Uvolněte se a těšte se… přichází „pravá zvířecí párty“ – animovaný gang zvířat! V tomto dobrodružství vystupuje v hlavní roli Otis, lehkomyslná kráva, která celý den tráví zpíváním, tančením a prováděním různých darebností lidem… Nespoutané, šílené a divoce zábavné stádo šprýmařů, kterým se budete smát nahlas! (oficiální text distributora)

BUD-SFIS

Proc nazajit na parbu za kravama, to je ale ulet (v tomto pripade kravi). Dej opravdu neni nijaky zazrak ale co cekat vic, preci je to pro deti. A ty nepotrebuji slozitou zapletku a ani ja jsem v tomto filmu nepotreboval. Dobry byl prujezd motokravaru. ()

pufina

V něčem to dokáže zabavit, ale z té větší části mi příjde, že je to opravdu jen pro ty nejmenší :-) ()

tom88

Konečne animák, pri ktorom som sa ozaj bavil aj keď priznávam, že nie počas celej dĺžky. Animácia je priemerná, no miestami je veľmi vydarená. Dej je obyčajný, ako sa na animák patrí. Film neurazí a príjemne baví. Je to milé a pomerne dosť vtipné, teda aspoň niektoré vtípky sa veľmi vydarili. Dabing celkom ujde, no v originále je to o niečo lepšie. 70% ()

Radiq odpad!

Tak tohle vidělo originalitu leda tak z vlaku. Název si to vzalo z tohohle, vzhled postaviček z Wallace & Gromita (a ostatních projektů Nicka Parka), vzhled oslíka ze Shreka atd. Ale nejhorší, uplně nejhorší, uplně posraně zkurveně nejhorší bylo to, že autoři asi aji bejka viděli jenom v nějaké fantasmagorické příručce pro dementní americké sedláky, protože namalovat bejkovi vemeno, ktery navic vypadá jak přísavka, to nemuže nechat v klidu nikoho. A hlavně tím blbnou hlavičky našich potomků, kteří pak ještě řeknou, že bejk má vemeno. Né, je mi jasny, že tam nemohli dát býčí koule s penisem, ale rači než vemeno tam neměli dávat nic. No, vtipů se dočkáme sice poměrně hodně, ale ani jeden není dobrej nebo vtipnej (no, možná jeden). Pak se to snažej udělat lepší tím, že tam daj plno různejch písniček, ale vubec se to tam nehodí nebo jsou trapny. Prostě je to zase jedna animovaná sračka, která vykrádá kde co, ale sama o sobě je jeden velkej poděl... ()

Prometheus69

Bejkt Transvestita.... tak teď už jsem viděl všechno... MOOOOOUUUUUW! O_o těžký podprůměr... který ničím nepřekvapí a hlavně nepotěší... a to to má ještě SERIÁL!!!! ()

COF_666

Velmi lacině vypadající ale jinak vcelku docela slušná zábava, i když na Pixarovky to samozřejmě nemá ani náhodou. Čekal sem daleko,daleko horší film (možná i proto je to mé hodnocení tak "vysoké"). 3,5* ()

Mrkvič

Za poslední roky jasně nejslabší animák. Příšerná animace! Vtip byl opravdu pro jen pro ty nejmenší (párkárt jsem se zasmál, ale bylo to žalostně málo). Věechno to bylo tak rádoby cool a co nejstylovější, že z toho lezla jen příšerně trapná břečka. Snad jen příběh díky své jednoduchosti nemohl moc zklamat. ()

M-arta

Zas tak šíleně legrační mi to vážně nepřišlo - ale co, některé výtvarné řešení mě docela osvěžily, takže dávám aspoň milosrdné dvě... ()

Timak

animace ubohá, příběh je dost průhlednej. Nevím, moc se mi to nelíbilo zase nějak. Z německé animace jsem viděl už lepší ... ()

venalce odpad!

Tvůrcům doporučuji dvě věci: 1) Netočit animované filmy...a 2) Když už se teda rozhodnou natočit animovaný film, měli by si zjistit, jaký je rozdíl mezi krávou a býkem. ()

Smileface

Jednoduchý šablonovitý příběh, který vás ničím nepřekvapí. Místy vydařená animace, i když zejména krávy vypadají uměle, takže si chvílemi připadáte jako v Toy Story. Ovšem pouze animačně, scénář Barnyard je totiž o dvě třídy níže. Vtipu je opravdu málo i když snaha být vtipný jde vidět na každém rohu. Prostě animák druhé kategorie řadící se vedle kousků jako Divočina, Karcoolka či Strašpytlík. ()

Mr.Jackass

Některé momenty byly vtipné, ale celkově film za mnoho nestál, mnoho děr v podloupnosti děje, mnoho plácanin...nevím..rozporuplné pocity, z příbehu ála Farma zvířat se dá určitě vytěžit více. ()

iXtr3m3

Totálny prototyp príkladu na nudu a rozporuplnosť. Rozprávka je na jednej strane určená vizuálom pre najmenších (štylizácia grafiky a celkovej animácie, nelogičnosti, že býk má vemeno atď.), ale na druhej strane svojim príbehom, riešeními problémami a celkovým spracovaním sa blíži viac k násťročným a starším, naši najmenší to nepochopia... Inak nuda... Bohužiaľ. ()

Han22

Docela velké zklamání - hnusná animace, nulový příběh, ani takový ty klasický klišé se tu nepodařilo slušně prodat. Bejci vypadající jako krávy radši no comment, musel bych si myslet, že v Americe jsou všichni úplní dementi. Co zbývá? Pár slušných vtípků, líbila se mi proměna stodoly když sedlák usnul a chlupatá koule pařící na Rednex. Jinak slabota. ()

Teg

Celou dobu mě vrtalo hlavou, proč býci nemají rohy, ale zato jsou vyzbrojeni čtveřicí výhružně trčících cecíků. Ale pravdou je, že v určitých momentech byla moje bránice vystavena jistému náporu, takže to jako záchrana před pekelnou nudou obstálo. ()

Hanys_

S animáky plnými různých živočichů se v jednu dobu roztrhl pytel...(který se ještě stále nezalátal), ale tenhle filmek, ikdyž je naprosto předvídatelný už po pár minutách, patří mezi ty podařenější. 70% ()