Sled skvěle natočených a vtipných scének ze života jednoho užvaněného lobisty. Oceňuji, že hlavní hrdina se nepolepší a zůstává vtipný až do konce, kdy se jinak předává "poselství." Nejsem si však jistý, zda pro-choice, kterou Naylor prosazuje, má oporu i v reálném světě, kde už snad o škodlivosti (i pasivního) kouření nikdo nepochybuje.(10.9.2006)

Aneb jak militantní nekuřák /moje maličkost/ sedla na lep Jemu. /jeho Veličenstvo Aaron Eckhart, argumenty všeho druhu s.r.o./ Jasone Reitmane, vy jste mi ale povedené, čertovou mastí vyleštěné jablíčko, jehož další koulení po filmových zákoutích budu pozorně sledovat.(18.8.2008)

Kdybych kouřil, určitě bych po shlédnutí šáhnul po cigaretce. Aaron Eckhart je sympaťák, který zastává heslo "Nemusím tě přesvědčit o své pravdě, stačí když vyvrátím tu tvojí." Nemůžu říct, že bych se u toho nějak úžasně pobavil, najdou se zde i pasáže, které nudily. Když nad tím ale tak přemýšlím, byl tenhle satirystický polodokument docela fajn.(16.8.2011)

Zábavná satirická komedie se skvělými vtípky a velmi sympatickým hrdinou, kterému fandíte i přesto, že jeho práce není zrovna košér. Výjimečně je tu snesitelná i Katie Holmes a Robert Duvall je ve své variaci na dona Corleoneho taky velmi zábavný.(8.9.2008)

Pro mě osobně zatím bezkonkurenčně nejlepší film, který jsem letos viděla. Snímek napěchovaný satirickými komentáři a vtípky, které rozhodně nejsou prvoplánové. Ani na okamžik jsem neměla pocit nudy, naopak, dokázala bych se na toho ukecaného chlápka (v podání čím dál tím lepšího Aarona Eckharta) dívat klidně celé hodiny. Tenhle snímek mě prostě dostal propracovaným scénářem, uvěřitelnými hrdiny a velmi sarkastickým, ale trefným, náhledem na současný problém kuřáctví a především protikuřáckých kampaní.(3.8.2006)