Co je šeptem...

Klebetí sa...

Hovorí sa...

Komedie / Romantický

USA / Austrálie / Německo, 2005, 93 min

Příjemná romantická komedie s dobrou dvojicí Jennifer Aniston a Kevinem Costnerem v hlavních rolích. Děj samozřejmě není nějak originální, občasný narážky na Absolventa někoho potěší a někomu asi přijdou trapný, ale aspoň je tenhle film díky tomu trochu v něčem jinej. 55%(26.12.2009)

• Indiana

Kevin Costner je dobrej, jinak mě ten film ničim nezaujal. Jennifer Aniston byla výborná v Přátelích, ale celovečerák podle mě prostě utáhnout neumí.(4.2.2008)

Nevidel som film ABSOLVENT. Nepovažujem Jennifer Aniston za nejako výnimočnú herečku. Mám rád Kevina Costnera. Tento film je tuctový. Prehnaný a romanticko klišovitý scenár je však občas vtipný. Stávka na istotu...(7.3.2009)

Parazit na slávě Absolventa. Nebýt toho spojení, o filmu by se sotva mluvilo jinak než pejorativně, takhle ho alespoň něco drží nad vodou. Prostě typický film "jeden dobrý nápad a dost". Žánrově rozhrkané, klišovité a oproti Absolventovi naprosto konvenční. Ba co víc, z velké části bez vtipu. Nějak také nechápu, co kdo vidí na výkonu Shirley Maclaine - cedí více méně jen obhroublé hlášky, předstírá blazeovaný nadhled, a přitom její postava šustí papírem. Stejně tak role Meny Suvari. Tak blboučké stvoření aby v současném filmu pohledal. Mužští hrdinové ve vedlejších rolích jsou bohužel napsáni mnohem lépe. Jennifer Aniston odvádí celkem obstojný výkon, ale je to vlastně jen díky cool Costnerovi, který si svého ostříleného pardála, který v jedné rodině získal hned tři skalpy, užil...a proto i dobře zahrál.(9.2.2006)

jednoduchý film, s malou zápletkou, toto sme už veľa krát videli, ale zlé to nebolo(26.12.2012)