Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gudaulin
  ****

  Chytrá, jízlivě sarkastická komedie, která nešetří nikoho a nic a srší hláškami na všechny strany a přitom je tak říkajíc ze života. Člověk nemá v žádné scéně a u žádné postavy pocit něčeho umělého. Dobrý scénář se potkal se slušným režisérem a herecké obsazení je velmi kvalitní, takže dohromady jde sice ne o přelomový, ale velmi kvalitní žánrový film, který potěší fanouška inteligentního humoru. Je to přesně ten druh snímku, kde si některé hlášky vybavím určitě i po letech. Celkový dojem: 80 %.(1.6.2009)

 • movie
  ****

  Kdo k tomu napsal scenář? Dialogy jsou paradni, herci ještě lepší .. Tohle mi ohromně zvedlo náladu. Doporučuju.(31.7.2007)

 • kitano
  ***

  Milý filmík, ktorý však nieje ani tak o cigaretách, ale o jednom chlapíkovi, ktorý sa žíví tým, že kecá. Prostredie cigaretového priemyslu je len zámienkou pre ďalší americký film s (ne)morálnym posolstvom a "veľkou" výpovednou hodnotou, no vtipom a satyrou sa nešetrí, takže som to prehrýzol. Plusom je hlavňe Aron Eckhart, ktrorý si "argumentujúceho" Nicka naozaj užil a celkovo kvalitná atmosféra, na ktorej sa podpísali hlavňe scény s Robentom Duvallom, ktoré akoby vypadli s nejakej klasickej gangsterky. Nemajte prehnané očakávania a budete sa dobre baviť. (6.8/10)(10.11.2008)

 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  Jako patrně jediný občan ČR starší deseti let, který nikdy neokusil slastné řádění nikotinu v plicích, se necítím být zcela erudovaným pro komentář k tomuto snímku. Ovšem cynická část mého já si při jeho sledování naprosto nevhodně vrněla spokojeností, takže jsem dostal přesně to, po čem jsem toužil a jdu vyplnit přihlášku do OSS.(30.5.2012)

 • arachneuss
  ****

  Po shlédnutí filmu jsem si musel zapálit. A proč ne, když to vlastně neškodí.(15.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace