poster

Kořeny mafie

 • USA

  10th & Wolf

 • Slovensko

  Korene mafie

Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 2006, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ***

  Malý, nenápadný, ničím výnimočný, ale zato poctivý snímok. Slušný prírastok do rodiny mafiánskych filmov, kde majú u mňa svoje plusy najmä herci, scenár je síce poskladaný z pár osvedčených filmových šlágrov, no pomerne slušne zhutnený. A ku koncu dokonca nezaškodilo ani kúsok slušne zvládnutej akcie. 70%.(30.9.2008)

 • Bobik9
  ****

  Mám rád filmy z prostředí mafie, drog, gangů a podobně. Navíc tento mi opravdu sednul. Všichni herci podle mě zapadali do rolí naprosto skvěle a odvedli velmi dobrou práci. Ani na minutku jsem se u toho nenudil a těšil jsem se na každý další záběr.(27.6.2009)

 • Deimos
  ****

  TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Prostředí 7/10/// +Giovanni Ribisi je drsnej mafián, slušná akce, trocha napětí, postavy, herci a především Piper Perabo, pro ní mám slabost -děsně nepřehledné, jak dějově tak postavy/// A není to tak zlé. Gangsterky a mafiánské filmy, přímo nevyhledávám, ale když už něco započnu, většinou mě to dokáže strhnout. Film sice nevítězí atmosférou, přesto že se o to snaží, ale získává body díky přesvědčivým herecký výkonům.Užíval jsem si to./// Celkem 70%///(21.4.2011)

 • Fr
  ***

  Potřeba něčemu věřit ho zavedla k mariňákům. Byl fakt dobrej mariňák, ale teď je potřeba vyřešit problémy v rodině. Vítej doma Tommy!.... . Mafiánskej film? Trošku jinej než bych čekal, tak nějak po americku a ze současnosti. Prostě mi tu chybí ta ,,stará dobrá" atmosféra. Herecký výkony, scénář i prostředí jsou na můj vkus dost obyčejný. Průměrnej film se zajímavým finále. Ani přemýšlet zde nemáte o čem.(21.10.2006)

 • tom88
  ***

  Dá sa povedať, že je to gangsteraka a myslím, že celkom dobrá. Škoda menšieho nasadenia, malého štýlu a postrádajúceho rozpočtu, vyzeralo by to oveľa lepšie a pridal by som minimálne jednu hviezdičku naviac. Inak je to dobre zvládnuté, len to prevedenie zaostáva. Ribisi je ako ulízaný mafián v kvádre dosť dobrý. Ostatní ušli aj keď už to nebolo ono. Škoda malých a zbytočných úloh Vala Kilmera a Dennisa Hoppera. 70%(19.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace