Komedie / Rodinný / Animovaný / Sci-Fi

USA, 2002, 85 min

Ti mimozemšťani mě trochu švali, což může být problém, když je to jedna ze dvou linií filmu. Na druhou stranu ta rodinná linka mě dostala. "Ohana" znamená, že nikdo není sám...málem jsem to obrečela. Ok, tak mi pár slz skanulo, ale stydím se za to. Líbila se mi "hnusná" animace, stehna starší sestry mě budou strašit při každém kousku čokolády :)(11.4.2012)

• Turiec

Celkom vtipné, ale pre deti príliš akčné. Priveľmi pokémonovo - cartoonovské. Keďže v súčasnosti je veľký problém nájsť niečo kreslené, čo je naozaj určené pre deti, my rodičia asi musíme siahať po animovanej klasike.(20.4.2004)

Pěkná animovaná pohádka , která má svižné tempo a hlavně je zábavná a vtipná.Modrý mutant Stitch je pěkná potvůrka , kterou si okamžitě zamilujete.(12.2.2007)

Nemůžu jinak, než 5*! ... Opravdu jeden z mála filmů, u kterých jsem se po celou dobu výsostně bavil! :-D Mohu jen doporučit! Stitch je perfektní postavička!(19.1.2007)

velmi vtipna, zabavna rozpravka, ktora mi o obrovsky kus vylepsila vianocnu naladu.(24.12.2006)

• - Závěrečná honička byla kompletně změněná kvůli 11. září. Původně totiž hrdinové utíkali v letadle a prolétali skrze město. Ale v konečné verzi tvůrci změnili letadlo na vesmírnou loď a z města udělali hory. (Harroc)

• - V pokoji Nani visí plakát s Mulan, což je odkaz na předešlý film od Disneyho Legenda o Mulan (1998). (Mr.Critic)