Lance Barton je černoch a snaží se neúspěšně živit jako komik. Když při autonehodě zahyne, je jeho duše poslána přímo do nebe. Lance si je jistý, že musí jít o omyl. A skutečně...anděl mu řekne, že si jeho tělo vzali předčasně a tudíž ho vrátí zpátky na Zem. K dispozici je ovšem jen tělo staršího, bezohledného multimilionáře - bělocha. A právě v tomto nepravděpodobném převtělení se Lancovi začne neuvěřitelně dařit. (oficiální text distributora)

honzic

Průměrná komedie s průměrným humorem, leč trochu nepovedeným koncem a závěrem vůbec, také zpracování se až tak nepovedlo. Chtělo to vylepšit. Takhle je to nic moc. Hodnocení: 50 %. ()

route60

Užvaněný Chris Rock vás unudí k smrti, typická komedie na černošské téma kterak milionář (běloch) zhebne a vráti se zpět z prořízlou hubou Chrise Rocka, nu co od to jsem vlastně očekával. ()

gpx

Zpátky na zem aneb kterak černej pizizubka s velkýma nozdrama ukázal bílejm šmejdům co je správný a co ne. Navíc hlavní "kost" je silně druholigový maso, takže ve filmu není ani na co koukat. PS: V tom jeho chobotu musej asi pučet pořádně masivní šušně. ()

Merenre odpad!

Chris Rock je jeden z nejpříšernějších zjevů, jaké znám. Jeho ksicht, humor, pohyby - všechno je tak odpudivé, že vzhledem k jeho přítomnosti nelze tento film hodnotit jinak. Ale i kdyby se tam nebyl objevil, na víc jak jednu hvězdu by to nemohlo mít. ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 7/10. ()

xander

Nie príliš vtipná komédia, ktorá má zaujímavý námet, no tvorcovia z neho nedokázali vytažiť maximum. Chris Rock a Chazz Palminteri zostali nevyužitý. Paul Weitz natočil len daľší nevydarený remake. ()

je-za

Celkem slušnej průměr. Souhlasím s Pumiiixem - mělo být víc scén s převtěleným Lancem, tlustým starým bělochem. Film jsem dokoukal bez problémů, uteklo to dost rychle. ()

marocco

Chrisa Rocka považujem za nadpriemerného komika (vo filmoch Kevina Smitha válí) ale toto sa mu proste nepodarilo. Scenár bol žiaľ dosť stupídny. Škoda. ()

Lion438

Komedie, při které jsem se vážně mockrát nezasmál. Zhodnotil bych to tak, že sice nelituji, že jsem se díval, ale znovu už se určitě nepodívám. Dvě hvězdy za snaživý výkon Chrise Rocka. ()

hanzikk

Pohodový filmeček na večer. Nic dokonalého, ale sem tam se člověk usměje ;). Ten konec temu tak trochu přidal, takže jsem nakonec byl spokojen. ()

FanOfMovies

Nemůžu za to, ale já mám tenhle typ komedií, kde se dějí zvláštní věci, opravdu rád, a tenhle film to jenom potvrzuje. Jednoduchý děj a příjemně působící herci. Odpočinkový film... ()

APLSMLS

Svýho času fajn, ale už to stárne (světonázory jak prvák na vejšce) a je to příšerně šablonovitý. Chris Rock stand up je genialita, Chris Rock filmy not really. Dobrej soundtrack. ()