Super náhradník

Ona je on

Komedie / Romantický

USA / Kanada, 2006, 100 min

• jhrasko

Presne ten typ filmu, pri ktorom si poviem, že asi nemám nadhľad a krivdím jeho tvorcom. Ale keď ono je to tak bezbreho priehľadné a predvídateľné, že vydržať celú stopáž sa javí ako pretrpieť celú kvalifikáciu slovenských futbalistov na MS ( aktuálne by sa patrilo napísať CZ fotbalistov :-))) ). Za mňa nie, nie, nie. Odpískané.(20.2.2010)

• gilmore_girl

Zase Amanda, zase hruza. Proc se ta holka vubec pokousi hrat?(6.8.2010)

Jednou mě ty středoškolské příběhy omrzí...ale ještě ne. A ani nechci, aby se to stalo. Roztomilá holka přece pro svůj sen udělá cokoli a když se mi na ni tak krásně dívá, tak jí odpustím nějaký ten škleb navíc nebo přehnanou gestikulaci při vtipných dialozích. Několikanásobné zamilování, zklamání, opětovné zalíbení a nad tím vším dokonale hláškující pan ředitel. Jen ten fotbal mohl být uvěřitelnější. Na tréninku se mělo trénovat něco smysluplnějšího než nadhazování míču a kopy z otočky a při zápase by se neměl dvakrát zastavovat čas a trhat pravidla. Ale i proto je Super náhradník tak oddechovou podívanou, právě díky té nutné dávce nadhledu. Jednou mě to sice omrzí...ale ještě ne.(22.11.2007)

prostě nic víc ani míň než úsměvná komedie s klasicky jasným průběhem, což jí ale paradoxně vůbec neubírá na jejím kouzlu... amanda bynes je dobrá, i když se občas pitvořila až moc, a ani samozřejmý hepáč nezklamal, jednoduše mile blbý snímek, takže v součtu andy fickman odváží vydřené tři body a konečné skóre 60%.(19.4.2009)

• Psema

Nepopírám, že to bylo docela příjemné a občas jsem se i bavil. Smích se ovšem nedostavil, místo něj to bylo je mírné pozvednutí koutků a to mi nestačí ani na průměr. Amanda Bynes navíc po většinu času nevypadá dobře a její vytřeštěný pohled mi po druhém použití přijde tak ohraný a otravný, že na něj prostě nemám náladu. K tomu zmatený a vykalkulovaný závěr, ve kterém vrže snad úplně všechno, od scénáře, po režii.(27.4.2007)

• - Během fotbalových scén Amandu Bynes zastupovala dablérka Shannon McDonald. (Dlee)

• - Amanda Bynes byla kvůli roli Violy v tomto fimu poslána na dva měsíce na intenzivní kurz fotbalu, aby se naučila základy tohoto sportu. (Lenacia)

• - Ve scéně s koupelnou, kdy Duke (Channing Tatum) trefí Malcolma (James Snyder) ručníkem, ho opravdu zasáhl do oka. Jamesova reakce je tedy skutečná reakce na bolest. (Lenacia)