Středoškolačka Viola (Amanda Bynes) je nadšená hráčka fotbalu a udělá pro něj cokoliv! Dokáže využít i toho, že její dvojče, bratr Sebastian, nenastoupí do školy a nemůže se tak zúčastnit očekávaného fotbalového turnaje. Neváhá ani minutu a rozhodne se za něj přestrojit. Tato hra se jí daří až do okamžiku, kdy se zamiluje do spolubydlícího Duka (Channing Tatum). (oficiální text distributora)

Handle

I 58% mi příjde dost! :) Nevadí mi, že je to absurdní, vadí mi, že je to extra absurdní a to tak, že máte pocit, jakoby to tvůrci nemohli myslet ani vážně. No, vyloženě mě tyhle "komedie" neštvou, ale nic dobrýho jsem v tomto případě opravdu nenašel, celé je to debilní po všech stránkách a pokud už nějaké romantické komedie podobného druhu, tak alespoň né tak přehnané a se zápletkou, kterou ocení možná tak 12ti leté dítě. ()

jhrasko

Presne ten typ filmu, pri ktorom si poviem, že asi nemám nadhľad a krivdím jeho tvorcom. Ale keď ono je to tak bezbreho priehľadné a predvídateľné, že vydržať celú stopáž sa javí ako pretrpieť celú kvalifikáciu slovenských futbalistov na MS ( aktuálne by sa patrilo napísať CZ fotbalistov :-))) ). Za mňa nie, nie, nie. Odpískané. ()

Mononoke.

Romantická komedie plná otřepaných klišé a splácanina několika teenage filmů dohromady, (kterou jsem viděla jen díky své mladší sestře) ve které se holka převleče za kluka, aby mohla nastoupit do fotbalového týmu. 40% ()

Terez.S

Bylo to slabší bež Bend it like Beckham, ale vlastně se to nedá moc srovnávat, protože jediný společný prvek je snad jen ten fotbal. Ale musím přiznat, že jsem se chvílemi hodně smála, až jsem se divila,protože většinou mi tyhle komedie vtipný nepřijdou... za "normálních" okolností bych dala 3*, ale jednu přidávám za ústřední dvojici - Amanda má komediální talent a na Channing je krásný pohled .. ()

moviesfan

Nic nového pod sluncem. Nezábavná komedie s ,,diblíkovskou" hlavní postavou mě nudila. Občas se něco vydařilo, ale jinak nic extra. ()

Marek1991

Tak toto je jeden z mojich najobľúbenejších mládežníckych filmov. Vznikol v čase, keď už som s futbalom skončil, ale ešte stále som bol doň zažraný. Navyše téma lásky v čase, keď sa mi páčilo jedno dievča na strednej škole a farebná vyhratosť na zaujímavej americkej škole, kde to žilo. Páčilo sa mi to od najmenších detailov, akým bol napríklad erb, ale bolo to troška trápne niekedy, ale to mi nevadilo. Veľmi zábavný a vtipný film a ešte aj romantika tam bola korektne zapojená. Živý a dynamický film so skvelou Amandou Bynes. Myslel som, že film Čo to dievča chce? bol jej najlepší, ale mám dojem, že toto bolo ešte lepšie. Veľmi roztomilé, akčné, škoda, že som nezažil takúto strednú. ()

Torision

Tenhle film je nehorázně debilně a amatérsky natočenej. O nějaký komediální stránce věci se vůbec nedá mluvit a ta romantická je strašně o hovně. Maximální stupidita ()

F.man

Mohlo to být i horší a klobouk dolů před Fickmanem že tohle udržel v kuse. Navíc s otřesnou Amandou Bynes... Viola, darling. Remember, chew like you have a secret... ()

Astaroth12

Niektorých chvílach zábavne ale zas inokedy trápne.Je to taká priemerná teen komédia bez originality ale dosť svižným dejom.Prezliekacia komédia v ktorej ústrednú postavu si zahrala A.Bynes,kto by jej uveril že je chlap iba magor a s tými debilnými dialógmi,keď bola prevlečená tak mi to pripadalo strašne trápne a naivné.Ale keď bola sama sebou zas sa dalo nato pozerať aj na ňu.A ten koniec ani horšie dopadnúť nemohol.Tak to zhrniem 1* za humor,2*za scénku v umyvárke,kde sa Viola aj s dvoma holkami bili,to som sa nasmial a 3* za vždy skvelého a s každou rolou pripraveného V.Jonesa. ()

ConanVJ

Po dlouhé době jsem si tuto komedii pustil a překvapilo mě, jak sem se u toho bavil. Až jsem musel přihodit hvězdu. Hlavním rolím to spolu sluší a je zde spousta vtipných momentů. Za mě 80% :) ()

FFilipCZ

Nemůžu si pomoci a možná to s tím hodnocením přeháním, ale už dlouho jsem se u filmu tak nenasmál (a né jednou). Je to sice klasická převlekovka s lehce prohlédnutelným dějem, zápletkou i koncem, kterých už je na světě dost, ale u téhle jsem se opravdu bavil. ()

zdepapepa

Mě se to líbilo :-) sice režisér vyžírá klišé až do mrtě, ale je tam fotbal - naše česká kopaná! Už to je tak na 3 hvězdy, pak samozřejmě lifelike charaktery, vtipy ze života, pěkná Amanda (ano, i s krátkými vlasy a kotletami). Jen škoda toho křečovitého happy-endu "už aby to bylo za náma" A Vinnie Jones je samozřejmě borec na n-tou :-) ()

ivishka

Možná jsem trapná s tím svým hodnocením :-D. Málokdo se ale do něčeho tak zahledí, že na to kouká třeba 3x denně a pořád se u toho směje. Jenže tohle je přesně můj případ. Super náhradník je asi poslední komedie, kterou jsem přežila v českém dabingu a vlastně mi to ve výsledku tolik nevadilo - do dnes cituji vtipné hlášky z filmu a směji se situaci s Euince s částmi se Sebastianem Hastingsem ( samozřejmě jsem to viděla i v originále ). K tomuto filmu mě kdysi přivedla kamarádka uplnou náhodou a jak se říká náhoda je blbec. Jsem prostě milovníkem Béček a tak miluju i tuhle komedii. ()

blackrain

Typická americká romantická komedie, která staví na záměně osob, což je hodně využívaný způsob. Zaručeně pobaví, protože sledujete jak se osoba v dané roli zachová, když se dostane do prostředí, které je pro ni cizí. Jde to i bez laciných a nechutných fórků. O fotbal tu šlo ze všeho nejméně. Byl až na druhém místě. ()

Lucjen

Amandu Bynes nemusím, ani Channinga Tatuma, ale trochu prehodnocujem názor. She's the Man je vtipná, nerealistická no neočakávane dobrá gýčovina. Spríjemnila nedeľné ráno, bavila som sa. Bynes naozaj ako chlapec nevyzerá, v tomto prípade bohužiaľ, ale jej herectvo som dokázala prekusnúť bez väčších ťažkostí a Channing Tatum - ktoré naozaj veľmi neobľubujem, bol proste sexy. Scény na ihrisku, spolu s dokazovaním pohlavia hádam ani nebolo treba - aj chlapčensko - dievčenského vyznania, no vynahradili to scény s prezliekaním a Dukovym zdôverovaním sa o predstave lásky ;) ()

OG_Swifty

Jako romantická teenage komedie pro holky asi dobrý ... pro kohokoliv s koulema, kdo alespoň trochu rozumí fotbalu, je to jako facka. Ale Vinnie Jones jako trenér je dobrej vtip :D ()