Nenápadný film, z ktorého vyčnieva geniálne prešpekulovaný scenár, skvelý Aaron Eckhart a precízna réžia Jasona Reitmana. Takže páni, ďakujeme, že točíte. 85%.(30.9.2009)

Komedie, která v prvním plánu spolehlivě pobaví. Ale v tom druhém, o který se také pokouší (mj. ve vztahu Nicka se synem), by věrohodných motivací a charakterů pohledal. Na druhou stranu je tenhle film o kouření, ve kterém si za celou dobu nikdo nezapálí jedinou cigaretu, dokonalou studií ďáblova advokáta a práva na svobodný výběr.(5.2.2007)

Reitman má po tatínkovi režijní talent a já jenom doufám, že mu i s přibývajícími léty vydrží. Děkujeme, že kouříte je neskutečně příjemnou, místy sympaticky politicky nekorektní a jinak po všech stránkách dobře odvedenou komedií, u níž se pobaví jak nekuřáci, tak nikotinoví závisláci.(23.12.2007)

Ďakujem za smoking.(13.10.2006)

Film od začátku do konce zábavný, vtipný a přitom vůbec ne hloupý (kouření není zdravé, ale volba je jenom na vás). 80% Zajímavé komentáře: Galadriel, Vitason, wipeout, hudryhudry, Ygor20(8.7.2006)