Super náhradník

Ona je on

Komedie / Romantický

USA / Kanada, 2006, 100 min

• MoiJe

Bynes ma otrasne otravnu mimiku a film nema jeden poriadny napad... ale Tatum je tu cukros. :)(5.11.2011)

• tron

Toto už sme miliónkrát videli (posledný raz v NÁVRATE KRÁĽA) - dievča (Amanda Byrnesová) má rado chlapca, dievča sa prezlečie za chlapca a votrie sa do futbalového tímu, dievča prezlečené za chlapca zažije fúru komických vecí (prezliekanie v chlapčenskej šatni), dievča sa odmaskuje a získa srdce chlapca.(3.8.2008)

• Torision

Tenhle film je nehorázně debilně a amatérsky natočenej. O nějaký komediální stránce věci se vůbec nedá mluvit a ta romantická je strašně o hovně. Maximální stupidita(30.11.2007)

Hvězda navíc za elektrizujícího Tatuma.(11.11.2010)

Tak toto je jeden z mojich najobľúbenejších mládežníckych filmov. Vznikol v čase, keď už som s futbalom skončil, ale ešte stále som bol doň zažraný. Navyše téma lásky v čase, keď sa mi páčilo jedno dievča na strednej škole a farebná vyhratosť na zaujímavej americkej škole, kde to žilo. Páčilo sa mi to od najmenších detailov, akým bol napríklad erb, ale bolo to troška trápne niekedy, ale to mi nevadilo. Veľmi zábavný a vtipný film a ešte aj romantika tam bola korektne zapojená. Živý a dynamický film so skvelou Amandou Bynes. Myslel som, že film Čo to dievča chce? bol jej najlepší, ale mám dojem, že toto bolo ešte lepšie. Veľmi roztomilé, akčné, škoda, že som nezažil takúto strednú.(3.9.2012)