Milý filmík, ktorý však nieje ani tak o cigaretách, ale o jednom chlapíkovi, ktorý sa žíví tým, že kecá. Prostredie cigaretového priemyslu je len zámienkou pre ďalší americký film s (ne)morálnym posolstvom a "veľkou" výpovednou hodnotou, no vtipom a satyrou sa nešetrí, takže som to prehrýzol. Plusom je hlavňe Aron Eckhart, ktrorý si "argumentujúceho" Nicka naozaj užil a celkovo kvalitná atmosféra, na ktorej sa podpísali hlavňe scény s Robentom Duvallom, ktoré akoby vypadli s nejakej klasickej gangsterky. Nemajte prehnané očakávania a budete sa dobre baviť. (6.8/10)(10.11.2008)

Po shlédnutí filmu jsem si musel zapálit. A proč ne, když to vlastně neškodí.(15.7.2009)

Výborně natočený a skvěle zahraný, ale přece jenom se mi to zdálo celý až moc jednotvárný.A možná proto mi to nepřišlo tak dobrý, jak by to podle mě mohlo být, ale zase se musí nechat, že výkon Aarona Eckharta je fakt famózní a zábavnost se tomu taky nedá upřít, ale těch 90 minut prostě nějak uběhne a žádnej extra dojem to nezanechá. Určitě to mohlo být ještě lepší, ale i tak sem rád, že sem to viděl, protože taková pěkná studie toho jak se dá všechno pěkně okecat se jen tak nevidí(11.12.2006)

Chvílemi výborně vypointované dialogy (např. hádky s přáteli, kdo zabije více lidí apod.), zajímavý Eckhart i malý Bright. Celkově mi však tato komedie přijde jen mírně nadprůměrná - chvílemi jsem se i nudil a nakonec jsem byl hodně rád za krátkou délku. Takže celkem slušná zábava, ovšem o komedii roku bych rozhodně nemluvil.(6.10.2006)

Naprosto skvělá komedie se smrtícími hláškami a hlavně "argumenty". Kromě jedné bezvýznamné prkotiny - malé chyby v jedné scéně (při jednom posezení "Obchodníků se smrtí" je nešikovným nakrojením sundán sýr z koláče - a v dalším záběru je opět na svém místě) - opravdu netuším, co bych filmu mohla vytknout. Sice snímkům podobného typu plná hodnocení nedávám, ale tady nejspíš budu muset, protože jsem se prostě bavila jako už dlouho ne - snad to bylo skvělou atmosférou v kině, snad opravdu brutálním sarkasmem a vtipem, kterým Thank You For Smoking srší - ale nejpravděpodobněji obojím dohromady. Ať tak nebo tak, mám takový pocit, že tenhle skvost je jednou z nejlepších komedií, jaké jsem kdy viděla - rozhodně stojí za zhlédnutí!_____update: omfg skoro nic si nepamatuju - děti, marihuana je špatná, m-áno?! Děkujeme, že ji nekouříte.(18.7.2006)