Režie:
Viktor SergejevKamera:
Jurij ŠajgardanovHudba:
Andrej MakarevičHrají:
Alexandr Abdulov, Alexandr Zbrujev, Kirill Lavrov, Armen Džigarchanjan, Viktor Stěpanov, Nikolaj Trofimov, Lidija Fedosejeva-Šukšina, Leonid Nevedomskij (více)Hrají
Alexandr Abdulov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Deset malých černoušků (1987)
12 stuljev (1977) (seriál)
Formula ljubvi (1984) (TV film)
Alexandr Zbrujev
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Kirill Lavrov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Drama na lovu (1978)
Bratři Karamazovi (1969)
Puberta (2000)
Armen Džigarchanjan
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Zdravstvujtě, ja vaša ťoťa! (1975) (TV film)
Lásko moje, smutku můj (1978)
Tajný úkol (1968)
Viktor Stěpanov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Chladné léto roku 1953 (1988)
Déjà vu (1990)
Okraina (1998)
Nikolaj Trofimov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Vojna a mír (1965)
Vojna a mír I: Andrej Bolkonskij (1965)
Step (1977)
Lidija Fedosejeva-Šukšina
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
12 stuljev (1977) (seriál)
Nemáte ani zdání (1980)
Bojovali za vlast (1975)
Leonid Nevedomskij
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Hvězda kouzelného štěstí (1975)
Lunnaja raduga (1983)
Modrý pták (1976)
Anastasija Vertinskaja
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Hamlet (1964)
Vojna a mír (1965)
Vojna a mír IV: Pierre Bezuchov (1967)
Leonid Broněvoj
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Vzhůru k nebesům (1991)
Sedmnáct zastavení jara (1973) (seriál)
Formula ljubvi (1984) (TV film)
Jurij Kuzněcov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Epidemija. Vongozero (2019)
Sobačje serdce (1988) (TV film)
Chladné léto roku 1953 (1988)
Georgij Martirosjan
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
D'Artaňan i tri muškeťora (1978) (TV film)
Vorošilovskij strelok (1999)
Den radio (2008)
Boris Kljujev
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
D'Artaňan i tri muškeťora (1978) (TV film)
Dobrodružství Sherlocka Holmese a doktora Watsona: Král vyděračů (1980) (TV film)
Dobrodružství Sherlocka Holmese a doktora Watsona: Osudový zápas (1980) (TV film)
Nikolaj Smorčkov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Vojna a mír (1965)
Vojna a mír III: Rok 1812 (1967)
Vojna a mír IV: Pierre Bezuchov (1967)
Stanislav Strelkov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Stalin (1992) (TV film)
Na Děribasovské je krásně aneb Na Brighton Beach zase prší (1992)
Žanna Epple
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Mama (1999)
Jurij Galcev
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
O zrůdách a lidech (1998)
Ovečky a vlci: V rouše beránčím (2016)
Hitler kaput! (2008)
Denis Konstantinov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Doktor Živago (2005) (seriál)
Děň vyborov (2007)
Pochorony Stalina (1990)
Alexandr Iljin ml.
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Spacewalker (2017)
Trenér (2018)
Divoké pole (2008)
Sergej Šulga
Nejlepší filmy:
Ostrov pokladů (1982) (TV film)