Komedie / Rodinný / Animovaný / Sci-Fi

USA, 2002, 85 min

Schematické, poučné... a miestami skvelo drsné a zábavné...(14.11.2007)

Disneyovka z dob, kdy měli u Disneyho ještě nějaké ty originální a tvůrčí nápady. Na tomto animáku jsem vyrůstal a miloval jsem ho. Ale po takovém stém zhlédnutí kouzlo mizí. Stále se ale jedná o bezva zábavu. Ale v klidu bych se obešel bez toho morálního poučení "Rodina známená..." 80%(26.9.2009)

Ti mimozemšťani mě trochu švali, což může být problém, když je to jedna ze dvou linií filmu. Na druhou stranu ta rodinná linka mě dostala. "Ohana" znamená, že nikdo není sám...málem jsem to obrečela. Ok, tak mi pár slz skanulo, ale stydím se za to. Líbila se mi "hnusná" animace, stehna starší sestry mě budou strašit při každém kousku čokolády :)(11.4.2012)

Asi najlepšia disneyovka a po ťažkom nápore digitálnych animákov, je toto slušňá odpoveď, že nieje kreslenému filmu koniec a má zaslúžené miesto, minimálne v mojom srdci. Zameranie sa na staršie publikum filmu jednoznačne prospelo.(1.9.2005)

• Hromino

Ne ne ne, tak takovouhle Disneyovku - rádobypokémonku opravdu nemusím. Hloupoučké, prosťoučké, odpuzující - jsem rád, že jsem na něčem takovéhle nebyl v kině. Byly by to jen promrhané peníze.(2.5.2009)

• - V pokoji Nani visí plakát s Mulan, což je odkaz na předešlý film od Disneyho Legenda o Mulan (1998). (Mr.Critic)

• - Závěrečná honička byla kompletně změněná kvůli 11. září. Původně totiž hrdinové utíkali v letadle a prolétali skrze město. Ale v konečné verzi tvůrci změnili letadlo na vesmírnou loď a z města udělali hory. (Harroc)