poster

Říše vlků

 • Francie

  Empire des loups, L'

 • slovenský

  Ríša vlkov

 • anglický

  Empire of the Wolves

Akční / Thriller / Drama

Francie, 2005, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ridick
  **

  tak co na to napisat. dobre technicke spracovanie, ale ten pribeh, inac dost podobny purpurovym riekam, bol o nicom. hercom ako by sa ani nechcelo hrat (je uzasne sledovat aku maju intuiciu dvojica detektivov). hudba bola dobra. no skoda premarnenej, ze vraj knizka bola vynikajuca, sance....(11.11.2005)

 • sud
  *

  Tvůrci snímku by se měli stydět. Nejen za to, že stvořili špatný film, ale za to, že dělají špatné jméno Francii - velmoci napínavých kriminálek a thrillerů. Film je neskutečně hloupý a nevyvážený, rozpadající se několik epizod (dalo by se říci že i různých žánrů), které ještě jakž takž z posledních sil drží pohromadě Jean Reno, který stejně není ve své formě.(8.7.2007)

 • D.Moore
  ***

  Říše vlků - film s dobrým nápadem, dobrými herci, dobrou atmosférou... A taky film s mizerným scénářem. První hodina byla fajn, pořád se něco dělo a já byl zvědavý, jak spolu souvisí oba dva rozehrané příběhy: Pátrání mladého poldy-sympaťáka, který si coby pomocnou ruku přivolal frajerského důchodce-maniaka Jeana Rena, a část s Annou, která má pocit, že v jejím životě není všechno takové, jaké se zdá. Příběhy se proťaly a já si říkal - OK, pořád dobré. Pak přišel jeden zvrat (no, dejme tomu), druhý (zbytečný), třetí (zbytečnější)... A skvělá scéna na točitém železném schodišti, po níž podle mě Říše vlků měla (a taky mohla) skončit. Nestalo se a scénáristé se mě rozhodli pozvat ještě na výlet do Istanbulu, kde se odehraje úplné finále - je sice efektní a na záběry pouště se pěkně kouká, ale jakoby přišlo z naprosto jiného filmu. Nakonec tedy dávám Vlkům čisté tři, čili lehčí nadprůměr. Purpurové řeky to nejsou, ale duchaprostá krávovina naštěstí také ne.(11.7.2010)

 • dezorz
  **

  takto nejako by vyzeral aj americky nepodareny blockbuster, akurat by mal o par desiatok milionov dolarov lepsie triky. ostatne, 25. mil. dolarov na euro film tiez nie je malo. skoda, ze forma znasilnila obsah.(14.11.2005)

 • Chupacabre
  odpad!

  Hrůza ! Jak jen jsem mohl vydržet těch 20 minut co jsem na to koukal ? Nechápu, jak se mohl do tohohle Jean Reno nechat přemluvit.(24.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace