Komedie / Rodinný / Animovaný / Sci-Fi

USA, 2002, 85 min

Nezbedná příšerka a malá holčička. Animace propracovaná dobře, ovšem zábava většího stylu pobavení se nekonala. ( Hodnocení: 6/10 )(17.4.2012)

Po zhlédnutí úžasného animáku Jak vycvičit draka jsem byl zvědavý, jaký prvotní animák tito tvůrci vytvořili. Jsem rád, že nezklamali, jelikož se jedná o zábavnou a povedenou pohádku pro celou rodinu, která by neměla fanouškům tohoto žánru uniknout... zasloužené 4 hvězdičkové hodnocení...(17.10.2010)

Docela nenápadný, ale vydařený animák.(11.4.2006)

Roztomilá holčička kamarádí s roztomilym zabijáckym ufounem a je z toho fakt supr pohádka s milionem zábavnejch vtípků a gagů.(2.5.2010)

Soundtrack Alan Silvestri: 1. Hawaiian Roller Coaster Ride ,2. Stuck on You ,3. Burning Love ,4. Suspicious Minds ,5. Heartbreak Hotel ,6. Devil in Disguise ,7. He Mele No Lilo ,8. Hound Dog ,9. Can't Help Falling In Love ,10. Stitch to the Rescue (score) ,11. You Can Never Belong ,12. I'm Lost (score),(19.5.2011)