poster

Super náhradník

 • USA

  She's the Man

 • Slovensko

  Super náhradník

 • Slovensko

  Ona je on

Komedie / Romantický

USA / Kanada, 2006, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nash.
  ***

  Na převlekových komedich už se toho moc nového vymyslet nedá, takže jde spíš o to, jestli se tvůrcům podaří najít něco, čím jejich variace zaujme. V tomto případě je tím něčím bezpochyby výborná Amanda Bynes v další ze svých rošťáckých rolí. Její komika není sice nijak razantní, přesto dokáže rozesmát třeba jen gestem či výrazem, pohledem šibalských očí. A pokud jde o zbytek fimlu? Nikde to příliš neskřípe, lehký úsměv člověku vydrží po většinu filmu a občas přejde do smíchu nějakým tím povedeným gagem, takže pohoda.(6.3.2011)

 • viperblade
  ****

  Hvězdu přidávám za to, jak jsme se u tohoto filmu na lyžáku všichni bavili, a jak jsme to komentovali.(12.1.2008)

 • anais
  odpad!

  Nic debilnějšího v kině jen tak nepotkáte. Trapně nevtipné, až se tomu člověk musí smát. Amatérské. Naprosto otřesný výkon hlavní představitelky. Je tu tolik scén, které asi mohli být vtipné, ale končí jejím podivným xichtěním, až je člověku líto že tahle teenagerská pitomost není aspoň o píď lepší. Od začátku do konce jsem byl v nejistotě zda to tvůrci myslí vážně nebo parodují, co se dá. Vzhledem k nekonečnému, přesladkému konci, to asi mysleli vážně.(11.9.2006)

 • Handle
  *

  I 58% mi příjde dost! :) Nevadí mi, že je to absurdní, vadí mi, že je to extra absurdní a to tak, že máte pocit, jakoby to tvůrci nemohli myslet ani vážně. No, vyloženě mě tyhle "komedie" neštvou, ale nic dobrýho jsem v tomto případě opravdu nenašel, celé je to debilní po všech stránkách a pokud už nějaké romantické komedie podobného druhu, tak alespoň né tak přehnané a se zápletkou, kterou ocení možná tak 12ti leté dítě.(29.12.2012)

 • Flipper
  ***

  V tejto komédií, ťahá za uzdu Amande Bynes. Niekedy prisilno a silene, niekedy bravúrne a krásne. (inak veľmo pekná dievčina). Posledný fudbalový zápas bol len slabším vyhodnotením tejto maškarády, ktorá s chlapov robí len totálnych volov, ktorí sa zaujímajú len o fudbal a o sex. 2hviezda a tretia za hláškujúceho riaditeľa.(30.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace