Komedie / Rodinný / Animovaný / Sci-Fi

USA, 2002, 85 min

Disneyovka z dob, kdy měli u Disneyho ještě nějaké ty originální a tvůrčí nápady. Na tomto animáku jsem vyrůstal a miloval jsem ho. Ale po takovém stém zhlédnutí kouzlo mizí. Stále se ale jedná o bezva zábavu. Ale v klidu bych se obešel bez toho morálního poučení "Rodina známená..." 80%(26.9.2009)

Táto rozprávka sa mi nezunuje tak ako i Lion King. Koniec takpovediac predvídateľný no to je snáď u každej rozprávky :)(28.6.2011)

• Houdini

Oscar 1 nominace: Animovaný film(8.3.2004)

Pěkná animovaná pohádka , která má svižné tempo a hlavně je zábavná a vtipná.Modrý mutant Stitch je pěkná potvůrka , kterou si okamžitě zamilujete.(12.2.2007)

Disneyovská revoluce v tom nejlepším slova smyslu a radikální kombajnování si cesty i do řad starších diváků. Nyní už plky o tom, že se v kině budou bavit i rodiče, nabývají opravdu reálných rozměrů a distancují se od klasických reklamních hypovacích kampaní. I když nechybí učebnicové poučení o rodinných hodnotách, zbraně a násilí je tu na každém rohu. Co nás čeká dále? Kreslení Vetřelci?(31.8.2002)