010)

 • Mgb21
  ***

  Pro mě příjenmé překvapení. Jednoznačnou hvězdou filmu je Shirley MacLaine a její stále mladá babička :-) I Jenifer Aniston není špatná, ale chtěl bych se jednou dožít toho, kdy bude hrát jiný typ ženy. Celkově příjemný film s několika opravdu vtipnými scénami.(6.4.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace