Super náhradník

Ona je on

Komedie / Romantický

USA / Kanada, 2006, 100 min

• gilmore_girl

Zase Amanda, zase hruza. Proc se ta holka vubec pokousi hrat?(6.8.2010)

• Mononoke.

Romantická komedie plná otřepaných klišé a splácanina několika teenage filmů dohromady, (kterou jsem viděla jen díky své mladší sestře) ve které se holka převleče za kluka, aby mohla nastoupit do fotbalového týmu. 40%(26.8.2008)

• anais

Nic debilnějšího v kině jen tak nepotkáte. Trapně nevtipné, až se tomu člověk musí smát. Amatérské. Naprosto otřesný výkon hlavní představitelky. Je tu tolik scén, které asi mohli být vtipné, ale končí jejím podivným xichtěním, až je člověku líto že tahle teenagerská pitomost není aspoň o píď lepší. Od začátku do konce jsem byl v nejistotě zda to tvůrci myslí vážně nebo parodují, co se dá. Vzhledem k nekonečnému, přesladkému konci, to asi mysleli vážně.(11.9.2006)

Nudná převleková zápletka kořeněná Shakespearem asi dnešní publikum neohromí, ale Andy Fickman si po slabším rozjezdu pohlídal všechny důležité atributy, takže jeho komedie nevrže a Amanda Bynes umí být i docela roztomilá. Nebýt křečovitého happyendu, možná by snímek dotáhla až na poctivé tři hvězdičky. Možná... (5/10)(26.7.2006)

• jhrasko

Presne ten typ filmu, pri ktorom si poviem, že asi nemám nadhľad a krivdím jeho tvorcom. Ale keď ono je to tak bezbreho priehľadné a predvídateľné, že vydržať celú stopáž sa javí ako pretrpieť celú kvalifikáciu slovenských futbalistov na MS ( aktuálne by sa patrilo napísať CZ fotbalistov :-))) ). Za mňa nie, nie, nie. Odpískané.(20.2.2010)