Super náhradník

Super náhradník

Ona je on

Komedie / Romantický

USA / Kanada, 2006, 100 min

Hvězdu přidávám za to, jak jsme se u tohoto filmu na lyžáku všichni bavili, a jak jsme to komentovali.(12.1.2008)

• Handle

I 58% mi příjde dost! :) Nevadí mi, že je to absurdní, vadí mi, že je to extra absurdní a to tak, že máte pocit, jakoby to tvůrci nemohli myslet ani vážně. No, vyloženě mě tyhle "komedie" neštvou, ale nic dobrýho jsem v tomto případě opravdu nenašel, celé je to debilní po všech stránkách a pokud už nějaké romantické komedie podobného druhu, tak alespoň né tak přehnané a se zápletkou, kterou ocení možná tak 12ti leté dítě.(29.12.2012)

• Cappuccino

Klišé príbeh, klišé zápletka, klišé vyvrcholenie. Palec hore akurát tak za mladého Tatuma a sexy Amandu Bynes.(13.2.2015)

• moviesfan

Nic nového pod sluncem. Nezábavná komedie s ,,diblíkovskou" hlavní postavou mě nudila. Občas se něco vydařilo, ale jinak nic extra.(22.6.2009)

Soundtrack Nathan Wang: 1. Invincible_ OK GO 2. The School Cut Our Team_ Nathan Wang 3. Somebody_ Slightly Stoopid 4. 4Ever_The Veronicas 5. Talking To Your Brother_ Nathan Wang 6. Let Go_ Dave Lichens 7. Wrong The Right_ The F-Ups 8. Good Girl, Bad Boy_ Junior Senior 9. She IS The Man_ Nathan Wang 10. Spun_ Flipsyde 11. Side 2_Dressy Bessy 12. Treat You As An Equal?_ Nathan Wang 13. Wasteland_ Matt White 14. Kissing Booth Makeout_ Nathan Wang 15. Put It Down_ Spiderbait 16. Inda_ The Ken Oak Band 17. Runway Kiss_ Nathan Wang 18. Love is All Around_ The Tea Queens(14.5.2011)

• - Vinnie Jones, herec, který ztvárnil trenéra Dinklage, je ve skutečnosti profesionální fotbalový hráč (Lenacia)

• - Během fotbalových scén Amandu Bynes zastupovala dablérka Shannon McDonald. (Dlee)

• - Amanda Bynes byla kvůli roli Violy v tomto fimu poslána na dva měsíce na intenzivní kurz fotbalu, aby se naučila základy tohoto sportu. (Lenacia)