Super náhradník

Ona je on

Komedie / Romantický

USA / Kanada, 2006, 100 min

• SLOTH

vinnie jones vybornej amanda bynes je nejhorsi herecka a hracka fotbalu pod sluncem 40 minut do konce jsme porad koukal na cas ....a ne proto ze by men zajimalo kolik jeste zbyva toho uzasenho filmu(23.7.2008)

Rozpočet $20miliónovTržby USA $33,741,133Tržby Celosvetovo $57,194,667Tržby za predaj DVD v USA $33,164,066 //počet predaných kusov 1,991,453║ Americký romantický Blafuj ako Backhem, kde sa nájde niekoľko slušne uletených odfrkov, mohlo sa tu stúpiť ešte troška na plyn aby to bola zábavnejšie jazda ale ako taká nič nekaziaca pohodovka sa to dalo. /60%/(29.10.2009)

Klasická priemerná tínedžerovksá komédia o láske a bla bla bla .... Však to de facto môžete vidieť v takmer každom druhom filme určenom pre adolescentnú mládež. Musím však poctivo priznať, že dvakrát som prepukol v hlasitý smiech - a to je u mňa skôr výnimkou ...(26.7.2008)

• genetique

40%.(26.5.2015)

Na převlekových komedich už se toho moc nového vymyslet nedá, takže jde spíš o to, jestli se tvůrcům podaří najít něco, čím jejich variace zaujme. V tomto případě je tím něčím bezpochyby výborná Amanda Bynes v další ze svých rošťáckých rolí. Její komika není sice nijak razantní, přesto dokáže rozesmát třeba jen gestem či výrazem, pohledem šibalských očí. A pokud jde o zbytek fimlu? Nikde to příliš neskřípe, lehký úsměv člověku vydrží po většinu filmu a občas přejde do smíchu nějakým tím povedeným gagem, takže pohoda.(6.3.2011)