Uvolněte se a těšte se… přichází „pravá zvířecí párty“ – animovaný gang zvířat! V tomto dobrodružství vystupuje v hlavní roli Otis, lehkomyslná kráva, která celý den tráví zpíváním, tančením a prováděním různých darebností lidem… Nespoutané, šílené a divoce zábavné stádo šprýmařů, kterým se budete smát nahlas! (oficiální text distributora)

hrabě_olaf

Americký pohled na to, jak najít sebe sama a přitom se trochu pobavit, aneb další 3D moralizující nuda. Animace se trochu podobá Wallace a Gromitovi (ale opravdu jen trochu), zvířata se chovají jako rozumující lidé, padouši a hodní (příp. napravení) jsou předem dáni. Do toho všeho zní ryčná hudba, zvířata pášou neplechu a lidští zástupci jsou „natahováni“ hrdiny. Abych jen neshazoval, pár fórků se tam najde – třeba ten po honičce autem. Co dál? Toť vše… S bídou - 25% ()

Karel69

Jak už tu psal Shit, nechápu proč měli všichni býci vemena, to že se hlavní záporňák jmenuje Ríša, je spíš než cokoli jinýho nedostatek překladu, originál sem sice neviděl, ale tipoval bych, že se bude jmenovat Dick a to už nezní jako jméno módního návrháře. Každopádně je to chvilkama docela vtipný, hodně mě dostával ten flegmatickej kůň, kterej se tam občas vytasil s nějakou dobrou hláškou nebo tvrdym kopytem. Co se mně značně nelíbilo byla animace, ten kdo tohle kreslil musel bejt pořádnej patlal. No ale dalo se na to koukat, takových 50% a jelikož mám dnes dobrou náladu zaokrohluju nahoru na tři hvězdičky. ()

Chlo0opek

Po nudném začátku se to rozjede, až se vlády ujme Oťas. Sice ty vemena u býků jsou strašný, ale zas třeba animace oslíka byla hezká. Dobrej byl i Wild Mike:) Lepší 3*. ()

P@\/EL

Pouze průměrný animovaný film, který svou animací v dnešní velké konkurenci podobných filmů, ani moc nezaujme. Je pravda, že se zde našlo několik povedených bláznivých scének, jako třeba jízda v autě, a zajímavých štěků, ale celkový příběh nebyl nikterak silný. Celkový dojem z filmu navíc kazí fakt, že býci měli vemena. To opravdu tvůrci nedali a celkem se svými znalostmi ztrapnili. ()

chaosteory

Nechápu, co všechno mi ještě před pěti lety přišlo pěkný, i když vemenový býk mě sral už tehdy. Děj je napsaný pro mateřinky a nevyvážená animace mu moc nepřidává. Ale jsou tu i chvíle, kdy se musíte smát chtě, nechtě: vyžraná rapec krysa alá Shaggy, opakovaná anestézie pro farmáře nebo gangsta zvířata. ()

Pythonator

Každý malý Američan přece ví, že kráva dává mléko a měla by mít vemeno. A jelikož na pohlaví nezaléží a krávy jsou určitě i samci, tak je jasné, že májí vemeno všechny. O rozích na hlavě u býků už asi Amíci nemají ani tušení. No možná si myslí, že býk je jiný živočišný druh. To je ten, co se používá na býčí zápasy a ten mléko nedává. Ať je to jak chce, v tomto filmu mají býci vemena a nemají rohy. Animace je primitivní a celkově je to ujeté, skoro až trapné. Pár silných momentů jako honička krav v autě s policií to nezachrání. Přesto jsem se povětšinou bavil a možná bych dal i tři hvězdičky, kdyby ti býci nebyli tak trapní. ()

jeany23

Když ponechám stranou srdcobolné scény a nezbytné morální ponaučení, tak musím říct že jsem se už dlouho u animáku tak nezasmála. Potrestání výrostka, krávy řídící auto plus honička s policajty, zvířectvo na harlejích...To byla sranda. Jednodušší animace mi tu nevadí. Být o patnáct let mladší, tak řičím nadšením. ()

Hane

Vemeno býk snad nemá ne?! Co to je za kravinu. A bez rohu? Akorat deti pekne zblbnou. Stacilo by, kdyby jim tam nenakreslili nic a bylo by to jasne. I ja na to pet minut čuměl a rikal si: "Býk přece nemůže mít vemeno ne?!" Přitom je to jasne ze. Takze deti pak vsemu rikaji krava... Dávám jednu hvězdu za zbytek... ()

Devils_PIMP

Vtipne, svizne a nenudne... to je to co ja hledam u tohoto filmu. Nikdy jsem se u toho nenudil. A tech par chybek - se vsakne :) Schovame to za spoustu zabavy... ktera se nutno rici tu a tam uz opakuje. /sledovano v nemeckem jazyce ()

torn666

No dle nekterych komentaru jsem cekal naprosty paskvil, coz bylo mozna dobre protoze mne film celkem prijemne prekvapil. Kvalita animace neni zadny zazrak ale je uchadzejici, horsi uz jsou samotne postavy - zadna mi neprisla nejak vice sympaticka. Byci s vemeny tedy nic moc a ani vetsina dalsich hlavnejsich postav neni dle meho nazoru udelana tak aby vyvolavala u divaka symatie, najvic se mi zamlouvalo "tancici zvire"(o kterem nevedi zvirata s famy co vlastne je, mne by se libilo vysvetleni ze jde o dabla medvedoviteho ale ten zije pouze v australi coz se vzajemne vylucuje s kojoty kteri v australi neziji), myska a hezky spracovani jsou i zaporaci - kojoti. No po prizmoureni oka nad vizualnimy nedokonalostmi a slabou zapletkou zustava celkem zabavny CG animak, nevybocujici z americkeho rodinneho standardu u tehle filmu. Muzu rict ze jsem se dobre bavil a je tu i jiste moralne ponauceni pro deti jak zvykne byt, no a onic vic se tenhle film ani nesnazi takze splnil svuj ucel. Zacatek je mozna oneco slabsi, nicmene mnohem lepsi nez treba u novinky "Delhi Safari" ktery bych mozna ani nedokoukal pokud by se v druhe puli nezlepsil. Delhi Safari spominam i proto ze v "Barnyardu - Medzi nami zviraty" je dost muziky ktera se do filmu opravdu hodi, je v kombinaci s filmem vtipna a diky ni jsem se bavil i kdyz akcnejsi cast s vice gagy zacne az po prvni tretine filmu. U "Delhi Safari" jsem se az do poloviny filmu nudil a ani pak se to moc nezlepsilo, mozna to neni uplne ferove srovnani protoze tady zvirata spivaji jen trochu a cele je to soucasti podle mne vtipne zvireci kabaretni show, zatimco "Delhi Safari" je vlastne CG animovany Bollywoodsky muzikal (Bollywood je hovorove uzivane jmeno pro filmarske centrum v Bombaji, ale taky se rozsiril jako vseobecny termin pro indicke muzikaly). Kdyz to zhrnu, u mne ma "Barnyardu - Medzi nami zviraty" poctive 3* ()

RyuzakiSE

Mezi námi zvířaty jsem viděla nejmíň 50x... jeden čas to býval nejoblíbenější film mé sestry, takže jsme na to koukali skoro každej večer, jelikož nám nedovolila si pujčit ovladač a vysunout DVD. Dozvěděla jsem se spoustu nových věcí, třeba že býk má vemeno, ha. Jinak děj je celkově jednoduchý, občas se zasmějete, ale to je tak všechno. ()

tompolicky

Vtipné, milé, zábavné. Zkrátka dobrý animák pro naše ratolesti, myslím však, že pobaví i zaujme nejednoho z rodičů. Animace by sice mohli být občas trochu propracovanější a lepší, ovšem i přesto je tohle jeden z těch lepších koukatelných animovaných příběhů. ()

MichalCZ30

Asi budu opakovat komentáře téměř všech ostatních, ale možná by bylo bývalo lepší tam těm bejkům a volům nemalovat nic a nedělat voly z našich dětí. Po vysvětlení, proč má kráva vemena a následné návštěvě kravína jsem byl trochu nepozorný a moje ratolest se trochu zdržela. To se projevilo neuvěřitelně vzteklým bučením ustájeného (naštěstí kvalitně a pevně) býka, který byl popotaháván za vejce s vysvětlením dcery: "Chtěa jsem si podojit kravičku...". Asi jsem už dost retro a tak nedám na Jen počkej zajíci dopustit a tento styl animace se mi nelíbí. Ale svůj účel to plní a děti se baví. I já se občas zasměju - nejvíce jsem se ale zasmál v tom kravíně. U mě 85%. ()