Uvolněte se a těšte se… přichází „pravá zvířecí párty“ – animovaný gang zvířat! V tomto dobrodružství vystupuje v hlavní roli Otis, lehkomyslná kráva, která celý den tráví zpíváním, tančením a prováděním různých darebností lidem… Nespoutané, šílené a divoce zábavné stádo šprýmařů, kterým se budete smát nahlas! (oficiální text distributora)

Tommassi3

"Už nikdy nepudu na louku !! Už nikdy nepudu na louku a budu hodnej na kravičky !!" ;) Pravděpodobně ten vůbec nejhorší animák, který jsem vůbec kdy viděl, pro něhož by symbolické označení kravina ještě platilo za velmi eufemistické hodnocení a vlastně i nepatřičnou urážku všech krav.. ()

BigDeal

Tento animák s množstvom akčných i hudobných scénok je preplnený humorom, bohužiaľ ho na hranicu priemernosti strháva nie veľmi vydarená animácia a jednoduchý príbeh, ktorý by sa dal vyrozprávať za desať minút. ()

Baxt

Překvapivě dobře pochopeny pravidla směsice žánrů, na jakých si vybudovalo jméno studio DreamWorks. Animace je dost nevábná, zato humor a emoce celkově fungují i snad lépe, než u vysokorozpočtových bratříčků. ()

Praxis

Mno teda nadšen jsem rozhodně nebyl. Mezi animáky spíš podprůměr. I průměrně retardované děcko musí poznat, že NĚCO je ve filmu špatně. Býk s vemenem? OMG, tak to už je prostě moc. Krom pár vyloženě vtipných vtipů (narozeniny psa Erwina a většinou také pařící scény - viz nigga Krtek pařící na Mr. Bombastic, kuřata střílející šipky na KFC) se film neuvěřitelně táhnul jak žvýkačka na rozpáleném parapetu. Nuda nuda nuda. Celkový dojem ještě podtrhnuly podivné animace a minimalistické vzevření grafiky - nevím jestli to bylo schválně, ale proti Pixaru se teda Paramounte jdi zahrabat! 45% a doporučuji jen po lobotomii mozku pro dospělé, nebo pro děti, co neznají okolní svět :-) ()

Ridick

pribeh party kravy, kt. nemysli na nic ine ako robit vselijake sialenstva sa postupne meni na vodcu. ako inak, nic nove pod slnkom, je to len dalsi animak s odpornou animaciou, co by sa uz dnes nemalo stavat. dej je jednoznacny, pretoze aj dieta bude vediet co sa na konci stane, ale musim pochvalit niektore scenky (party v stodole boli fantasticke a hlavne usmevne). ()

blackrain

Samozřejmě, je to převážně určené pro malé děti. Dospělí u toho budou hledat chyby a děti se budou bavit. Na mě to působilo jako ukolébavka. Takže až nebudu moci usnout, tak už vím po čem sáhnu. ()

ABLABLABLA

Přiznám se, že k některým filmům už předem přistupuju s určitým předsudkem ale to překvapení tkví v tom, když se moje předsudky nenaplní. A to se stalo zde. Myslela jsem si, že to bude neforemná blbost s hnusnou animací a nulovými vtipy. Ta animace je opravdu slabá, přesně ten typ co nemám ráda. Blbost to sice je, ale s řadou povedených gagů. "Schůze, kde se vymyslí, kdo bude řídit schůzi? To uměj nejlíp naši poslanci. - A berou za to pěkný prachy." uznávám tenhle je trošku trapnější, co ví zvířata o politice, ale stejně se mi to líbilo. "Samolízacího vůdce nechci".........."Kdo je proti?" - myš: "Hlasuju, Vidíš mě?" Mlíko? No přece ten nejlepší chlast na každé párty. A v kterém filmu uvidíte krávu, osla, prase a slepice na motorce? Hmmm? Porod. Prase: "Zdá se, že to trošku bolí." "No to máš tedy dost pronikavý postřeh." "Promiň, nemůžu za to, že jsem čuně." ()

stration

No, ať člověk chce nebo ne, s Pixarem se srovnávat musí. A v tomto srovnání Mezi námi zvířaty hrozně zaostává - animací, lacinýma, prvoplánovýma vtípkama a celkovou jednoduchostí až tupostí toho všeho. Pokud ale na pixar zapomeneme, můžeme se celkem příjemně pobavit a to není málo. ()

HappySmile

K uzoufání nudný animák, který může zaujmout snad opravdu jen ty nejmenší. Ale rozhodně ne svojí animací, ta je totiž skutečně hodně slabá. Příběh je o ničem, vtipy skoro žádné nebo spíš nevydařené. Prostě ztráta času, málem jsem u toho neudržela oči otevřené... ()

kaposlav

Tvorcovia sa mali zamyslieť, že či je dobré učiť deti, že kravička s vemenom je samec. Buď samotní tvorcovia nevedia, že samec od kravi je býk, alebo ich cielom je vyformovať z divákov debilné deti. ()

Kwaichi

Býky čo vyzerajú presne ako kravy a k tomu plnia funkciu strážnych psov ? No to môže napadnúť len niekoho, kto sa v živote k vidieku ani len nepriblížil. ()

C0r0ner

Od Oedekerka jsem viděl všechny kinofilmy a na tenhle animák jsem se vážně těšil. Předpokládal jsem, že v něm režisér popustí uzdu všem svým šíleným nápadům, které v hraném filmu realizovat nemohl. Bohužel jsem ale dostal strašně nakreslený, nezáživný a nevtipný film, který jsem dokoukal leda tak z povinnosti. 30% ()