Co je šeptem...

Rumor Has It...

Komedie / Romantický

USA / Austrálie / Německo, 2005, 93 min

• Xmilden

Filmy Roba Reinera mě nikdy snad kromě Misery nebavily. Všude dobře, doma nejlíp bylo zoufale dětské. Co je šeptem... je zase zoufale ženské. Na Jennifer se dobře kouká, čemu člověk ovšem nevěří je to jak ji dokázal sbalit zde hrozný Kevin Costner. Absolvent byl nadprůměrný film, dost zamrzí, že někdo se takhle po něm vozí a neustále se na něj odvolává. Nevtipné, leč částečně poučné.(7.12.2010)

• Attta

Viděl jsem, ale vůbec mě to nezaujalo. Dokonce nevím ani jak tohle ohodnotit.(2.4.2013)

Co se vznikne, když se smíchá americká klasika Absolvent a česká klasika Muži nestárnou? Romantická, pohodová a místy zábavná jednohubka se skvělou Shirley MacLaineovou, která hravě strčí do kapsy Costnera i Anistonovou, několika vtipnými hláškami a odkazy, škádlivou narážkou na Přátele, netradiční scénou milostných hrátek v letadle a několika dalšími opravdu zábavnými momenty. Není to nic převratného, nic, co by se chtělo stát klasikou, ale také nic, co by nudilo nebo zkazilo večer ve dvou.(10.11.2011)

• predators

Až na postavy (a Jennifer) nezajímavý paskvil, kde Costner skočí, na co může a všechny skočí na Costnera. Komedie to rozhodně není. 20%(25.8.2012)

fajn napad, nedotiahnute. vystizne napisane v komente od Shushika. keby poradne premysleli ideu a nespravili z toho film ako kazdy iny... keby sa na dane ulohy krom Anistonky a Costnera hodili i dalsi.. zial, nevidela som 2. Mrs. Robinson, to mi bolo luto.. mohli vybrat niekoho ineho do roly pravnika... moc priemerne. pozitivum: vsimla som si, aka je Jennifer nadherna, konecne na mna Kevin zaposobil a tak...keby som tento film nevidela, nic by sa nedialo. Keby som nevidela Absolventa, prisla by som o ohromny zazitok. Neda sa porovnavat. Spolocne maju len ,,nadvaznost" zapletky.(26.12.2008)

• - Původně se ve filmu měli objevit Dustin Hoffman a Anne Bancroft jako Beau Burroughs a Katherine Richelieu. Bohužel však Bancroft umřela a Hoffman se upsal jiným projektům. (don corleone)

• - Mena Suvari vo filme spomenie seriál Priatelia (od r. 1994) - povie o nich, že sú vtipní. Je to narážka na najslávnejšiu rolu Jennifer Aniston. (Drtic)

• - Vůbec první film, který vyšel jak ve standardním DVD formátu, tak i v high definition. (don corleone)