poster

Lilo & Stitch

 • USA

  Lilo & Stitch

 • Slovensko

  Lilo & Stitch

Komedie / Rodinný / Animovaný / Sci-Fi

USA, 2002, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Turiec
  **

  Celkom vtipné, ale pre deti príliš akčné. Priveľmi pokémonovo - cartoonovské. Keďže v súčasnosti je veľký problém nájsť niečo kreslené, čo je naozaj určené pre deti, my rodičia asi musíme siahať po animovanej klasike.(20.4.2004)

 • Superpero
  *****

  Roztomilá holčička kamarádí s roztomilym zabijáckym ufounem a je z toho fakt supr pohádka s milionem zábavnejch vtípků a gagů.(2.5.2010)

 • T2
  ****

  Rozpočet $80miliónovTržby USA $145,794,338Tržby Celosvetovo $273,144,151 ║ Animačne a príbehovo dosť uletená rozprávka od Disney ale za to tento pokus im veru vyšiel aj čo sa týka komerčnej stránky na rozdiel zhruba rovnako dobrej Planéty pokladov. V tomto prípade to dobre ladí hlavne čo sa týka humoru, toho je tam dosť výdatná dávka a samotná postava bláznivého Stitcha je moc prim pre tento bláznivý príbeh. /75%/(28.3.2009)

 • nash.
  ****

  Asi to nebude film, který by měl šanci stát se srdeční záležitostí s nadějí na pravidelně opakované reprízy, přesto velmi vtipná, velmi milá a přitom velmi svižná zábava s řadou drobných překvapení a vtípků. Lilo má do typicky disneyovsky sladké holčičky stejně daleko jako Stitch do typicky disneyovského zvířátka a jim i filmu to jen prospělo.(23.10.2009)

 • Hromino
  *

  Ne ne ne, tak takovouhle Disneyovku - rádobypokémonku opravdu nemusím. Hloupoučké, prosťoučké, odpuzující - jsem rád, že jsem na něčem takovéhle nebyl v kině. Byly by to jen promrhané peníze.(2.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace