Komedie / Rodinný / Animovaný / Sci-Fi

USA, 2002, 85 min

Docela nenápadný, ale vydařený animák.(11.4.2006)

nebudu se rozepisovat o kladech ani záporech. u filmů pro děti je důležitější něco jinýho. řeknu hodně málo: ,,už dlouho jsem je neslyšel u TV tak nahlas smát". a to třeba nepochopili hlášku ,,holčičce se nesmí nic stát, je součástí potravinového řetězce komárů".(11.4.2006)

velmi vtipna, zabavna rozpravka, ktora mi o obrovsky kus vylepsila vianocnu naladu.(24.12.2006)

nie vasa klasicka disneyovka s ponaucenim (i ked i to sa tu nachadza). animacia je absolutne vynikajuca a funguje i humor ktory je vacsinou zamerany na starsieho divaka. lilo ma dost iritovala, ale stitcha som si hned zamiloval...(9.10.2013)

Soundtrack Alan Silvestri: 1. Hawaiian Roller Coaster Ride ,2. Stuck on You ,3. Burning Love ,4. Suspicious Minds ,5. Heartbreak Hotel ,6. Devil in Disguise ,7. He Mele No Lilo ,8. Hound Dog ,9. Can't Help Falling In Love ,10. Stitch to the Rescue (score) ,11. You Can Never Belong ,12. I'm Lost (score),(19.5.2011)