Super náhradník

Super náhradník

Ona je on

Komedie / Romantický

USA / Kanada, 2006, 100 min

Miestami trápne (škoda), miestami veľmi vtipné. Tatum mi tu bol výnimočne sympatický, Amanda tiež fajn. Takéto filmy nevyhľadávam, ale bola to vcelku fajn oddychovka.(7.8.2010)

Možná jsem trapná s tím svým hodnocením :-D. Málokdo se ale do něčeho tak zahledí, že na to kouká třeba 3x denně a pořád se u toho směje. Jenže tohle je přesně můj případ. Super náhradník je asi poslední komedie, kterou jsem přežila v českém dabingu a vlastně mi to ve výsledku tolik nevadilo - do dnes cituji vtipné hlášky z filmu a směji se situaci s Euince s částmi se Sebastianem Hastingsem ( samozřejmě jsem to viděla i v originále ). K tomuto filmu mě kdysi přivedla kamarádka uplnou náhodou a jak se říká náhoda je blbec. Jsem prostě milovníkem Béček a tak miluju i tuhle komedii.(21.9.2012)

• F.man

Mohlo to být i horší a klobouk dolů před Fickmanem že tohle udržel v kuse. Navíc s otřesnou Amandou Bynes... Viola, darling. Remember, chew like you have a secret...(23.6.2010)

• tron

Toto už sme miliónkrát videli (posledný raz v NÁVRATE KRÁĽA) - dievča (Amanda Byrnesová) má rado chlapca, dievča sa prezlečie za chlapca a votrie sa do futbalového tímu, dievča prezlečené za chlapca zažije fúru komických vecí (prezliekanie v chlapčenskej šatni), dievča sa odmaskuje a získa srdce chlapca.(3.8.2008)

• SLOTH

vinnie jones vybornej amanda bynes je nejhorsi herecka a hracka fotbalu pod sluncem 40 minut do konce jsme porad koukal na cas ....a ne proto ze by men zajimalo kolik jeste zbyva toho uzasenho filmu(23.7.2008)

• - Roli Sebastiana (James Kirk) měl původně hrát Jesse McCartney, protože jeho obličej je údajně podobný Amandě Bynes. Bohužel byl v době natáčení na turné. (Lenacia)

• - Amanda Bynes byla kvůli roli Violy v tomto fimu poslána na dva měsíce na intenzivní kurz fotbalu, aby se naučila základy tohoto sportu. (Lenacia)

• - Scéna, kde Viola (Amanda Bynes) chodí po ulici a napodobuje chůzi mužů, byla natočená na skutečné ulici bez herců. (Lenacia)