Bořiči mýtů

(pořad)
všechny plakáty
Ukázka z filmu 1

Série(15) / Epizody(268)

Myslíte si, že když spadne chleba na zem namazanou stranou, že to není náhoda? Nebo že Vás může krabička s ubrousky položená pod zadním oknem automobilu při srážce zabít? To jsou jenom dva z mnoha případů různých pověr, předsudků i domnělých pravd, které se snaží duo bývalých expertů na filmové triky vyvrátit či potvrdit. Každý z dílů obsahuje rozuzlení tří více či méně známých mýtů v podání Adama Savage a Jamieho Hynemana. Tito dva pánové a jejich tým provádí pokusy do té doby, až si jsou jisti, zda může být mýtus "zbořen" nebo ne, což je častokrát hodně napínavé a zábavné. (in4mator)

Tuniak DF

Originálny dokument-comedie seriál, kde nešetria šialenosťami (najmä keď sa rozhodnú, že dokážu spravit to, čo mýtus hovorí, a to za každú cenu). ()

Johniii

Přesto, že mě ti dva zrzaví ksichti svým vzhledem lezou neuvěřitelně na nervy, nelze popřít, že seriál je velmi kvalitně udělaný a co je hlavní, daří se mu člověka bavit, ikdyž ho třeba dané téma vůbec nezajímá. ()

borohub

Nějaké věci co tam hoši dělají jsou fakt píčoviny, ale někdy je to fakt zajímavé. Myslím, že tento seriál jentak neomrzí. 94% ()

Freza77

Podlě mě rozhodně originální, zajímavý, poučný a dá se říct i vzdělávací seriál, skvělé nápady a úžasné mýty. :) ()

marek29

Jendoznačně návyková záležitost vědecké povahy. Podávají důkazy o každodenních problémech, které hádám trápí nejen mou obsedantně kompulzivní maličkost. Fajn moderátoři, témata která se mě týkají a poučení příjemnou formou o tom co a jak v reálném světě funguje. Jako fanoušek populární mechaniky pro děti nemůžu jinak, než udělit plný počet ;) ()

mrclTV

Moja najobľúbenejšia šou na Discovery. Ponúka zábavu (moderátori a ich hlášky), zaujímavé otázky zo života a ich praktické riešenia a hľadanie dôvodov, prečo sa veci dejú...Osobne sa mi páčili viac prvé série, kde riešili skutočné mýty a dilemy, v poslednej dobe sa totiž obmedzili na výrobu diel zo všetkých možných a nemožných materiálov a na mýty, kde ide o to, akým spôsobom nechajú vybuchnúť auto/kamión/dom/lietadlo. Očividne im dochádzajú nápady, čo je škoda. Plus bolo aj pridanie mladej gardy a veľké množstvo špeciálnych epizód - špeciál o žralokoch, Bondovský špeciál alebo špeciál zo zákulisia a začiatkoch spoločnej práce a mnoho iných. Bohužial novšie časti majú trend klesania kvality a obávam sa budúcnosti...Ale nikdy nezabudnem na "zmiznutie" miešačky v kameňolome. ()

Maw odpad!

Fakt sračka, vyhozené prachy, díky kterým ty dva nesympatický debilové mohou dělat zbytečně, nezajímavé pokusy! A ten idiot s tou malířskou čepičkou by zasloužil přes držku, Umělec! ()