V roce 1991 seržant námořní pěchoty Tommy Santoro (James Marsden – X-men) věřil, že s vazbami své rodiny na organizovaný zločin už nemá nic společného. Z paměti vytěsnil i vzpomínky na svého zavražděného otce. Ale jedna nešťastná událost a návštěva FBI ho posílají zpět domů do jižní Philadelphie, aby tam čelil nejtěžší zkoušce svého života. Kdysi si přísahal, že se nikdy v životě nebude chovat jako jeho bratr Vincent (Brad Renfro) a bratranec Joey (Giovanni Ribisi-Zachraňte vojína Ryana). Ale teď - s jedinou možností jak zachránit svou rodinu - přijíždí domů… aby se stal ještě horším. (oficiální text distributora)

dreamflyer

Docela povedený neznamý mafianský snímek,kterej je někdě mezi průměren a nadprůměrem(***1/2). Jsem fanda týhle tématiky a vždy je pro mě tohle prostředí plus, ale u toho filmu jsem měl takovej pocit, že už jsem to někdě viděl....ale i přes to stoji za to na něj kouknout. ()

JK77

Pre mna sklamanie. Zial Renfro hra len vedlajsiu rolu ak tomu este takeho debilceka. Finalna prestrelka vo vile bola tak stupidne nakrutena ze des. Skoda. ()

johnsnow

Príjemná a dosť atypická gangsterka, kde náš hošan musí pracovať pre FBI ale ukáže sa, že aj oni sú hajzláti a postupne sa vršia problémy ktoré vyvrcholia do slušne krvavej a akčnejšej polhodinky, kde dôjde aj na pár úmrtí z rád tých dobrých, a bitka v bare riadny napinák. ()

Bilky

Úplne tuctový príbeh,kde vyčnieval len Ribisi. Marsden priemerný a Hopper či Dennehy mali len šteky. Ani jeden nový obraz,originálna scéna - proste vlažný priemer a po mesiaci zabudnete že ste to videli...Ak by bol film o 20min.kratší nik by sa nehneval...u mňa tesne pod 50% ()

Bobofon

Je to přesně mezi dvěma a třema hvězdama, ale za skvostnou Piper Perabo tu půlku hvězdičky milerád dohodím. ()

Andre.w

Docela silnej film, na to, že dle mého názoru neměl ambice uchopit téma mafie obšírněji. Herecký výkonny byly standardní tudíž k těm žádné výhrady nemám, co mě jen naštvalo byl konec, díky kterému plně nevyznělo poselství filmu - a to, že v podsvětí všichni hrajou sami za sebe, nikomu se nedá věřit a všichni sou svině co vás podrazej. Lepší by byla smrt obou bratrů, tudíž absence happyendu, jež tak nabourává smysl příběhu. ()

zaack

Kořeny mafie určitě neurazí, i když to není žádné veledílo. Průměrný filmeček s pár napínavými momenty a výtečným Ribisim. ()

Nanuk1

Na tomto filme sa mi nepáčilo nič. Slabá zápletka a celý dej bol o ničom. Herecké výkony neboli zlé ale aj tie sa musia opierať o dobrý scenár, to sa v tomto prípade ale nestalo. ()