Co je šeptem...

Klebetí sa...

Hovorí sa...

Komedie / Romantický

USA / Austrálie / Německo, 2005, 93 min

Přiznávám, že Rumor Has It mě hodně pobavil. Řekl bych, že tento snímek, měl poměrně dosti originální příběh. Všechny tři v jednom životě :) lucky man. Kevin Costner měl vážně bezva roli... A třešničkou na dortu byla samozřejmě krásná Sarah, kterou ztvárnila Jennifer Aniston, velká kočka :)(30.4.2008)

• Gilmour93

Neplodný Kevin? Imposíble... Tuctový snímek, jenž nabídne vtipný moment zhruba v intervalu každých 15 minut a originální vůbec, přičemž vše je založeno na tom, že každý šproch není absolutní lží a ústřední hrdinka se pak musí rozhodnout jestli Ruffalo, nebo Ten, který kdysi lovil Buffalo. Pochopitelně zvítězí ten, kdo nejrychleji běhá dolů po schodech a nepokrývá s gustem tři ženská pokolení.. Zdá se, že J.Aniston zvládá pouze jednu polohu - pevně věřím, že se to týká jen herectví..(12.12.2011)

Tak tomu se říká rodinofil, když někdo přefikne, babičku, mámu i dceru v jedný rodině, samozřejmě hezky v průběhu let, tak aby to nehraničilo z nechutností, ale naopak bylo všechno ěno-ňuno. Docela mě dostalo, že Kevin nedostal od žádnýho z chlapů v té rodině přes držku, spíš naopak, ještě ho zvou na oběd. Tohle udělat žižkovskýmu fešáčkovi, tak je zaděláno na pouliční rajskou omáčku na žižkovský způsob. Jennifer jsem teda nepochopil vůbec, ona stahovala kalhotky už v době, kdy Kevinův pindour byl ještě daleko. Kevin jako rodinný obráběč číslo jedna neměl chybu o chování všech ostatních by se dalo už polemizovat, ale hážu na to bobek.(12.12.2011)

Překvapivě nehloupé a kultivované, dobře zahrané i zrežírované "pokračování" Absolventa. Škoda že bylo poměrně jasné, po kterých koeljích jednotlivé linie příběhu poběží a ve které stanici skončí. Ta předvídatelnost trošku nudila. Ale Shirley MacLaine je vynikající!(17.12.2005)

Předvídatelná romantická (komedie?). Ale jeden z filmů, který ukrátí čas, nenaštve a nenudí. S Absolventem to nemá absolutně nic společného.(10.12.2011)