Lance Barton je černoch a snaží se neúspěšně živit jako komik. Když při autonehodě zahyne, je jeho duše poslána přímo do nebe. Lance si je jistý, že musí jít o omyl. A skutečně...anděl mu řekne, že si jeho tělo vzali předčasně a tudíž ho vrátí zpátky na Zem. K dispozici je ovšem jen tělo staršího, bezohledného multimilionáře - bělocha. A právě v tomto nepravděpodobném převtělení se Lancovi začne neuvěřitelně dařit. (oficiální text distributora)

sedm.1

Pár vtípků,předvídatelný děj,ukecaní černoši.Po celou stopáž je to až přespříliš plynulé a nezáživné.Nevím co moc okomentovat,jednoduchý film,jednoduchý komentář. ()

Fish

Podprůměrná komedie... Chrise Rocka a jeho humor zrovna moc nemusím (i když Oskary uváděl celkem obstojně). Nějak se vytratil nápad. Myslel jsem, že když se Lance (Rock) vrátil „zpátky na zem“, tak měl vypadat jinak, než jako Lance... Musí se nechat, že v pár scénách, které měly dohromady tak dvacet sekund, tomu tak skutečně bylo. Takže jsem si musel vystačit jen se svou představivostí a myslet na to, že hubený černoch je vlastně tlustý běloch... Chtělo by to asi ještě jeden remake a tentokrát jinak... ()

darwin

Chris Rock je král stand-up comedy, ale jeho vtip převeden do celovečerních filmů ztrácí svoji šťavnatost a údernost. Down to Earth je toho dobrým příkladem, je to pouze průměrný oddychový film, žádné orgie vtipu jak bývá u Chrise zvykem při jeho vystoupeních. Český dabing pak filmu ještě ubírá na kráse. ()

Hanys_

Co říci a nebýt u toho sprostý?? Ten potenciál z toho jde cítit na 100 honů a proto věřím, že starší verze bude hodně dobrá. Nechápu, že někdo má potřebu tvořit remake s poloneherci a zprasit ho všemi těmi absolutně nevtipnými negr narážkami. Film jsem viděl s dabingem, a tak netuším, do jaké míry to ovlivnilo mé sympatie k Chrisu Rockovi, který mi ale tady prostě přišel nesnesitelně trapný. ()

Paity

Chcete dostat druhou šanci, dostanete ji, možná. Nedivte se ale potom, když dostanete co by černoch tělo tlustého arogantního bělocha, kterého byste normálně nemohl ani vystát. Něco podobného se stalo i Chris Rockovi a šťastný z toho nebyl. Pak ale zavětří jednu mulatku a románek je na světě. ()

EKLEKTIK

"Nemyslím si, že je to legrační." Blaxploitation s úsměvnými momenty, v němž se Chris Rock nevrací jen zpátky na Zem, ale i na pódia zábavných kabaretů, na kterých začala jeho komediální kariéra a musím souhlasit s názory, že tento snímek není příliš nabitý dějem, že jeho úsměvnost stojí především na verbálním projevu hlavního hrdiny a že je doprovázen opravdu kvalitním hip-hopem. ()

Káronoš

Chris Rock je skvělý komik, mám jeho černý, agresivní a ironický styl humoru rád. Down to Earth je možná průměrná až podprůměrná, řadová komedie, ale Chris tomu dává š'távu a i přes zřetelné filmové nedostatky má snímek co nabídnout. Primární cíl tohoto filmu je pobavit a pokud se nebudete chtít bavit, budete hledat chyby a nesouvislosti, tak tvůrcům nevyšel jejich záměr a vám se film nebude líbit. Chce to čistě kochat se humorným (nebo alespoň usměvavým) příběhem a vžít se do role bohatého, starého bělocha z duší komika černé barvy, který si občas neuvědomuje v jakém těle právě "přebývá". Opravdu jsem se zasmál, příjemně laděná oddechovka. Hodnocení: 7.5/10 ()

El-Barto

Jakpak by to asi dopadlo s tímto filmem bez Chrise Rocka? Asi tak, že by se našel jiný velkohubý a ukecaný černoch, ale pořád by to byla ta samá nuda. ()

mls

Príjemná komédia so sympatickou hlavnou postavou, sedelo by mi však viac keby nám to nepovedalo niečo, čo sme už počuli sto krát. ()

Johnny

Scenár je veľmi naivný a dosť úbohý. Chrisovi Rockovi to síce rozpráva, ale vtipný príliš nie je - holt 100x opakovaný vtip prestáva byť vtipom. Inak je to komédia na jedno pozretie, nikoho neurazí, trošku aj pobaví, ale inak nič. ()

MickeyStuma

Nevýrazná komedie sázející na komiku Chrise Rocka, který měl být asi pokračovatelem Eddie Murphyho, ale nějak se to nepovedlo. Z neoriginálního námětu se nepodařilo vymáčknout nic, co by zaujalo, a tak snímek spíše nudí. Sem tam nějaký ten vtípek sice pobaví, ale je to zatraceně málo. Pointa příběhu žádná. Po shlédnutí tohoto snímku se rychle zase na něj zapomene. ()

Rathalos

Romanticka fantasy komedia s vybornym nametom,ktora ma rozosmiala,Chris Rock sa hodi ako komik,ma na to vlohy,takze som v celku spokojny...:-) ()

Torgal

Vo všetkých ohľadoch podpriemer, ale vďaka niekoľkým svetlým a naozaj vtipným momentom napokon dávam 3*. 5+/10 ()