Komedie / Rodinný / Animovaný / Sci-Fi

USA, 2002, 85 min

nie vasa klasicka disneyovka s ponaucenim (i ked i to sa tu nachadza). animacia je absolutne vynikajuca a funguje i humor ktory je vacsinou zamerany na starsieho divaka. lilo ma dost iritovala, ale stitcha som si hned zamiloval...(9.10.2013)

Tohle se Disneymu opravdu povedlo. Velice originální zpracování, navíc film není určen jen pro malé děti, ale bavit se budou určitě i starší diváci. Poslední dvacetiminutovka skvěle balancuje na hranici přepálenosti, ale pořád se drží na té straně kdy je to ještě zábavné. No a závěru není co vytknout. 90% a ještě se rozhodnu kam to zaokrouhlit.(21.5.2010)

• Houdini

Oscar 1 nominace: Animovaný film(8.3.2004)

Grrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!(25.3.2009)

Ti mimozemšťani mě trochu švali, což může být problém, když je to jedna ze dvou linií filmu. Na druhou stranu ta rodinná linka mě dostala. "Ohana" znamená, že nikdo není sám...málem jsem to obrečela. Ok, tak mi pár slz skanulo, ale stydím se za to. Líbila se mi "hnusná" animace, stehna starší sestry mě budou strašit při každém kousku čokolády :)(11.4.2012)